Dodaj do ulubionych

Telewizja rzadowa

01.10.22, 00:34
Niespecjalnie jestem przywiązany do idei obiektywności mediów bo to zwykłe kłamstwo. Samo to żeby telewizja publiczna była tuba rządu w zasadzie uznaje za możliwe uzasadnienia. Ale taka okrojona, na zasadzie program informacji rządowych , bez komercji. Tyle że nikt by tego nie oglądał.

Ale jeśli telewizja już tylko zajmuje się atakami na opozycję , robi za ścianę awanturujący się klientów z misia, to w jakim my żyjemy ustroju? Przecież to nie późny , nie centralny PRL tylko wprost wzorce z stalinizmu.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Telewizja rzadowa 01.10.22, 00:37
   Mamy teraz jako społeczeństwo prane mózgi w najbardziej prymitywny sposób . Przez upodlenie widzów seansami nienawiści.
   • dotera Re: Telewizja rzadowa 01.10.22, 00:45
    W jakim my żyjemy teraz świecie? Mam wrażenie że dziś wprost rządzi diabeł i już się nie kryje. W dwudziestym wieku w ludziach jeszcze jakaś dobroć była , teraz zombistsn brzydota nienawiść
  • dotera Re: Telewizja rzadowa 01.10.22, 00:57
   Najlepsze jest to że TVP info to jest taka okrojona telewizja którą można by zrobić za grosze na youtubie żeby dwóch dziadków na krzyż sobie poplulo przez internet z domu, a oni wydają na to kolosalne pieniądze . Bawi mnie w tej telewizji jak w niej jest coś co przypomina cień wiadomości , bo tam już dziennikarstwa nie ma żadnego , i pojawia się nagle napis pilne i jeszcze nigdy nie widziałem żeby pilny był nius. Pilna jest konferencja ministra itp.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka