Dodaj do ulubionych

Hejt na Sanah

20.06.22, 07:15
www.pudelek.pl/sanah-wziela-slub-wiedzieli-tylko-rodzina-i-najblizsi-znajomi-6781536122878848a
To fenomen sam w sobie. Chyba przez to poznałem jej twórczość bo chyba obecnie jedyna polską muzykę jaką lubię to piosenki stare artystów z PRL i nie mam pojęcia kto śpiewa, a forumowicze gazety wylali na nią tyle nienawiści że mnie zaciekawiło. W sumie można zrozumieć panie z pudełka. Jest młoda ładna utalentowana szybko odniosła gigantyczny sukces . Ale to chyba nie jedyna odpowiedź. Gdzie nie gdzie pojawiają się dziwne wpisy : ona jest z katolickiej rodziny, sugerowanie że jest z konfederacji . Myślę że hejt na nią oparty jest na tym co sobą reprezentuje czyli chce żeby było ładnie, a demiurdzy pop kultury którzy ją przejęli z kręgów także gazety chcieliby mieć na nią monopol i żeby była antykultura demoralizują i upadlajaca młodzież.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Hejt na Sanah 20.06.22, 07:19
   Jak ma nie draznic forumowiczów z GW jeśli ona śpiewa także poezję którą można nazwać patriotyczna. Przecież to musi ich skręcać z nienawiści .
  • dotera Re: Hejt na Sanah 20.06.22, 07:27
   Podobają mi się te wpisy że w wieku 24 za wczesnie na ślub, też wielokrotnie przy niej nie wiem czemu podnoszone od poczatku. Zapewne najlepiej dekadę później i masowe rozwody po dwóch latach współcześnie , albo tłumy samotnych ludzi. Myślę że to jest istotą hejtu, nie wiem jakie ona ma poglądy, ale reprezentuje sobą to co gazeta chciałaby zaorać przemieniając Polskę w krainę zombi która się przejmie.
   • dotera Re: Hejt na Sanah 20.06.22, 07:43
    Pomijam już absurd idei późnych ślubów bo po co i wtedy cokolwiek ślubować . Pomijam że to nie działa na związki całkowicie. Ale to jak to oddziałuje na dzieci jest tragedią współcześnie . Promowane przez gazetę patchworkowe rodziny, dzieci w przedszkolu mówią że tato już mnie nie kochani mieszka z innym synem, przedszkolanki boją się poruszać mnóstwo kwestii bo przedszkola pełne takich dzieci.
  • dotera Re: Hejt na Sanah 20.06.22, 08:35
   Często są wpisy że muzyka dobra tylko infantylne teksty.

   Nie zgadzam się z tym całkowicie. A którzy to dziś artyści pop kultury mają teksty które nie są kretyńskie? Ona natomiast ma dobre teksty właśnie, nie napina się śpiewa jak czuje, mimo że mogła wpasc w pułapkę pretensjonalności sądząc po rejonach które ją interesują. Lubi poezję ale nie napina się na poezję jeśli jej nie umie . Moim zdaniem ma dobre teksty takie jakie interesują młodą dziewczynę. Nie muszą mnie zachwycać same w sobie, ale są oryginalne w stosunku do reszty bełkotu pop kultury na których nie mogę się nawet skupić.
   • dotera Re: Hejt na Sanah 20.06.22, 08:38
    Kiedyś pokazano taki polski "talent show" z PRL który prowadził wybitny aktor Bardini. Młody człowiek śpiewał swoją piosenkę ze swoim tekstem, a Bardini powiedział mu żeby nie papugowal innych tylko zaśpiewał od siebie i zaproponował mu żeby zaśpiewał treść swojego dowodu osobistego. Wyszło rewelacyjnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka