Gość: ania w. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 11:00 Czy ktoś był i może coś napisać na temat części objazdowej (Fethyie, Kusadasi itd) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj