Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ratunku! Pilne

    04.09.09, 12:48
    W co się ubrać na koncert kwartetu skrzypcowego o 19, mającego odbyć się w
    zabytkowej kaplicy na zamku lubelskim? Właśni się dowiedziałam, ze mam iść, a
    to dziś... :/ Uwielbiam takie niespodzianki. Nie mam małej czarnej, duża
    czarna ma rozporek prawie po biodro... Czasu żeby kupić też nie mam... Co mogę
    założyć?
    Obserwuj wątek
      • dixi Re: Ratunku! Pilne 04.09.09, 13:07
        stawiając się w Twojej sytuacji tez bym chyba wołała o ratunek ;) z
        własnej szafy przychodzi mi do głowy:
        mała koralowa:) plus czarny szal na ramiona, w ogole reszta w czerni
        (kryjące rajstopy, buty)
        spódnica midi lniano -jedwabna w bialo czarny melanż w szerokie
        zaszyte do bioder plisy, od bioder szeroka, z białym topem i szalem
        j.w.
        princeska grafitowa, taka raczej biurowa z koszulą albo topem
        czarnym z długim rękawem albo solo...
        do wszystkich zestawów czarne czółenka na obcasie;
      • eenso Re: Ratunku! Pilne 04.09.09, 13:40
        coś w czym będziesz wyglądała elegancko- nie wiemy, co masz w szafie...
        Najlepiej koktailowa (btw niech ktoś mnie oświeci, czy pisze się kaktailowa czy
        koktajlowa bo nigdy nie wiem...) sukienka, szpilki i delikatna biżuteria, jeśli
        nie masz sukienki to eleganckie spodnie z czymś na górę....
        • nocarka Re: Ratunku! Pilne 04.09.09, 13:47
          Dzięki, chyba zostaną ciemnoszare spodnie w delikatne prążki szare i jakaś góra
          plus eleganckie buty.

          eenso: pisze się koktajlowa, koktailowa nie występuje w słowniku, przynajmniej
          moim (czyli najnowszym słowniku języka polskiego pwn), a ja studentką
          polonistyki jestem :D

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka