Dodaj do ulubionych

zaćmienie Słońca

19.03.06, 22:35
Kto się wybiera?

images2.fotosik.pl/37/a9s7dj5e82z3rni9.jpg
Obserwuj wątek
    • trabancik Re: zaćmienie Słońca 19.03.06, 23:10
      :)
      się z żoną wybieramy - zaćmienie chcemy oglądać z Goreme, zresztą zatrzymujemy
      się tu na parę dni - a potem pokrązymy po Turcji :)

      pozdr
      Paweł
    • Gość: Krzysiek Re: zaćmienie Słońca IP: *.infovide.pl / 62.233.205.* 20.03.06, 09:56
      No jasne!!:)
      sunearth.gsfc.nasa.gov/eclipse/SEmono/TSE2006/TSE2006.html
      a wiec do Alanyi!!
    • jezowka Re: zaćmienie Słońca 20.03.06, 22:10
      I ja z niemężem i nieteściami, będziemy oglądać w Side.
    • Gość: Marek Re: zaćmienie Słońca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.06, 10:23
      Ja z żoną do Antalyi, potem chcemy pozwiedzać okolice Morza Egejskiego.
    • petromin Re: zaćmienie Słońca 29.03.06, 12:51
      Jak wrócicie to wstawcie zdjęcia tu:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=91&w=39394684
    • petromin Re: zaćmienie Słońca 07.04.06, 10:04
      I jak wrażenia tych osób które widziały?
      • Gość: Krzysiek Re: zaćmienie Słońca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.06, 13:56
        Wrażenia? - NIEZAPOMNIANE!!! :)
        Byliśmy na wybrzeżu opodal teatru w Side. Genialna pogoda, słońce prażyło (potem
        2 dni pokutowaliśmy za brak użycia filtrów UV), lekki wiaterek od morza. Ludzi w
        sumie na początek niewiele, nie licząc rosnącej gromadki pasjonatów ze sprzętami
        :) Z czasem jednak coraz więcej - na plaży, wybrzeżu, wgłąb wydm i ruin
        starożytnego miasta. Na kilka minut przed "totalem" liczba ludzi powiększyła się
        o kilka wycieczek szkolnych ;] Obserwacje "gasnącego" słońca ... fascynujące!
        Spadek temperatury bardzo zauważalny! Aż w końcu 100% !!! i blisko 4 minuty
        ciemności!
        Następne "w miarę blisko" - Nowosybirsk 01.08.2008r, już powoli ludzie się
        organizują ;->
        pozdro
        • petromin Re: zaćmienie Słońca 09.04.06, 20:13
          A czy macie zdjęcia?
          Może wrzucicie je na forum?
      • jezowka Re: zaćmienie Słońca 10.04.06, 00:09
        Tak jak pisał Krzysiek - było wspaniale. My obserwowaliśmy z dachu hotelu
        Belinda w Titreyen Gol, mieliśmy doskonały widok, wrażenie niesamowite. Kiedy
        zrobiło się ciemno i powiał chłodny wiatr, umilkły ptaki, ktoś w Manavgat chyba
        puszczał czerwone race. Kiedy śłońce wróciło, ptaki zaćwierkały jak o świcie, to
        było niesamowite. Etap "pierścionka z brylantem" był zachwycający. Na końcu
        patrzyliśmy w stronę gór, po kolei odsłaniały się wzgórza. Było pięknie -
        atmosfera wspaniała, wspólnota i ogromna radość.

        Zdjęc na razie nie ma, ale jak będą, to wkleimy pewnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka