Dodaj do ulubionych

SUper hero w dresie

26.02.23, 07:54
i rajtuzach.

Wyprowadził "swoj" naród na ubój i w mediach siedzi całe dnie i pieprzy o swojej wielkości , kto jest mu co winien, i jak jestrozczarowany tymi którzy uciekli zamiast walczyć.

On wygląda jak diabeł i jest diabłem
Obserwuj wątek
  • dotera Re: SUper hero w dresie 26.02.23, 07:55
   Jego konferencję są po prostu obrzydliwe. Sam się wstydzę widzę tą podłość
  • dotera Re: SUper hero w dresie 26.02.23, 07:59
   Naród go wybrał zeby zszedł z kursu na eskalacje wojny, on zrobił wszystko zeby do niej doprowadzić. Na marginesie pokazuje to czym jest demokracja wspolczesnie. Możesz wybierać za a nawet przeciw, będziesz miał jedną politykę deep statu i to nie swojego kraju.
   • dotera Re: SUper hero w dresie 26.02.23, 08:01
    Symboliczny jest wybór trola na najważniejszą funkcję
   • dotera Re: SUper hero w dresie 26.02.23, 08:07
    DLatego monarchia może mieć plusy nad demokracją. Monarcha jest deep statem swojego kraju który ma interes w jego utrzymaniu. Demokracja jest deep statem obcego kraju, który nie koniecznie ma interes w interesie twojego i wprowadza autodestruktywne mechanizmy pod pozorami swiecidełka dobra.
    • dotera Re: SUper hero w dresie 26.02.23, 08:10
     I jest jedna wyzszosc monarchii jeszcze.

     Szlachta była honorowo zobowiązana do walki, do zarobienia kasy na uzbrojenie do tej walki. Miałeś być elitą zeby zinąć!

     W demokracji masz być elitą zeby wyłapywać jak niewolników biednych ludzi na ulicahc, bić i zakuwać w kajdany i nazywa się to mobilizacją i patriotycznym obowiazkiem.

     W feudalizmie giną elity walcząć na polach za wsiami. W demokracji giną biedacy walcząć na gruzowiskach mieszkań biedaków.
     • dotera Re: SUper hero w dresie 26.02.23, 08:15
      W powiedzeniu Zastaw się a postaw się nie chodziło o suto nakryte stoły przed gośćmi. Tylko o zapożyczeniu się na wyprawę wojenną żeby być szlachcicem.
  • dotera Re: SUper hero w dresie 26.02.23, 08:20
   W czasie tej wojny majątki gigantyczne ludzi rządzących powiekszyły się o monstrualne sumy. Ciekawe na czym skoro wszystkim się kurczy. Oprocz jankesów wszyscy mają straty. Więc chyba działka od zysków
   • dotera Re: SUper hero w dresie 26.02.23, 08:26
    Ok , to akurat może być fake. Ale to ze ostatecznie oni mają zarobić już fakem nie jest. Okrojona Ukraina im się opłaci. Będą mieć swój folwark, a raczej latyfundium

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka