Dodaj do ulubionych

Michałkow o Weinsteinie

10.06.21, 08:14
www.youtube.com/watch?v=Bpa5nRdGd08

Zestawił 21 lat dla Breivika z 23 latami dla Weinsteina. Jeden zabił 70 . Drugi molestował lubi gwałcił. W filmie o upadku cywilizacji zachodniej.

Panie Michałkow, a może w tym jest właśnie problem, choc rozumiem ze broni pan swojego tyłka utożsamiając się z popularnym tworcą z pana branży starszego pokolenia.

Co się stało ze raptem się stało to co pan przypisuje kryzysowi zachodniej cywilizacji? Moim zdaniem zostaly poluzowane normy obyczajowe co lawinowo spowodowało brak odpowiedzialności i bierność społeczną. Bo jeśli od młodego wieku musisz odpowiadać za rodzinę świat jest całkowicie inny, niż wtedy gdy wrecz okazuje się ze nie ma dla ciebie miejsca na starcie co stało się po likwidacji przemysłu.

Kiedyś broniłem, może nie tyle broniłem Weinsteina co nie bardzo zgadzałem się z logiką ME TOO. Ale zmieniłem zdanie. W gruncie rzeczy krytykowanie tych kobiet wychodzi z punktu widzenia męskiej logiki umowy handlowej na rynku. A może po prostu jest tak ze rolą kobiety jest się zemścić za kwestie seksualne. I niby czemu należy to spolecznie potępiać, a nie Weinsteina który uznał ze ciała kobiet nadają się do masowego przerobu.

Może jest tak ze początek tego wszystkiego co pan skrajny konserwatysta uznaje za zło jest właśnie w panu, który uznaje ze twardy męski konserwatym, ale ja mam prawo do 100 kobiet. Co chyba nie mieści się w dekalogu nijak. Bo wprost łamie dwa przykazania.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Michałkow o Weinsteinie 10.06.21, 08:16
      Od tych panów co wykorzystują i porzucają 100 kobiet zaczyna się wkurw kobiet. Od wkurwu kobiet zaczyna się feminizm. Od feminizmu zaczyna się rozpad małzeństwa. Od rozpadu małżeństwa zaczyna się brak dzieci. Od braku dzieci zaczyna się multikulturalizm.
      • dotera Re: Michałkow o Weinsteinie 10.06.21, 08:29
        Arabowie nie są gotowi umrzeć za zadne wartości, tylko jak w MAD MAXie są gotowi umrzeć za starego dziada jak Weinstein. Rozumiem, że marzeniem starych dziadów jest ISLAM. Idealnie rozwiązuje wszelkie ich dylematy moralne chrześcijaństwa. Po prostu ISLAM uznaje, ze mentalność starego dziada, który chce wysłać młodych mezczyzn na wojnę i mieć harem jest świadomością boską.
    • dotera Re: Michałkow o Weinsteinie 10.06.21, 08:41
      Michałkow jest idealnie diaboliczny w swoim wywracaniu wartości.

On ciąglę wojnę pokazuje jako coś sentymentalnego związanego z najdelikatniejszymi wzruszeniami. Broni układu korupcyjnego w którym tkwi i zawsze włącza mu się łzawa trąbka bo opowiada ze on w imieniu prostych robotników którzy reprezentują prawdziwe wartości.

Ale jego przeciwnicy też są diaboliczni tylko inaczej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka