Dodaj do ulubionych

Politycy na obcasach

07.05.23, 00:22
www.youtube.com/watch?v=HTkKjyDlWnw
Ta idea krąży po całym zachodzie by przebierać się za kobiety, żeby pokazać solidarność w kwestiach przemocy wobec nich. Nie umiem nawet sobie wyobrazić jaki stan umysłu to stworzył z dobrymi intencjami. Bo złe są jasne. PIerwiastek męski z zachodu ma zostać wykastrowany do końca i robi się to planowo i metodycznie od przynajmniej pół wieku. ALe sądzę ze ten pomysł był wcześniejszy tylko przyhamowały go reakcje totalitaryzmów.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Politycy na obcasach 07.05.23, 00:41
   ALe co można powiedzieć, jeśłi Feministka Staśko wzywa kobietę do mordobicia sie w klatce , zeby wskazać na problem przemocy wobec kobiet.

   Ideolodzy dziś już nawet nie udają ze chodzi o jakiekolwiek zwiazki przyczynowo skutkowe. Po prostu jedną idee przykrywasz drugą w sposob dowolny i w ten sposob ją uzasadniasz. Na przyklad możesz dać w mordę na ulicy emerytowi i powiedzieć ze to w imię walki o dostęd do wody pitnej w afryce i poziom racjonalności będzie rownie podobny
   • dotera Re: Politycy na obcasach 07.05.23, 00:48
    Mysle ze wrecz zrozumieli ze im głupiej i bardziej absurdalnie tym lepiej dla nich. Bo rozwalając idee racjonalnego porozumienia dają sobie władzę analogiczną do tej w sredniowieczu danej od Boga. Nie ma rozumu wiec glebsza prawda za tym stac musi.
  • dotera Re: Politycy na obcasach 07.05.23, 07:50
   Najlepsze jest jednak to ze te przebieranki za kobiety zaczynają silnie drażnić kobiety.

   Jak trzeba było transów popierać bo przecież biali heteroseksualni mezczyzni o niczym innym nie myślą zeby ich wdeptać w ziemię to za. Ale okazało się ze oni chcą wchodzić do kobiecych ubikacji ALbo wygrywać konkursy miss lub w zawodach sportowych. Na lewicy najbardziej harkorowe feministki raptem dokonały zwrotu akcji. Robią się coraz bardziej konserwatywne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka