Dodaj do ulubionych

Secret Door (****) - Bodrum

01.01.06, 15:12
autor: gość_hotelu, 28.07.05, 15:14

Wrazenia srednie, hotel przepiekny pokoje ładne ale obsługa skandaliczna,
odpadające klamki, cieknąca klimatyzacja, wiecznie się psująca, zniszczona
odziez w zalanych przez klimatyzację szafach hotel bardzo brudny w ciągu
dwóch tygodni mój pokój był sprzątany raz po interwencji jednorazowe kubki
myte i ponownie uzywane napoje wlewane do kubków w których była przyklejona
guma do żucia pety z papierosów i różne tego typu niespodzianki. basen myty
dopiero po interwencji na początku nie mogliśmy sie doprosic o cos do picia
bo w barze nie było żadnej obsługi zresztą na jakiekolwiek prośby obsługa
reagowała salwami śmiechu było wiele wypadków bo w wodzie przy brzegu jest
kilkadziesiat rozbitych butelek były wypadki na schodach pokrytych glonami
oraz z dziurą po schodzie obsługa plazy wyrzucała nasze rzeczy z lezaków
podmieniała lezaki na uszkodzone a jesli to nie pomagało to włączano muzykę
na full aby zwolnic miejsca dla gości z zewnątrz.
reasumując jest to hotel dla osób w wieku średnim o silnych nerwach chyba ze
jestes mlodą kobietą która wejdzie w układy prywatne z personelem
Obserwuj wątek
    • etrusek Re: Secret Door (****) - Bodrum 01.01.06, 15:13
      autor: kasylda@gazeta.pl 26-07-2005

      Witam wszystkich na tym forum. Własnie wrócilismy z wakacji w Turcji nad Morzem
      Egejskim - Bodrum. Spedziliśmy tam 2 tygodnie. Mieszkalismy w dwóch hotelach -
      pierwszy tydzień w Secret Door a drugi w Crystalu. Wrażeń mnóstwo. Oba hotele
      sa 4* choc bardzo się róznią.
      Secret Door to mały kameralny hotel bezposrednio przy plaży (przejscie przez
      zamknietą dla ruchu ulicę) Plaza prywatna ale brudna i nie nadaje sie dla
      małych dzieci - nie ma mozliwosci wejscia do morza (niestety to nie Riviera).
      Pokoje czyste i zadbane. Restauracja (jadalnia) troche gorzej. Jedzenie smaczne
      choć wg oferty all inclusive - powinno być ile kto chce - danie głowne
      wydzielane, snack bar "jak sie załapiesz to dostaniesz". Lezaki przy basenie
      trzeba rezerwować rano - inaczej nie ma szans. Woda w basenie niezbyt czysta.
      Zaletą jest fajny niezbyt głęboki i duży brodzik - swobodnie można do niego
      wejść z materacem.
      Crystal uwazam za duzo lepszy - pomimo oddalenia od plazy - dowożą do
      niej "kolejką" co godzinę. Plaża jest w miare czysta choć kamienista. ok 50m
      dalej za palza hotelową jast publiczna plaża gdzi po ok 50 m kamieni jast
      piaszczyste dno morza i głebokość wody mniej więcej do bioder. Można popływać i
      jest tam czysta woda. Baseny w hotelu 2 i dwa brodziki. Ten który jest na
      fotkach hotelowych jest przyjemny i mało w nim osób. Jest niestety na otwartej
      przestrzeni i dość mocno zawiewa. Drugi (basen i brodzik) jest wewnątrz obiektu
      i tam jest cieplej. Brodziki niestety malutkie. Ten wewnętrzny bardzo płytki -
      30cm.
      Jedzenie oceniam tu na 6 - wszystkiego pod dostatkiem, smaczne i świeżo
      przygotowane. W czasie posiłków sa przygotowywane bezposrednio dania
      (sniadanie -słodkie placuszki, sadzone jajka, kolacja dania z grila, np świeżo
      przyrządzana ryba - ucinane mięso i grilowane, woka - makarony z warzywami,
      ryż, itp) Ponadto wybór dań przystawek deserów i napojów nieograniczony.
      jest tez plac zabaw dla dzieci ze zjezdzalnią hustawkami konikiem bujanym itp.
      niestety badzo nieprzyjemnie tam pachnie - na placu zabaw mieszcza sie włazy do
      szamba - nie polecam.
      Główna wadą tego hotelu sa róznice poziomów - trzeba pokonywać duże ilosci dość
      stromych i kamiennych schodów.
      Pokoje dość przestronne tyle że brudne - pod tym wzgledem lepszy był Secret
      W łazience mozna zauważyc grzyb.
      Życze wszystkim tam wyjeżdzającym miłego pobytu. Miejsce warte zobaczenia.
    • etrusek Re: Secret Door (****) - Bodrum 01.01.06, 15:15
      autor: marianus52@wp.pl

      Spędziłem wraz z żoną dwa tygodnie w Secret Door jesteśmy zadowoleni z pobytu
      poprzednie opinie są nie trafne w mojej ocenie jedzenie bylo wspaniałe nie było
      żadnego wydzielania. Owszem kelner nakładał porcje na talerz ale jak mu się
      wskazalo że ma nałożyć więcej nie było problemu. Nie wyobrażam sobie aby
      wczasowicz swobodnie buszował nabierką po gorących porcjach mięsa w zalewie
      sosowej lub czymś podobnym, raz że to nie estetyczne, a po drugie pozostali
      napewno już by nie mieli całych porcji. Miałem przykłady na platerach gdzie
      były poukładane porcie wędliny,pomidory pokrojone. sery białe i żółte to na
      końcu był już prawie kogel mogel to swiadczy o kulturze tych wczasowiczów.
      Jeśli chodzi o plaże to teren jest bardzo kamienisty, ale bez problemu
      schodziło się do wody z pomostu, wiadomo jak stopnie są z drewna i w wodzie to
      stają się ślizgie były do tego przymocowane sztuczne wykładziny aby trochę te
      skutki złagodzić. Sam hotel czysty i zadbany z obsługą nie było żadnych
      problemów, co dziennie było sprzątane i wymieniane ręczniki.
    • etrusek Re: Secret Door (****) - Bodrum 31.07.06, 21:43
      autor opinii: karioka19@gazeta.pl

      Byłam na wakacjach w Secret Door i wszystko bylo na poziomie. Żadnych glonów,
      zepsutych leżakow, głośnej muzyki. Było świetne żarcie i wspaniała, przemiła
      obsługa. Woda i basen bardzo czyste.

    • turhotel up1 24.07.07, 21:50
    • turhotel up5 22.07.08, 18:54
    • turhotel Re: Secret Door (****) - Bodrum 15.07.09, 17:04
      Jeżeli ktos tak wybiera sie pod koniec wrzesnia to nie polecam, bo w
      tym hotelu akurat jest KONIEC SEZONU!!!! Nam sie udało bo po
      pierwszym tygodniu przekwaterowano nas do drugiego hotelu, jak sie
      później okazało o niebo lepszego niż Secret Door. Ale pierwszy
      tydzień spędzony w Secret Door to był dla nas prawdziwym sekretem:-
      ). pozdrawiam
      Krystyna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka