Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Sex and the city - wasze wrażenia

    24.06.08, 19:57
    No własnie.. jak tam wasze wrażenia "modowe" (i nie tylko) po obejrzeniu
    filmu? Ja byłam na premierze 20 czerwca i nie zawiodłam się. Nie chcę za dużo
    zdradzać tym, którzy jeszcze nie widzieli filmu, ale dla mnie najlepszy był
    moment przymierzania sukien ślubnych :)
    Ulubione kreacje - img46.imageshack.us/img46/3008/satcvs6.jpg
    Obserwuj wątek
      • miranda.hobbes Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 20:24
        mnie film rozczarował, mody było zdecydowanie za dużo, jak na SATC
        wiem, że moda była ważna w serialu, ale ludzie, nie aż tak!
        film banalny, momentami nudnawy, ale tak czy siak to SATC, więc cieszę się, że obejrzałam
        jednak, to serial będę nadal namiętnie oglądać, nie film
        • suonce89 Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 21:18
          moim zdaniem mody nigdy za dużo. zwłaszcza w SATC!
          w rzeczywistości film można by pociąć na kilka odcinków i wtedy nie byłyby
          nudnawe. konwencja serialowa została jak najbardziej zachowana.
          • pianazludzen Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 23:45
            nie zgodze sie, humor inny i do mnie mniej przemawiajacy, niz w serialu.
            • foamclene Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 08:34
              ja tez odnioslam wrazenie, ze nie trzymaja sie konwencji serialu
              moze to wina scenarzysty, a moze montarzu ze imnie wyszlo ;)
              a moze tego ze chcieli zrobic ocs bardziej uniwersalnego, bo
              przeciez serial budzil skarjne emocje wsrod widzow
              i zrobili :)
              ja nieoczekiwalam, ze bedzie to arcydzielo sztuki filmowej ;)
              ale liczylam, ze beda trzymac sie charakterystycznego dla serialu
              klimatu, bo to bylo chyba jego glowna zaleta
              moze to nie takie proste jak sie wydaje i moze trudno z serialu
              zrobic rownie dobry film
              czyli cos co sie sparwdza w krotkich dynamicznych odcinkach
              niekoniecznie daje rade w pelnym wymiarze
      • ensoleillement Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 20:24
        ehh nie pzypominajcie mi o tym, sesja mi się kończy w piatek i dopiero wtedy
        będe mogła iść:/
        • kinky5 Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 21:14
          ensoleillement- nie przejmuj sie, nie jestes sama!
          U mnie premiera odbyla sie 31 maja...a ja jeszcze tego filmu nie
          widzialam ;-)))
      • danuu Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 21:24
        Film tendencyjny, psychologizujace bohaterki wyszly naiwnie, ale i tak bylo
        bosko, a moje przyjaciolki przez pol filmu ronily lzy (wyszlo na to, ze jestem
        zimna ryba!).
        Torebka Louis Vuitton - najbrzydsza jaka dotychczas widzialam ;p
        buty super - szczegolnie glatiadotorki do zielonej sukienki Carrie. Ladne
        kreacje ciazowe Charlotte. Garnitury Biga tez niczego sobie :)
        No i Vivienne Westwood rzadzi!
        • danuu Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 21:25
          aha...no i moze forumki sie zainteresujecie:
          lula.pl/lula/1,89887,5341756,Konkurs_na_recenzje_.html
        • suonce89 Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 21:29
          zgadzam się szczególnie w sprawie LV :)
          • styledigger Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 22:29
            Najlepszy moment- przymierzanie sukienek przed przeprowadzką. Ta
            balerinowa była boska!
            • shellerka Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 22:38
              a ja nie znalam serialu - uwazalam ze durny, a na film trafilam przypadkiem -
              bylismy z mezem w kinie i nic innego ciekawszego nie bylo. I podobalo mi sie
              BAAAARDZO!!! Ja tez chce miec takie przyjaciolki i oczywiscie zobaczyc caly
              serial. Maz natomiast ziewal i komentowal, ze na sali panuje zbiorowa psychoza -
              faktycznie w jednym czasie bylo slychac chóralne "ooooo" "aaach" -
              najglosniejsze (do tego tez sie przylozylam) na widok nowej garderoby dla
              glownej bohaterki:)
              • miska_malcova Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 22:44
                shellerka napisała:

                > a ja nie znalam serialu - uwazalam ze durny, a na film trafilam przypadkiem -

                jak mozesz uznawać za durne coś, czego nie znasz?:)
                • shellerka Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 22:50
                  ogladalam pare odcinkow ale daaaawno temu - ten serial ma chyba z 10 lat i wtedy
                  jakos niespecjalnie mi sie spodobal - ja mialam lat nascie gora dwadziescia z
                  malym kawalkiem, a akcja dziala sie z udzialem nieco starszych pan:) teraz jakos
                  roznica 10 lat ponad miedzy mna a glowna bohaterka jakos nie jest tak znaczaca i
                  generalnie problemy "dziewczyn" z SATC sa mi dosc bliskie:)
      • alex_koz Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 22:58
        jako fanka serialu jestem rozczarowana filmem.
        ale co do kreacji, cieszy mnie ze Patricia Field paradoksalnie odeszla od pokazywania w filmie najnowszych trendow, ktore wlasciwie reprezentuje glownie Carrie (co tez najbardziej pasuje do jej charakteru) ale odpowiednim doborem stroju do kazdej z bohaterek: Charlotte w stylu Jackie Kennedy, Samanta nieco w stylu bohaterek Dynastii. ale i tak nie uratowalo to filmu, a udane stroje zostaly zastapiane przez rzucanie nazw projektantow i designerow.
        torebki od LV nie skomentuje. za darmo bym jej nie chciala:)
      • foamclene Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 22:58
        dla mnie tortura
        serial uwielbiam ogladam na okraglo ;) na comedy central
        ale film to gniot za dlugi, przewidywalny chwilami zabawny
        brakowalo mi jakejs mysli pzrwodniej, czegos co calosc utrzyma w
        kupie, a tu lipa :(
        bohaterki potraktowane jakos tak pobierznie, plytko
        dobrze, ze naogladalam sie zdjec kreacji w necie bo nic bym nie
        wychwycila z tych migawek w filmie

        samantha boska piekna
        charlotte tez
        miranda i carrie bardzo sie posunely :) (sjp najbardziej podobala mi
        sie w 3 sezonie byla jakas taka pulchniejsza na twarzy i korzystnie
        ja malowali)
        ciuchy wszytskich bohaterek superrrrrrrrrrr...

        no i garderoba cudowna :)
        • shellerka Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 23:17
          tym bardziej musze obejrzec serial - jesli film mi sie podobal to serial musi
          byc rewelka
          • alex_koz Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 23:23
            shellerka,
            tylko sie nie zniechec:) pierwsza seria SATC krecona byla w 1998 r. i nie da sie ukryc, ze sprawia wrazenie nieco zdezakutalizowanej czasami i cala otoczka (kostiumy, wnetrza etc.) nie da sie porownac do tego co widzimy od 3 serii, kiedy to jest znacznie lepiej:)
            • shellerka Re: Sex and the city - wasze wrażenia 24.06.08, 23:29
              alex - ja jestem wlasnie w fazie goracej milosci do wszystkiego co choc troche
              vintage - wiec pewnie klimaty akurat mi sie moga spodobac :) no a dwa ze w 98
              roku jakos znawczynia mody nie bylam, wiec fajnie bedzie spojrzec na to innym
              okiem ;)
              • foamclene Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 08:19
                biorac pod uwage mode na lata 80
                te pierwsze odcinki moga byc nielza insiracja :)
          • foamclene Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 08:16
            ja mam wrazenie, ze oba dziela :) maja ze soba niewiele wspolnego
            moze byc tak ze serial wcale Ci sie nie spodoba
            w kazdym razie mysllam ze ten film bedzie rarytasem dla milosnikow
            serialu, a jak dla mnie nie jest
            moze spowodowac wrecz zlosc i roczarowanie :)
          • miska_malcova Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 10:53
            shellerka napisała:

            > tym bardziej musze obejrzec serial - jesli film mi sie podobal to serial musi
            > byc rewelka

            musisz, musisz. Ja chodze ostatnio niewyspana, bo są powtórki na ComedyCentral :)
            • ensoleillement Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 11:23
              no to ja tez muszę, oglądałam może ze dwa odcinki:)
      • danuu Luizka 25.06.08, 11:06
        Wiecie co jeszcze myslalam...ze w tym filmie bardzo przewrotnie i
        nieco rasistowsko pokazano milosc Murzynek do blyskotek, swiecidelek
        i stylu "na bogato".
        Asystentka Carrie cieszy sie z obrzydliwej torebki, tylko dlatego ze
        jest LV, potem mowi, ze chetnie wbila by sie w za male buty, jesli
        Carrie by jej je oddala, nosi sporo zlota...jest w nieco innym stylu
        niz pozostale bohaterki. W kazdym razie, ja - wiedzac jak wyglada
        sytuacja "etniczna" w USA to odczytalam...Ale moze amerykanscy
        Afroamrykanie nie traktuja tego w takich kategoiach.
        • ricemice wszedzie dookola czyha pokusa gola.... 25.06.08, 11:47
          Wiesz co, jesli ktos usilnie szuka, to zawsze znajdzie jakies
          przejawy rasizu, homfobii itd. To wszystko wynika ze tak powiem z
          wlasnych zboczen, w stylu "(...)wszedzie dookola czyha pokusa gola
          wszedzie gdzie sie nie spojrze...." masz rasizm w glowie to go
          znajdziesz...

          Po twoim komentarzu mam wrazenie ze ja obejrzalam inny film,
          Czarnoskora asystentka w moim odczuciu byla mila i ciepla
          dziewczyna, znacznie bardziej normalna, uczciwa, poukladana i
          rozsadna niz ktorakolwiek z bohaterek.
          Argument o uwielbieniu marek i blyskotek przez afroamerykanow, w
          konwencji tego filmu to juz zupelnie jak kula w plot...
          Torba Lv to oczywiscie product placement, ale to nic dziwnego bo
          wielbicielkami marek sa tu wszystkie dziewczyny z Carrie na czele,
          no sorry: wystarczy tylko policzyc ile razy w filmie podaje sie
          nazwy projektanow sukni slubnych, butow itd.

          Natomiast wsponiane na bogato i uwielbienie blyskotek to w serialu i
          w filmie kinowym to domena Samanty- chyba zapamietalas ten
          pierscionek?
          __________________________________________
          moja ostatnia muzyczna fascynacja
          www.youtube.com/watch?v=XGV8xCkpXjE
          • danuu Re: wszedzie dookola czyha pokusa gola.... 25.06.08, 13:38
            ricemice napisała:
            > wszedzie gdzie sie nie spojrze...." masz rasizm w glowie to go
            > znajdziesz...

            no wlasnie o tym mowie. Ja nie mam rasizmu, ale wiem, jak
            czarnoskorzy Amerykanie sa na tym punkcie przewrazliwieni! To
            naprawde nie sa mity, ze mozna dostac kulke za to, ze sie bialy
            krzywo spojrzal na czarnego.
            Sama sie zastanawiam,moze to tylko "Roznica kulturowa"
        • sankanda Re: Luizka 25.06.08, 14:16
          nie mozna oburzac sie na prawde, prawda tak wlasnie wyglada...
          ze tez LV takie paskudztwo wykreowal ...ale moze dzieki temu
          podniosla sie ocena klasycznych toreb LV, ktorych uroda niewatpliwie
          zyskuje na tle tego cuuudaaaaa :)))
      • siog Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 11:58
        a ja film obejrzalam z prawdziwa przyjemnoscia! nie mialam jakichs specjalnych
        mega oczekiwan i nie rozczarowalam sie... Bardzo mi sie spodobal.
        • magdaksp Re: Sex and the city - wasze wrażenia 26.06.08, 01:17
          ja tak jak siog:)
      • bgoralska1972 Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 14:04
        Poczekam jak wyjdzie na dvd. Jednak do kina lubie chodzic na cos ambitniejszego.
        • sankanda Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 14:17
          jasne, jak juz wydawac kupe forsy, to na cos ambitnego :)))
          • milou_milou Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 14:39
            dziewczyny, ten moment sesji w sukniach ślubnych - nie macie jakiegoś urywka
            gdzieś zachomikowanego, albo jakichś zdjęć? Przy jednej z sukni Carrie miała we
            włosy wpięty taki stroiko-mini welon, kwiaty + siateczka, marze o czymś takim na
            własny ślub, może mogłybyście pomóc??? :)
            • foamclene Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 15:18
              jsli chodzi o suknie diora to jest jej zdjecie w lipcowym vogue
              amerynanskim
              bo chyba nie chodzi o ptaka ;)?
              • milou_milou Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 15:28
                łe, nie chodzi o zdechłego ptaka! bynajmniej! chodzi o birdcage tak zwane :D
                siateczka + kwioty!
                • foamclene Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 15:30
                  nie znalazlam tylko ptak kapelusz diora
                  stroik do westwod z sesji jest na oficjalnej stronie filmu
                  a czyja to byla kreacja moze bedie w kolekcji projektanta na
                  style.com
                  • milou_milou Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 15:51
                    wlasnienie wiem czyja to byla, ale miala krecone upiete wlosy i do tego ten
                    stroiczek taki fajniutki... help!
            • suonce89 Re: kapelusik 26.06.08, 09:47
              znalazłam tylko coś takiego (zdjęcie z oficjalnej strony filmu)
              img401.imageshack.us/img401/2094/kapeluszym4.png
            • varda1 Re: Sex and the city - wasze wrażenia 26.06.08, 14:59
              Ten stroik z kwiatów i siateczki był przy sukni Caroliny Herrery.
            • lemon55 LInk 26.06.08, 15:32
              bp1.blogger.com/_jvl5PDJv7QU/RwmTjBlCEQI/AAAAAAAABoA/v9lXs31YfD8/s1600/instyl_cbradshw_wddg.jpg
              joshandjosh.typepad.com/josh_josh_are_rich_and_fa/images/2007/10/12/sjp_sex_and_the_city_wedding_josh_a.jpg
              asapblogs.typepad.com/theslug/images/2007/10/15/101507sex.jpg
              img2.timeinc.net/people/i/2007/stylewatch/gallery/onset_style/sarah_jessica2_300.jpg
              • lemon55 Re: LInk 26.06.08, 15:35
                Jesli o to chodzi, to masz tutaj więcej:
                images.google.com/images?ndsp=20&um=1&hl=pl&client=opera&rls=pl&q=sex+and+the+city+wedding&start=0&sa=N
          • bgoralska1972 Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 23:12
            Kasa to najmniejszy w tym wszystkim problem:)) bardziej chodzi o czas, choć
            ostatnio moj dzieciak stwierdzil że on też chce do kina na jakąs bajke.
        • foamclene Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 15:14
          mam nadzieje ze wydadza na blueray'u :) bede mogla obejrzec
          szczegoly :)
          bo odkad mam duzy telewizor i ogladam filmy w wysokiej jakosci kino
          mnie niezadowala
          • foamclene Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 15:28
            e do diora miala kapelusz
      • kilio Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 15:27
        A mnie sie podobał ptak na głowie w docelowej kreacji ślubnej. Bomba ;-)
        • sankanda Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 16:55
          cholera, a ja tego ptaka w ogole nie zauwazylam, dopiero w rozmowie
          carri (czy jak jej tam bylo ;) dotarlo do mnie, ze byl jakis akcent
          so british;)

          serio, film widzialam juz jakis czas temu i jak babcie kocham,
          zapomnialam o wszystkich kreacjach oprocz : dlou sukni slubnej, a to
          dlatego, ze zeslizna l sie po niej telefon, tak romantycznie
          zjechal... i to oh my god !!!! no, nie sposob zapomniec...
          zapamietalam tez rewelacyjny blezer z szarej welny (kaszmir jak
          nic !) o pieknym splocie. zaczelam szukac podobnego i - znalazlam,
          dziesiec razy brzydszy, ale i tak jest piekny !
          no i oczywiscie zapamietalam torbe LV, a przede wszystkim to, ze
          mozna sobie taka wypozyczyc od wtorku do wtorku...
          dolce vita
      • hotally Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 16:51
        Sam film bardzo Mnie rozczarował. Zabrakło serialowego humoru. Reklamy od
        pierwszej sceny tak chamsko ujete, że aż biło po oczach...
        Suknia ślubna- piekna!
        Stroje spoko, ale po filmie oczekuję czegoś więcej, bo taniej i szybciej jest
        przejrzenie kilku stron w necie i podziwianie kreacji, niż na podstarzałych
        aktorkach.
      • cledomro Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 19:16
        dopiero co wrócilam z kina, film jest OKROPNY. oczekiwałam miłego odmózgowiacza
        po ciężkim spotkaniu biznesowym, a zaczęłam się nudzić po kwadransie chyba. skąd
        te dylematy carrie, biga i mirandy? skoro film trwa ponad dwie godizny, to
        mogliby więcej akcji do scenariusza dać, a nie jakieś drętwe dialogi, długie
        nudne sceny, w których naprawdę NIC się nie dzieje (tylko gra tandetna muzyka).
        żenada. aha i drewniane aktorstwo bije po oczach, koszmar. normalnie, gdyby nie
        reklamy i ciuchy, można by pomyśleć, że to jakaś polska produkcja. błe.
      • ofelia1982 Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 22:23
        Jestem namietna fanka serialu i po filmie sie wiele nie
        spodziewalam. Byly momenty, ale tworcy troche odesszli od konwencji
        i wymienili ujmujący sarkazm na slodkie happy endy. ale i tak ciesze
        sie, ze moglam jeszcze raz popatrzec na dziewczyny (stesknilam sie
        za nimi):)
        jesli chodzi o modowy aspekt filmu - duzo sie dzialo, duzo dobrego.
        Podobaly mi sie:
        - suknie slubne oczywista
        - top, ktory Carry ma jak przychodza do niej przyjaciolki by pomoc
        jej sie wyprowadzic z mieszkania (taki szary z "pociętym" białym
        srodkiem)
        www.imdb.com/media/rm1388353280/tt1000774
        - sukienka pod koniec filmu, taka z kwiatkami
        - biala kamizelka i spodnie Carry (choc ja bym to nosila bez krawata)
        snarkerati.com/movie-news/files/2008/04/sex-and-city-ladies.jpg
        - płaszczyk Charlotte
        www.instyle.com/instyle/package/general/photos/0,,20197896_20111835_20217951,00.html
        - piekna suknia Charlotte, ktora zalozyla na slub Carrie
        www.instyle.com/instyle/package/general/photos/0,,20197896_20111835_20218292,00.html
        - suknia Mirandy na slub Carrie (kolor!!!)
        www.instyle.com/instyle/package/general/photos/0,,20197896_20111835_20218245,00.html
        - sweterek i torba Carrie tu:
        www.imdb.com/media/rm3062208000/tt1000774
        • shellerka Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 22:30
          a ja sie zastanawialam jak sie czuja przyszle polskie panny mlode ogladajac ten
          film - ostatnio panuje u nas trend pt "rybka" a beza jest beeeee :) i poczulam
          niemala satysfakcje, ze swoj slub bralam w "prawdziwej" sukience ksiezniczki
          • sankanda Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 22:41
            szkoda, ze dopiero na tym filmie... lepiej by bylo gdybys miala to
            odczucie na slubie ...;))
            • shellerka Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 22:53
              :) sankanda fakt:) ale na samym slubie nie czulam nic poza wielkim szokiem:) a
              przed - no coz suknia to byl najtrudniejszy wybor w trakcie organizacji tego
              wydarzenia i do ostatniej chwili wahalam sie czy nie ulec jednak panujacej
              presji rybki, tlumiac przy okazji swoje pragnienie wbicia sie w mala,
              ksiezniczkowata bezunie :) W sumie to mozna pozazdroscic Carrie jej sytuacji -
              miala jakby na to nie patrzec dwa sluby :)
              • sankanda Re: Sex and the city - wasze wrażenia 25.06.08, 23:05
                z czego jeden w kostiumie h&m, czy w ogole bez pochodzenia;))...
                i to bylo naj naj !!
          • kate-gun Re: Sex and the city - wasze wrażenia 26.06.08, 00:27
            a co to jest suknia "rybka"? zalinkujcie jakies zdjecie pliss
            :)
            • jagoda_pl Re: Sex and the city - wasze wrażenia 26.06.08, 02:28
              Chodzi o tzw. fason syreny, czyli o wąską suknię rozszerzaną od kolan w dół.


              www.we-dwoje.pl/files/Image/shop/10626/mini/komis_slubny_img1.jpg
              • e.milia Re: Sex and the city - wasze wrażenia 26.06.08, 16:13
                okropne te rybki :) zresztą większość sukni ślubnych jest okropna, czy rybki,
                czy bezy, czy księżniczkowate ;)
      • makelovenotfashion Re: Sex and the city - wasze wrażenia 27.06.08, 14:13
        jak pisalam miesiac temu - z dupy
        za dlugi
      • nowaewa Jaki model butow nosi Carrie 28.06.08, 01:27
        w 3 kolorach w filmie?
        Extreme Gladiator Diora!!!

        - czarne
        tinyurl.com/3m86p8
        - z wezowej, brazowej, lekko blyszczacej skory na pierwszym i drugim
        zdjeciu:
        www.shoewawa.com/2007/11/satc_movie_does.html
        - i do...sukni slubnej Vivienne Westwood w kolorze "champagne".

        Na drugim zdjeciu, w linku ponizej nawet Patricia Field nosi je w
        kolorze czarnym na premierze SATC.
        tinyurl.com/67akvz

        Przedwczoraj,w pierwszym dniu przecen w Paryzu, bylam w butiku
        Diora na avenue Monataigne, myslalam, ze beda przecenione, bo w
        zeszlym roku sie nie sprzedawaly, ale Dior czekal na wejscie filmu
        SATC na ekrany i dzieki "buzzowi", Dior zrobil "un coup de maître".

        Aktualnie butiki Diora, e-luxury, Saks etc. przyjmuja zapisy na
        liste oczekujacych!
        eluxury.com/estore/browse/product_detail.jsp?id=11857499
        tinyurl.com/5jk5k
        Jakims cudem sa dotepne aktualnie tylko w Neuman Marcusie:
        tinyurl.com/6z3hfy
        Pozdrowienia
        nowaewa
        • nowaewa Re: Jaki model butow nosi Carrie 28.06.08, 02:26
          link do Saks
          tinyurl.com/48ztbm
          Co do filmu, podpisuje sie pod recenzja ciedomro.
          Film momentami nudnawy, wydumane dylematy, dretwe dialogi,
          niepotrzebne dluzyzny (dlugasna sekwencja wyjazdu do Meksyku, po to,
          zeby wypowiedziec jedno smieszne zdanie na temat owlosienia nog
          Mirandy i glupawa scena, w ktorej Charlotte robi w gacie).
          Film nie oddaje ani humoru ani klimatu serii.
          Gdybym obejrzala najpierw film, to nie zachecilby on mni do
          ogladania serii SATC.
          btw. Wracajac do Gladiatorow Diora, zajely one 5% filmu, w
          porownaniu do innych ciuchow. Ciekawe, jak to policzyli?
      • ensoleillement Re: Sex and the city - wasze wrażenia 28.06.08, 10:10
        No, w koncu byłam:) I bardzo mi się podobało! Pewnie dlatego, że nie oglądałam
        serialu.
        Mój ulubiony ciuch to kobaltowa długa bluzka i pasiaste skarpety do ud carrie.
        achh i gladiatory, matko!!! cudowne.. suknia mirandy na ślub też ok. Natomiast
        Vivienne w ogóle mi się nie podobała. A z nich czterech najlepsza Samantha:)
        • e.milia Re: Sex and the city - wasze wrażenia 28.06.08, 10:42
          Ja najprawdopodobniej dziś idę, za namową koleżanek, sama bym się nie skusiła
          raczej ;)
          Serialu nie oglądałam ani jednego odcinka, więc co - jest szansa, że film mi się
          spodoba? ;)
          • alex_koz Re: Sex and the city - wasze wrażenia 28.06.08, 10:48
            e.milia,
            mam wrazenie ze osobom, ktore nie widzialy serialu film o wiele bardziej sie podoba niz tym, ktore serial znaja.
            wiec baw sie dobrze!
            • sankanda Re: Sex and the city - wasze wrażenia 28.06.08, 11:05
              wczoraj obejrzalam dwa odcinki z 2002 i - odnalazlam klimat filmu.
              nie wyobrazam sobie jednak jak mozna ogladac to przez kilkanascie
              sezonow...

              • sankanda Re: Sex and the city - wasze wrażenia 28.06.08, 11:07
                i jak mozna stac sie fanka serialu tez nie...rozrywka, czesto
                niskich lotow, ale od czasu do czasu mozna obejrzec.
                • envi Re: Sex and the city - wasze wrażenia 28.06.08, 16:22
                  ta torebka od LV byla swietna!!!troche kiczowata bizuteria,ale ogolnei fajne
                  ciuszki i makijaze super!!!
                  • nowaewa Patricia Field w gladiatorach na premierze fiilmu 28.06.08, 16:57
                    Pardon, bo pokrecily mi sie linki.
                    Tutaj jest zdjecie Patricie Field( w gladiatorach) z Vivienne Westwood na premierze filmu (drugie)
                    Na pierwszym zdjeciu carrie nosi gladiatory w kolorze "champagne" do sukni Vivienne Westwood.
                    tinyurl.com/53ppld
            • e.milia Re: Sex and the city - wasze wrażenia 02.07.08, 11:07
              W końcu nie byłam. Ale chyba się nakręciłam, żeby iść. Skoro nie oglądam
              serialu, nie mam tv, a ściągać mi się nie chce, to chociaż na filmie zobaczę, co
              jest takiego fascynującego w tym, że oglądają to tłumy kobiet :)
      • gina_rossi Kochalam serial i film tez mi sie podobal.. ale.. 28.06.08, 18:28
        zakonczenie mnie roznudzilo... Happy End.. Nie.. to nie moj SATC!
        A Carrie w tej pieknej sukni slubnej V.W. z tymi piorami wygladala strasznie..
        jej nos byl jeszcze dluzszy.. Tragedia!

        Ale wybaczam, bo moj piekny weekender Escady z wzorkiem tez jest w filmie.. :-))
        Miala Miranda...
        W ogole duzo pieknych torebek..
        No i ten piekna czerwona Fendi.. i ta kolorowa Firebird LV.. :-)
        • alex_koz Re: Kochalam serial i film tez mi sie podobal.. a 28.06.08, 23:29
          ale, Vivienne Westwood to sie chyba za bardzo film nie podobal:
          www.sfgate.com/cgi-bin/blogs/sfgate/detail?blogid=7&entry_id=27488
          • tequilkuk Re: Kochalam serial i film tez mi sie podobal.. a 29.06.08, 13:38
            trudno chyba zobaczyc cos "remotale memorable" jak sie obejrzalo tylko 10 minut :D
      • wrau Re: Sex and the city - wasze wrażenia 28.06.08, 18:47
        po prostu łał, a najbardziej czarne buty, sandaly. ah :)
      • keepersmaid Re: Sex and the city - wasze wrażenia 29.06.08, 01:43
        A ja sobie pomyslalam, ze i postacie i aktorki sa w wieku 40-50, czyli wedlug
        kanonow tego forum "czas umierac" i "nie wypada", "nog nie pokazywac", "dlugich
        wlosow nie nosic" i tak dalej i w tym guscie...
        • laloola Re: Sex and the city - wasze wrażenia 29.06.08, 01:47
          hi hi, sluszna uwaga :-))
      • samo_zloto Re: Sex and the city - wasze wrażenia 29.06.08, 11:41
        wczoraj bylam w kinie i... mimo ze nie nastawialam sie (po wszystkich tych
        recenzjach) na niezla rozrywke, szlam swiadoma wszystkich niedoskonalosci filmu,
        to i tak sie wynudzilam. zmeczyl mnie ten film! (pomijam kwestie modowe) mimo ze
        w tytule ma 'sex', w serialu bylo to potraktowane niezbyt doslownie (jesli
        chodzi o czesc 'wizualna' ;) (no, moze oprocz samanthy). a tutaj- sceny lozkowe
        mirandy i steve'a naprawde mnie razily, byly zupelnie niepotrzebne, pojawily sie
        tylko jako usprawiedliwienie dla tytulu, bo nawet dowcipnych, pieprznych rozmow
        przyjaciolek tutaj za wiele nie bylo...
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka