09.01.09, 23:43
nie nam koleżanek bo JAK ONE UWAŻAJĄ mam za dużo , ale wcale tak nie
jest ,to tylko ich wrażenie . Nie chcą zrozumieć mie tylko patrzą na
to co ma . Co mogę zrobić aby to zmienić?
Pomóżcie
Obserwuj wątek
    • miniyupi Re: Za dużo 10.01.09, 19:18
      zadawaj sie z osobami, ktore polubia Cie za to kim jestes, a nie za to co masz - jako, ze za to Cie nie lubia. Ale czy tylko za to? I nie obnos sie tym, daj sie poznac od innej strony;)
      • geo-5 Re: Za dużo 13.01.09, 21:00
        Jak widzisz to nie takie proste. Przykład:
        Koleżanka mówi,że kupiła sobie właśnie telewizor 42' no to ja jej na to że ja
        mam 52' i jest za duży do rozdzielczości naszej telewizji więc, 42 będzie ok.
        Ona na to że że co mi będzie opowiadac jak ja już wszystko mam i wielka obraza .
        Co - mam kłamać, że mam na chacie 21 i nie starcza mi do ostatniego?
        Przecież to bez sensu , ale ludzie tak to odbierają......
        • funfucjusz Re: Za dużo 18.01.09, 05:17
          he he raczej powiedz, ze TWOI STARZY maja 52'' TV "na chacie", i ze
          bez problemu starcza im "do ostatniego"...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka