Dodaj do ulubionych

Czakra serca - leczenie

12.01.06, 23:10
Witam

Mam wielka prosbe do wszystkich, ktorzy moga poradzic: co mozna zrobic, azeby
wyrownac dzialanie czakry serca u malego dziecka (ma ok. 2,5 roku)? W badaniu
wyszlo, ze jest to jedyna czakra, ktora nie dziala prawidlowo (blokada czy
niedomaganie??)i wiruje w odrotnym kierunku (jesli wierzyc badaniu, ale
wyszlo tak juz kilka razy w roznych okresach). Mamy juz maly kwarc rozowy
(ale jesli przykladanie na czakre cos da, to jak dlugo powinien trwac
seans?...Poza tym pragne zaznaczyc, ze poswieca sie dziecku duzo uwagi (mama
zawsze pod reka) i czulosci, wydaje mi sie, ze nie brak milosci! Co sie
dzieje?
Blagam o wszelkie rady!
Obserwuj wątek
      • jamila Re: Czakra serca - leczenie 13.01.06, 00:32
        Niestety, nie moge wyslac foty:( Nie wiem, czy o to chodzi dokladnie, ze ona
        odwrotnie wiruje - badanie bylo wahadlem, gdzie nieprawidlowosc jakakolwiek
        oznaczana byla odwrotnym ruchem wahadla, co nie musi oznaczac samego kierunku
        wiru czakry. Po prostu diagnoza byla, ze w tej czakrze jest cos nie tak. Tak
        czy owak klatka piersiowa jest jedynym watlejszym miejscem w budowie fiz.
        dziecka, co moze byc tez jakims znakiem, ze to prawda...
        Zalezy mi na wszelkich radach, jak mozna wyregulowac czakre (uzdrawianiem
        pranicznym - co w szczegolnosci, lub inaczej?)
        • deja.vu Re: Czakra serca - leczenie 13.01.06, 10:55
          > Zalezy mi na wszelkich radach, jak mozna wyregulowac czakre (uzdrawianiem
          > pranicznym - co w szczegolnosci, lub inaczej?)

Informacje jak ja to robie znajdziesz tu: www.klinikareiki.pl
          Nie musi byc zdjecie, moga byc dane jednoznacznie okreslajace osobe: imie,
          nazw., data urodzenia i miejsce zam.
          Kazdy ma lepsze lub slabsze chwile i wtedy czakry to pokazuja. Jak na przyklad
          duzo zjesz i zoladek zbytnio sie angazuje w proces trawienny, albo bylo
          niezdrowe to wtedy czakra splotu tez nie pracuje tak jak powinna. Nawet
          zmeczenie fizyczne powoduje ze niektore czakry zmniejszaja 'zakres pracy'.
          Nie wiem na ile osoba, ktora sprawdzala rozdzka ma doswiadczenie w
          diagnozowaniu skoro nie potrafi zinterpretowac.
          Jak chcesz to wyslij mi te dane na priv.
          Pzdr
          Piotr
    • jamila Re: Czakra serca - leczenie 13.01.06, 23:03
      Dzieki za link i za oferte pomocy. Chodzi tu o dziecko przyjaciol, wiec nie
      wiem jeszcze, jakie maja stanowisko. Oczywiscie, kompetencje osoby badajacej
      nie sa wysokie (chyba). Jesli dobrze rozumiem, oferujesz pomoc za oplata?
      Powinnam to wiedziec, zanim o tym pomowie. Oczywiscie, mowa bylaby o pomocy na
      odleglosc (jak to jest z honorarium Reiki w tym przypadku?)
      Pozdrowienia
    • angest Re: Czakra serca - leczenie 20.01.06, 02:43
      Czakramy dziecka nie posiadaja wogole otoczek ochronnych. Emanuja to co czuja.
      Jesli czakra serca kreci sie odwrotnie to i na 100% inne czakry tez nie sa
      zrownowazone. Trzeba sprawdzic ale nie w ktora strone kreci sie czakram, ale
      jaka jest jego rownowaga energetyczna. Pozatym moze dziecko jeszcze odczuwac
      wplywy poprzedniej inkarnacji, i to moze je blokowac. Wiec albo wina matki, albo
      wina przeszlych wcielen.
      Dobry radiesteta to zdiagnozuje. Proponowalbym tez sprawdzic czy pole auryczne
      dziecka jest czyste, czyli sprawdzic go pod katem opetania. Moj znajomy robi
      takie sprawdzenie oto link do aukcji:
      www.allegro.pl/show_item.php?item=82184485
    • wojtekkk175 Re: Czakra serca - leczenie 20.09.17, 13:28
      Dziecko w tak małym wieku może wykazywać "problemy energetyczne" swojej matki (przyjmuje się, że dzieci do około 6-go roku życia jest "połączone" "duchową pępowiną" właśnie z mamą). Co do samego tematu czakr/czakramów u maluchów i dzieci mogę polecić tę stronę i tekst: testczakr.pl/artykuly/10,rozwoj-malucha-czyli-czakry-u-dzieci
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka