Dodaj do ulubionych

Męski narcyzm

24.07.22, 12:28
m.youtube.com/watch?v=LjjHt6umxEI
Kulturyści z komentarzy wyjaśnili sobie że kobiety z powodu kompleksów nie wybrały ciał które im się wydają najlepsze. Pomijam już fakt że kobiety przede wszystkim patrzą na to co mężczyzna morze w życiu i jaki ma charakter. Skupmy się na ciele. Kobiety wybrały z bardziej biologicznych uwarunkowań niz im się wydaje.

Jak tam z potencja przy tłuszczu poniżej 10procent . Nie wspominając o masowych sterydach w tej branży. Jak z wytrzymałością , wydolnością serca, sprawnością przy rozwiniętych niefunkcjonalnych mięśniach? Jak z charakterem kulturysty skoncentrowanym na patrzeniu się w lustro.
Ironiczne jest to że to co pakerzy widzą za zwiększanie męskości kobiety odbierają odwrotnie. Nadmiernie rozbudowane mięśnie pleców to nie sylwetka v pływaka tylko proporcje kobiety osy dla nich. Klata główny punkt kulturysty wogole nie brana pod uwagę. Mi osobiście kojarzy się z cyckami. Rozbudowana jest niefunkcjonalny mi ćwiczeniami . Sprawność jest z tyłu i tu owszem kobiety patrzą na pośladki.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Męski narcyzm 24.07.22, 13:10
      Osobiście też podejrzewam że kobiety wskazując na poszczególne ciała nie brały pod uwagę kryteriów kulturystycznych tłuszcz i miesnie tylko inne cechy które potrafią wyczytać z sylwetki. Jeśli ja potrafię to one tym bardziej.
      • dotera Re: Męski narcyzm 24.07.22, 13:39
        Niektorz faceci są bardzo proporcjonalnie mimo tłuszczu, a są tacy którzy niby ćwiczą i są tylko bardziej pokurczeni. Ostatnio na plaży widziałem jeszcze chudych a już potrafili sobie ciało popsuc nieproporcjonalnie, a gdyby robili zwykle pompki itd mieliby proporcjonalna

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka