etrusek
01.01.06, 15:12
autor: gość_hotelu, 28.07.05, 15:14
Wrazenia srednie, hotel przepiekny pokoje ładne ale obsługa skandaliczna,
odpadające klamki, cieknąca klimatyzacja, wiecznie się psująca, zniszczona
odziez w zalanych przez klimatyzację szafach hotel bardzo brudny w ciągu
dwóch tygodni mój pokój był sprzątany raz po interwencji jednorazowe kubki
myte i ponownie uzywane napoje wlewane do kubków w których była przyklejona
guma do żucia pety z papierosów i różne tego typu niespodzianki. basen myty
dopiero po interwencji na początku nie mogliśmy sie doprosic o cos do picia
bo w barze nie było żadnej obsługi zresztą na jakiekolwiek prośby obsługa
reagowała salwami śmiechu było wiele wypadków bo w wodzie przy brzegu jest
kilkadziesiat rozbitych butelek były wypadki na schodach pokrytych glonami
oraz z dziurą po schodzie obsługa plazy wyrzucała nasze rzeczy z lezaków
podmieniała lezaki na uszkodzone a jesli to nie pomagało to włączano muzykę
na full aby zwolnic miejsca dla gości z zewnątrz.
reasumując jest to hotel dla osób w wieku średnim o silnych nerwach chyba ze
jestes mlodą kobietą która wejdzie w układy prywatne z personelem