Dodaj do ulubionych

Czarny realizm

08.01.26, 23:33
Ludzie sądzą ze jeśli reguły świata ich zdradziły powinni bardziej starać się je przestrzegać. Takich jest dużo porad rozczarowanych realistów. Ja bym odpowiedział w duchu red pill. Zamiast słowo świat podstaw kobieta i bardziej się postaraj :))))
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Czarny realizm 08.01.26, 23:39
      Rzeczywistość ludzka to gra z reułami które muszą rozczarować. Zwłaszcza większość która wierzy ze będzie kontrolować życie.
    • dotera Re: Czarny realizm 08.01.26, 23:46
      Za bardzo chcemy tego czego nie chcemy. Za mało dostrzegamy to co istnieje i wystarczy ze istnieje
    • dotera Re: Czarny realizm 09.01.26, 05:28
      Ludzie uważają ze muszą spełniać reguły które zawiodły w ich życiu. Zawiodły głównie bo nie były ich regułami, tylko narzuceniem sobie cudzych ograniczen. Z teo ze ludzie uznają ze trzeba zbudować swiat jako oboz koncentracyjny nie wynika ze dobrze by było być w nim kapo.
    • dotera Re: Czarny realizm 09.01.26, 05:41
      Zyć trzeba na maksa i zaakceptować je jakie jest, ale nigdy nie aspirować. To powiedział Bukowski. Dont try. Wiszenie na klamkach swiata to powolne samobojstwo a nie realizm.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka