suonce89
24.06.08, 19:57
No własnie.. jak tam wasze wrażenia "modowe" (i nie tylko) po obejrzeniu
filmu? Ja byłam na premierze 20 czerwca i nie zawiodłam się. Nie chcę za dużo
zdradzać tym, którzy jeszcze nie widzieli filmu, ale dla mnie najlepszy był
moment przymierzania sukien ślubnych :)
Ulubione kreacje - img46.imageshack.us/img46/3008/satcvs6.jpg