Dodaj do ulubionych

Śmierć Dawida Ozdoby

05.10.22, 07:33
W latach 90tych był taki polski Borys band Just Five. Oni opowiadali że jak jechali na koncerty to ochraniała ich policja bo miejscowi mężczyźni z wiosek i miasteczek atakowali ich fizycznie. A dziewczęta piszczały z zachwytu.

Nie mogę powiedzieć żebym śledził jego karierę, ale on mi się jawi jak ci z Just Five. Był tancerzem dla kobiet, kobiety go lubiły i był takim milym facetem. Gdyby urodził się na zachodzie nie w Polsce żyłby dobrze. Ale nadeszła epoka MMA, wstających z kolan chłopców z wsi i miasteczek, filmów Vegi , gigantycznego hejtu w naszym kraju i to co symbolizował sobą zrobiło z niego kozła ofiarnego gdy chciał znaleźć się w tym świecie i poszedł do MMA. Wszystkim się podobało że nasterydowsny Litwin pobił szczupłego Polaka. Publika w tym rytuale zabicia kozła ofiarnego chciała zabić w sobie wewnętrzna słabość, a raczej to co za nią uważali w syndromie sztokholmskim. Taki nasz faszyzm powszedni prawilnych tchórzy.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Śmierć Dawida Ozdoby 05.10.22, 07:42
   Nie należy udawać kogoś kim się nie jest. Nie znaczy że nie należy się uczyć od ludzi nawet tych których się nie lubi. Powiem więcej. Należy zwłaszcza od tych których się nie lubi. Ale uczyć i umiejętności integrować ze swoją natura, a nie przechodzić na drugą stronę. Jeśli ktoś cię nie lubi szacunek jego dostanie się tylko gdy będzie czuł że jest za krótki na ciebie, a nie gdy się do niego przylaczysz
   • dotera Re: Śmierć Dawida Ozdoby 05.10.22, 07:57
    Dlatego te wszystkie racjonalizacje Kapeli i Stasko co robią w MMA są śmieszne. Abstrahując od rzeczywistych intencji że chcą kasę i poczuli chęć przemocy całe życie gadając o walce z przemocą, ich deklarowane intencje roztrzaskać się muszą o mur. W MMA bowiem chodzi bowiem o zarżnięcie kozła ofiarnego i w tym celu tam są zapraszani i tylko ich rozdęte ego może myśleć że będą ogonem który zakręci psem.
  • dotera Re: Śmierć Dawida Ozdoby 05.10.22, 08:47
   Bycie bawidamkiem ma swoje realne minusy. Nie jest przypadkiem że tak wielu spełnionych wydawałoby się bawidamkow jak gwiazdy rocka kończyły wcześnie z narkotykami. To co wydaje się rajem okazuje się piekłem.


   Bycie wanna be gangsterem również .

   A co znaczy być sobą? Świadomość adekwatnego zachowywania się w sytuacji. Coraz większą świadomość, coraz większe, nieskończona nigdy. Bycie przede wszystkim niezależnym od innych i swojego obrazu który chcemy dogonić w oczach innych a inni mają to w dupie. Chcesz być atrakcyjny miej w sobie dużo energii i życia, pozytywnych emocji. Niezależnie kim jestes

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka