Dodaj do ulubionych

CEAC POLONIA upada

IP: *.spray.net.pl 21.03.05, 23:32
prawdopodobnie do końca marca.
radzę się już nie zapisywać na kursy korespondencyjne w CEAC.
firma nie płaci nauczycielom i personelowi od grudnia.
Obserwuj wątek
    • pepkee Re: CEAC POLONIA upada 17.08.05, 11:22
      Jestem uczniem Ceac Polonia od 3 lat. Właśnie jestem na etapie końcowym kursu,
      a tu nagle przychodzi koperta zworta, że firma zlikwidowała się!!! Przecież to
      są jakieś żarty! Smieszne! Do kogo sie teraz zgłosić? Co robić? Pomocy...
      • maiaia Re: CEAC POLONIA upada 14.09.05, 11:31
        masakra! Dwa tygodnie temu dzwoniłam tam żeby się spytać czy mam się pospieszyć
        z dokańczaniem kursu, pani odpowiedziała, że mam zadzwonić na drugi dzień wtedy
        będzie kierownik kursu. Nie zadzwoniłam,zapomniałam. Zadzwoniłam tydzień
        później... tzn próbowałam się dodzwonić na wszystkie możliwe podane mi numery i
        w kazdym przypadku usłyszałam "nie ma takiego numeru"... kapa trochę, ale w
        sumie książki mam, co się nauczyłam to moje, tylko teraz przydałby się ktoś
        kumaty z angielskiego do sprawdzenia mi tych ostatnich testów. Pozdrawiam
        wszystkich poszkodowanych!
        • ronner Re: CEAC POLONIA upada 14.09.05, 23:31
          szkola oglosila upadlosc w maju. wycofal sie hiszpanski udzialowiec -
          wlasciciel sieci ceac (www.ceac.com. Troche to nieladnie bo zostawili oddzial
          swojej szkoly w Polsce. Szkoda...
          • darkness7 Re: CEAC POLONIA upada 17.09.05, 18:04
            witam! jeszcze nie ochlonelam do konca!wlasnie wczoraj odkrylam ze kurs
            psychologii ktory wlasnie konczylam(wyslalam ostatni koncowy test) nie zostanie
            przeze mnie ukonczony!!! co za absurd! i utopione pieniadze! czy cos sie da z
            tym zrobic?
            • milvana21 Re: CEAC POLONIA upada 19.09.05, 15:38
              A co z certyfikatami z jezyka, ktore byly wliczone w koszt kursu ?? Odwiedze
              chyba znajomego prawnika, kurs mozna samemu dokonczyc ale co z certyfikatami ,
              ktore sporo kosztuja.
              • maiaia Re: CEAC POLONIA upada 24.09.05, 11:50
                a ja jestem zdziwiona... ceac juz nie ma, a pare dni temu dostalam jednak
                sprawdzony test, ale kto inny jest nadawca i teraz jestem troche w kropce, gdyż
                nie wiem, na jaki adres wysłać kolejny test i czy w ogóle wysłać :/ (głos
                nagrany na kasecie, jakaś moja nauczycielka, zachęcał do wsyłania kolejnego
                testu...) i co? hehe, co z tym fantem zrobić?
                • szwakula Re: CEAC POLONIA upada 03.10.05, 17:44
                  Witam
                  Jestem ciekawa czy wysłałaś już test i jeśli tak to na jaki adres ? I czy ta
                  nauczycielka dała Ci może jakieś namiary jakiś numer albo coś. Ja wysłałam już
                  ostatni test w czerwcu na dodatek był to ostatni i do dziś niemam żadnej
                  odpowiedzi. Proszę pilnie o odpowiedź
              • justyna9949 Re: CEAC POLONIA upada 18.02.06, 12:46
                kurcze do mnie tez wlasnie doszedl list z powrotem i nie wiem co teraz zrobic
                boje sie ze jak wysle na ten adres co podaliscie to nie dostane odpowiedzi w
                ogole i strace te testy moze ktos z was wie cos wiecej na ten temat?prosze o
                odpowiedz na maila ystus@wp.pl z gory dziekuje
        • oliwiadw pomoc 12.04.07, 16:13
          czesc, ja tez jestem uczniem CEAC Polonia, juz zakonczylam kursy, dawno temu,
          mialam poziom srednio zaawansowany wiec jesli masz ochote moge poprawic ci twoje
          testy koncowe, przesyłaj na mejla jeśli masz ochote. pozdrawiam
    • baszap1 Re: CEAC POLONIA upada 08.10.05, 13:09
      również jestem a chyba raczej byłam uczestnikiem kursu CEAC POLONIA i tak jak
      większość osób zostałam oszukana (zosłało mi tylko uzyskanie certyfikatu),
      dlatego szukam chętnych osób, uczestników kursu, którzy też się "przejechali"
      na ceac-u, by coś z tym fantem zrobić. W końcu w grupie łatwiej. PISZCZIE na
      adres: barbara.przybyla1@wp.pl. Czekam
    • wkfranek Re: CEAC POLONIA upada 26.10.05, 08:16
      ja skończyłem kurs w czerwcu. w wakacje moja mama tam dzwoniła pytając o mój
      certyfikat. powiedziano jej że powinien dojść za 2 tygodnie, ale nie doszedł.
      potem już nie można było się tam dodzwonić...
        • jagoda242 Re: CEAC POLONIA upada 05.11.05, 22:46
          Czesc
          Ja tez drazylam ten temat. Bardzo dlugo, bo od czerwca. Mnie udalo sie
          zakonczyc kurs i uzyskac zaswiadczenie. Pisalo do mnie ponad 20 osob w tej
          sprawie.
          www.ang.pl/sprzedam_kurs_j_angielskiego_CEAC_POLONIA_1665.html
      • aga19891 Re: CEAC POLONIA 29.11.05, 22:58
        Ja tez jestem a raczej byłam uczestnikiem kursu wysłałam ostatni test a do dziś
        go nie otrzymałam :( Nie maasz moze jakiegoś numeru telefonu ? A może wiedzie
        gdzie mogę szukac pomocy ? odp. A kiedy wysłałeś ostatni test ?
      • pyrqs Re: CEAC POLONIA upada 17.11.05, 18:43
        Ej to nie fer...zostało mi jeszcze pół roku nauki...i co ja mam z tym robic??
        Chyba powinienem przestac płącic...?? co otym myslicie ?? Jest taka
        możliwosc...
    • natalcia2502 Re: CEAC POLONIA upada 05.12.05, 12:57
      Ludzie co z naszymy pieniedzmi?Ja tez<niestety> kupilam ten kurs, jestem
      wsciekla bo zostalo mi 8 lekcji i chyba juz nie uzyskam zaswiadczenia o
      ukonczeniu tego kursu.łaczmy sie i myslmy jak odzyskac nasza kase od tycvh
      oszustów!!!!piszcie truskawka2502@wp.pl
      • choodyjr Re: CEAC POLONIA upada 12.12.05, 15:46
        moim zdaniem ludzie którzy zostali w bezczelny sposób oszukani przez hiszpańską
        firmę powinni zgłosić sprawę do Federacji Konsumenta... na brak informacji o
        zamknięciu firmy powinni oddać Wam pieniądze... im więcej osób to zgłosi tym
        większa szansa że się tym zajmą... chociaż uważam że zajmą się tym już przy
        pierwszym liście... pozdrawiam wszystkich
      • bartas07 Re: CEAC POLONIA upada 18.12.05, 15:11
        ja też neistaty naciąłem sie na tą firme!!! Był u mnie taki facet(Piotr Dolata)
        przekabacil mnie i sie zgodziłem a teraz chce wszystko zrobic zeby im uprzykzyc
        zycie. Były obietnice ze beda wycieczki obozy a tu nic nie wiem nawet czy
        dostane ten zasrany certyfikat jesli ktos wymmyślił jak z nich wydusic kase
        którą dalismy prosze o kontakt na bartas007@neostrada.pl nie cha tylko im sie
        dobiore do skóry. Mam nadzieje ze jestescie ze mna i pomoze cie razem wygreamy
        • lipek17 Re: CEAC POLONIA upada 21.12.05, 20:25
          Ach ci Hiszpanie... Ci to potrafią. Są nawet lepsi niż Polacy! Ale tu kończą
          się moje żarty, bo dokładnie rok temu kupłem sobie kurs(dla średnio
          zaawansowanych). Ostatni test wysłałem trzy dni temu, a dziś wrócił do mnie z
          napisem na kopercie: ''adresat opuścił lokal''. Nie dość, że czekałem na
          materiały prawie trzy miesiące to jeszcze teraz takie coś!!! Wy (przynajmniej
          większość z was) macie za sobą bardzo dużą część materiału, a co mają zrobić ci
          (np. ja), którzy są dopiero na półmetku? Mam gdzieś ich certyfikat! niech
          oddają kasę!
          ps. jak mogę odzyskać kasę? Napiszcie na adres: pawel_lip@wp.pl
          proszę o kontakt.
          • baszap1 Re: CEAC POLONIA upada 06.01.06, 20:34
            polecam dalej rozwiązywać resty i wysyłać na adres firmy PROFUNDUS podany przez
            innych uczestników Forum, Po prostu Profundus przejął upadający CEAC i posiada
            wszysstkie stosowne pozwolenia na prowadzenie kursu.
            • maiaia Re: CEAC POLONIA upada 06.01.06, 21:30
              no dokładnie nic się nie stało testy dalej będą sprawdzane i odsyłane, ja już
              dwa wysłałam na ten nowy adres i dwa dostałam poprawione, a do tego dostałam
              list gdzie jest grafik dyżurów nauczycieli, więc jest wszystko ok, jak na
              razie...
              • szwakula Re: CEAC POLONIA upada 11.01.06, 12:43
                ja jak już pisałam kiedeyś czekam tylko za certyfikatem wysłałam list na adres
                Profundusa jakiś miesiąc temu i do dzisiejszego dnia nie otrzymałam żadnej
                informacji. Czy macie może do nich jakiś telefon. Jeśli tak to proszę o
                informacje.
    • uczennica19912 Re: CEAC POLONIA upada 12.01.06, 21:40
      Podobnie jak wy zostałam oszukana przez CEAC POLONIA. Dzisiaj otrzymałam zwrot
      testu z dopiskiem " Adresat wyprowadził się". Jestem na początku kursu.
      Chciałabym odzyskać stracone pieniądze. Nie wiem gdzie mam się zwrócić.
      Pomóżcie. Piszcie na adres: uczennica19912@gazeta.pl
      • marlenka_1989 Re: ceac polonia upada 03.07.06, 15:19
        ja również zostalam oszukana przez ceac polonia! jakieś 2 tygodnie temu
        wysłałam kolejny test i wrócił on do mnie nie poprawiony! probowałam dodzwonic
        sie na numery mi podane przy umowie i niestety "nie ma takiego numeru". proszę
        pomóżcie mi, gdyż jeśli nie mogę juz dokończyc tego kursu (jestem prawie w
        połowie) to chcialabym odzyskać moje pieniądze! proszę napiszcie co Wy z tym
        zrobiliście na moj adres : marlenka_1989@o2.pl
    • matthewski Ceac wcale nie upada 14.08.06, 14:51
      Firmę ceac przejęła firam Profundus i wywiązuje się z umów podpisanych jeszcze
      przez ceac. Niedawno otrzymałem certyfikat, o ukonczeniu kursu na poziomie
      średniozaawansowanym z oceną ogólną dobrą. Mogę odpłatnie udostępnić kserówki
      poprawionych testów (wszystkich 40). Co do ceny to myśle że się dogadamy.
      Jeżeli ktoś ma problemy z rozwiązaniem testów na poziomie srędniozaawansowanym
      to proszę pisać na: kosmosity@op.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka