geo-5 09.01.09, 23:43 nie nam koleżanek bo JAK ONE UWAŻAJĄ mam za dużo , ale wcale tak nie jest ,to tylko ich wrażenie . Nie chcą zrozumieć mie tylko patrzą na to co ma . Co mogę zrobić aby to zmienić? Pomóżcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miniyupi Re: Za dużo 10.01.09, 19:18 zadawaj sie z osobami, ktore polubia Cie za to kim jestes, a nie za to co masz - jako, ze za to Cie nie lubia. Ale czy tylko za to? I nie obnos sie tym, daj sie poznac od innej strony;) Odpowiedz Link Zgłoś
geo-5 Re: Za dużo 13.01.09, 21:00 Jak widzisz to nie takie proste. Przykład: Koleżanka mówi,że kupiła sobie właśnie telewizor 42' no to ja jej na to że ja mam 52' i jest za duży do rozdzielczości naszej telewizji więc, 42 będzie ok. Ona na to że że co mi będzie opowiadac jak ja już wszystko mam i wielka obraza . Co - mam kłamać, że mam na chacie 21 i nie starcza mi do ostatniego? Przecież to bez sensu , ale ludzie tak to odbierają...... Odpowiedz Link Zgłoś
funfucjusz Re: Za dużo 18.01.09, 05:17 he he raczej powiedz, ze TWOI STARZY maja 52'' TV "na chacie", i ze bez problemu starcza im "do ostatniego"... Odpowiedz Link Zgłoś