Dodaj do ulubionych

CZY TO PRAWDA???

25.06.04, 17:11
MERHABA ARKADASLAR:)
sluchajcie mam pytanko czy to prawda, ze ok kilku dni daja na lotnisku w
miejsce miesiecznych wiz 3 miesieczne? lece za rowny tydzien i jestem
strasznie ciekawa,czy ta plotka jest prawda...bardzo mi zalezy na jak
najdluzszej wizie.
Obserwuj wątek
    • nesher0101 Re: CZY TO PRAWDA??? 15.01.05, 20:10
      ja wiem ze morzna przebywac tylko trzy miesionce bez specjalnej wizy ,to
      dotyczy
      zdaje mi sie wszystkich krajow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka