Gość: Maraska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 01:14 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maraska Re: Hotel Aroma w Alanii, ktos cos wie??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 01:16 No tak za szybko wcisnelam enter Coz ja wiaz walcze z sama soba i pomyslami na wakacje, ta Turcja gdzies caly czas na topie, i teraz akurat znalazlam dosc atrakcyjna oferte ze Scana wlasnie do hotelu Aroma (jedyny bol ze to w Alanii, no coz...) w kazdym razie napiszcie jesli cos wiecie o tym hotelu, podobno w miare ladny, niby dosc dobrze polozony.... hmmm bo blisko centrum ale podali tez ze przy glownej ulicy czy to nie oznacza ze bedzie glosno....? I ciekawa jestem jak tam jedzenie... pomocy:-) bo juz wariuje:-) maraska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leyla Re: Hotel Aroma w Alanii, ktos cos wie??? IP: 83.238.13.* 19.01.05, 09:40 Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Hotel znajduje się w bardzo dobrym miejscu, bezpośrednio przy plaży ( a raczej na) kleopatry, ale nie przy głównej ulicy ataturka, tylko przy małej ślicznej ulicy wiodącej przy plaży klepatry. Dokładnie w miejscu gdzie właśnie od ulicy ataturka odchodzi ta uliczka. Krótko mówiąc miejsce najpiękniejsze z możliwych i bardzo wygodne. Do centrum ( do portu) na piechotkę dojdziesz w ciągu 20 minut (wolny spacer). Hotel jest mały, rodzinny, pokoje bardzo ładne, czyściutkie. Wybija się ze swojej klasy. jedenie bardzo dobre, na basenie przważnie mało ludzi, bo to hotel raczej dla osób starszych (spokojny wygodny) ale przez to polecam rodzinom z dziećmi. Ja byłam tam z siostrą i jest to zdecydowanie najlepszy hotel w którym byłam w alanyi. Wszędzie blisko, warunki doskonałe. Scan holiday bardzo sprawnie organizuje przejazd z lotniska do hotelu, a meldownie trwało 2 minuty (dokładnie 2! :-) Miłego wypoczynku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśk@25 Re: Hotel Aroma w Alanii, ktos cos wie??? IP: 213.77.27.* 25.02.05, 11:09 Hotel rewelacja.. Lokalizacja super, jedzenie dobre, warunki jak na 3* bardzo dobre ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mich59 Re: Hotel Aroma w Alanii, ktos cos wie??? IP: *.totalizator.com.pl / *.devs.futuro.pl 25.02.05, 14:57 Maraska, ja też jadę do Aromy ! W maju, a Ty ? Hotel podobno spokojny ale dla starszych lub zestresowanych ale za to tuż przy plaży Kleopatry. Za długo się nie zastanawiaj, bo miejsc coraz mniej, zarówno w Turcji, jak i Tunezji. Tam to już w ogóle ciężko. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maraska Re: Hotel Aroma w Alanii, ktos cos wie??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 23:48 Hej wiesz co ja juz decyzje podjelam i ostatecznie jade do turcji ale zupelnie inna okolica - Bodrum. Mam nadzieje ze udadza nam sie wakacje:-) pozdrawiam maraska a tego hoteliku to troche mi szkoda bo ja chyba wlasnie takie lubie... chociaz jeszcze nie ten wiek i stres na razie tez nie taki straszny:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśk@25 Re: Hotel Aroma w Alanii, ktos cos wie??? IP: 213.77.27.* 28.02.05, 08:16 zupełnie nie gadzam się z Twoją opinią.. Hotel jest super, a starszych ludzi i zestresowanych nie widziłam!! Ma doskonała lokalizację i jest baardzo blisko centrum!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ds do Aska@25 IP: 192.11.224.* 28.02.05, 10:00 miło że sie tak czesto produkujesz z tym hotelem na tym forum, ale w interesie internautów mogłabyś wrzucić swoja obszerna opinie o Aromie na forum hotelowym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśk@25 Re: do Aska@25 IP: 213.77.27.* 28.02.05, 10:36 w jakim celu??? Skoro i tak nikt tam nie zagląda :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maraska Re: do Aska@25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.05, 12:31 Hej mysle ze sie mylisz, to bardzo przydatne forum, ja tam zagladalam bardzo czesto szukajac informacji o hotelach. Czemu sadzisz ze nikt tam nie zaglada? Maraska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ds Re: do Aska@25 IP: 192.11.224.* 28.02.05, 13:13 Bo kazdy szuka twoich opinii na forum ogolnym, a nie hotelowym. Nie pracujesz tu przeciez na akord. Ja kazdy bedzie mial takie podejscie jak ty, to etrusek powinien juz dawno zamknąć hotele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maraska Re: do Aska@25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.05, 22:51 hmm wiesz co ja chyba nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi...? M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGA Re: Hotel Aroma w Alanii, ktos cos wie??? IP: *.telpol.net.pl / *.telpol.net.pl 18.03.05, 15:09 A Alanya byłam dwa razy urocza miejscowość. pierwszy raz mieszkałam w hotelu aroma. i było bardzo czysto codziennie zmieniano pościel..uprzejma obdługa ale ni w ząb nie rozumie po polsku ...a co do jedzenia to nie ma porównania do hotelu 4* bo mam porównanie z hotelem sunrise katya (byłam tam 2 raz) jeśli chodzi o przygotowanie posiłków to wszystko było ciepłe i smaczne choć trochę monotonne... nie było szwedzkiego stołu bo na obiado-kolację były do wyboru dwa ciepłe posiłki a to nie wiele prawda? Natomiast widok z hotelu (oczywiście pokój koniecznie z balkonem) jest niesamowity. wieczoram hotel zapewnia rozrywkę np taniec turecji tylko w niedzielę. ALe jest na co popatrzeć. W żadnym razie nie należy brać pokoju bez balkonu bo te wychodzą na ulicę, która jest bardzo głośna a i widoki marne ;) Jednym słowem warto pojechać....a i jeszcze jedno ...do centrum jest bardzo blisko!!! na piechotę około 10 min. Na pewno pojadę tam za parę lat... może nawet do tego samego hotelu. Zyczę udanych wakacji. Odpowiedz Link Zgłoś
etrusek do Aśka@25 28.02.05, 11:03 Wiem, że miło pisac w kilku wątkach o tym hotelu, ale prosiłbym Cię o napisanie dłuższej i jak nabardziej wyczerpującej opinii o Aromie na forum hotelowym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo11 Re: do Aśka@25 IP: 62.29.137.* 28.02.05, 15:17 Witam! Też z chęcią poczytam o tym hotelu, ponieważ jadę tam 13.07 z żoną i 6- cio letnią córką. Podajcie link, jak już coś będzie napisane. Poz yo11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ds link do Aromy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.05, 16:33 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20943&w=20300709 Odpowiedz Link Zgłoś