Dodaj do ulubionych

Maj Alanja

12.04.12, 09:28
Co spakować do walizki, jakie ciuchy zabrać, wylatujemy na początku maja i nie wiem jakiej pogody można się spodziewać.
Dziekuję za porady
Maria
Obserwuj wątek
    • Gość: Kiepski Re: Maj Alanja IP: *.rzeszow.vectranet.pl 12.04.12, 10:32
      Było dużo tutaj takich wątków.Nic nagle się nie zmienia,więc wszystko aktualne.Plaża parzy już w stopy,opalanie owszem,duszno,woda w morzu zimna,wyłącznie dla odważnych.Jak Bałtyk w porywach 16-18 c,zależy które miejsce.Kleopatra deko cieplejsza o 1-2 C.Bardzo dobry czas na zapoznanie się i zwiedzanie Turcji.Bez ciężkich ciuchów,chyba że w planach Kapadocja.Tu nic nikomu nikt nie doradzi.Szczególnie kobietom.I tak połowa rzeczy niepotrzebnych,ale dla świętego spokoju partnera powiedzmy, lepiej dzwigać i wietrzyć ,niż narazić się na fochy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka