Dodaj do ulubionych

Cholerne chłopy!!!

04.03.09, 11:32
Ale mnie dziś jeden zapienił, całe benzo musiałam łyknąć i nic nie
zjem przez cały dzień przez to. Kłamliwy sukinsyn. Dwulicowy egoista.
A rano było tak pięknie i byłam u świrdoktora i powiedział, że
ładnie idzie leczenie i taka pełna optymizmu zaczęłam dzień i jeden
taki łajza wszystko spieprzył.
Obserwuj wątek
    • marouder.eu Ino bez generalizacji! 04.03.09, 11:42
      Tylko jeden! Jeden nieliczny chlopina!

gabi_niedzisiejsza napisała:

> Ale mnie dziś jeden zapienił, całe benzo musiałam łyknąć i nic nie
      > zjem przez cały dzień przez to. Kłamliwy sukinsyn. Dwulicowy egoista.
      > A rano było tak pięknie i byłam u świrdoktora i powiedział, że
      > ładnie idzie leczenie i taka pełna optymizmu zaczęłam dzień i jeden
      > taki łajza wszystko spieprzył.
    • asmici Re: Cholerne chłopy!!! 04.03.09, 11:44
      napierdalasz o strasznym znajomym psychologu co kobiet nienawidzi od malenkosci,
      ale jak sama chcesz swojego oskubac do gola, i inne teksty w tym guscie
      serwujesz co jakis czas to spoko. nienawisc do mezczyzn to norma bo mezczyzni
      nie dorosli, ale mizoginizm to zboczenie niewybaczalne.
      • rosie.mulligan Re: Cholerne chłopy!!! 04.03.09, 11:46
        nieszczęśliwe sierotki.
        naprawdę wszyscy tak macie?
        • marouder.eu Ale z czym "tak mamy" aga...bio... 04.03.09, 11:48
          ..tzn. Rosie?
          • rosie.mulligan Re: Ale z czym "tak mamy" aga...bio... 04.03.09, 12:02
            delikatni jesteście
            mimozowaci

to smutne.
            • marouder.eu Szczegolnie ja, osoba oczywiscie wrazliwa.. 04.03.09, 12:23
              ...mozna rzec nadwrazliwa, delykatna rzecz jasna, o duszy ze wszech miar
              tolerancyjnej dla kazdego...mnie moja droga mozna na jezyk nadepnac, nic nie powiem!
              • rosie.mulligan Re: Szczegolnie ja, osoba oczywiscie wrazliwa.. 04.03.09, 12:34
                nic nie powiem - też dobre
                dusi taki, dusi, a potem wyjmuje siekierę

nie. nie lubię facetów.
                nie szanuję ich.
                • marouder.eu Rosie generalizuje:/ 04.03.09, 12:42
                  Czy facetow en block nie lubi sie tak samo, jak co niektorzy nie lubia np. kotow?
                  • nienill Re: Rosie generalizuje:/ 04.03.09, 12:44
                    marouder.eu napisał:

> Czy facetow en block nie lubi sie tak samo, jak co niektorzy nie lubia np. koto
                    > w?

a dlaczego nie?

reguly te same

np. Aidka
                    raz ma kota, raz faceta
                    • marouder.eu Re: Rosie generalizuje:/ 04.03.09, 12:49
                      Ola stosuje mezczyzn i koty jako wzajemne zamienniki?:))
                      • marouder.eu A poza tym sie nie zgadzam, by... 04.03.09, 12:51
                        ...mnie stawiano w rzadku razem z jakimis zasluzonymi fajfusami!
                        Ciekawe, jak to jest byc mizogynem...hmm?
                        • nienill Re: A poza tym sie nie zgadzam, by... 04.03.09, 13:01
                          marouder.eu napisał:

> ...mnie stawiano w rzadku razem z jakimis zasluzonymi fajfusami!
                          > Ciekawe, jak to jest byc mizogynem...hmm?
                          fajnie
                          z gory polowa ludzkosci jest do odstrzalu
                          wszelkie watpliwosci zredukowane o polowe
                          • marouder.eu Poprobowac mizogynii eksperymentalnie? 04.03.09, 13:03
                            Tylko od czego by tu zaczac?!
                        • asmici Re: A poza tym sie nie zgadzam, by... 04.03.09, 23:10
                          marouder.eu napisał:

> ...mnie stawiano w rzadku razem z jakimis zasluzonymi fajfusami!
                          > Ciekawe, jak to jest byc mizogynem...hmm?

sam sie stawiasz jak ta zaba co nogi podstawia do kucia
                          • marouder.eu Nie Asmici, choc oczywiscie fajfusy, jak asmici.. 05.03.09, 11:13
                            ..chetnie widzialy by mnie miedzy soba.
                            Asmici od dawna praktykuje fajfusiarstwo?
                            • asmici Re: Nie Asmici, choc oczywiscie fajfusy, jak asmi 05.03.09, 11:37
                              jakbym cie chcial widziec, to bym rozwinal watek komentarze pod pierwszym
                              lepszym artkolem na gazecie, a nie przychodzil tutaj. ale niestety to sie
                              rozprzestrzenia
                              • marouder.eu Wiec Asmici ma jakas mysl do spelnienia? 05.03.09, 11:42
                                Asmici opowie.
                                Coz Asmici zamiaruje, jakiez dziela przed Asmicim?
                                Aa..i jeszcze, co sie zdaniem Asmiciego rozprzestrzenia?

PS. U kogos juz widzialem ten szczegolny zapis, bardzo podobny do
                                formy, w jaka Asmici ubiera swoje tresci:)

asmici napisał:

> jakbym cie chcial widziec, to bym rozwinal watek komentarze pod
                                pierwszym
                                > lepszym artkolem na gazecie, a nie przychodzil tutaj. ale niestety
                                to sie
                                > rozprzestrzenia
        • asmici Re: Cholerne chłopy!!! 04.03.09, 11:52
          co sie szuka to sie ma

ty lepiej sprawdz najpierw czy kudly z koszuli wystaja najpierw i ma nesseser, a
          nie marudz pozniej
          • rosie.mulligan Re: Cholerne chłopy!!! 04.03.09, 12:36
            słonko. ja już wyszłam z obiegu -
            jestem samotny wilk.

albo tłusta krowa.
            jak kto woli.
            • rosie.mulligan Re: Cholerne chłopy!!! 04.03.09, 12:37
              zarost wszelaki, to siedlisko bakterii
              niech każdy zajmie się swoim według uznania
      • gabi_niedzisiejsza Re: Cholerne chłopy!!! 04.03.09, 11:49
        To nie mój stary mnie zapienił rano. Tak czułam, że wyjdzie, że
        generalizuję. Sorry marouder. Boję się!!! Asmici mnie tropi, czyta
        wszystkie moje wątki na wszystkich forach, ratunku, ktos mnie
        śledzi!!!
        Drogi asmici!
        Odczep się i z łaski swojej nie udzielaj się w moich wątkach. A
        facetów lubię, niektórych, maroudera na przykład uwielbiam.
        • marouder.eu A to asmici, to tzw. pacynka jakiego nicka? 04.03.09, 11:58
          Pytam, bym mogl sie nad nim z nalezna powaga pochylic:)
        • asmici Re: Cholerne chłopy!!! 04.03.09, 11:59
          no widzi pani jak sie za duzo oczekuje od swiata to sie leka. jesli pania
          przeczytalem to dlatego ze w jakis watek sie pani zaplatala przypadkiem. a
          odczepic to ty sie mozesz.
          • gabi_niedzisiejsza Re: Cholerne chłopy!!! 04.03.09, 12:30
            Normalnie nie zwytrzymam!!! Marouder kochany, daję Ci wolną rękę.
          • marouder.eu Na razie delikatnie:) 04.03.09, 12:43
            Wonn!!
            • gabi_niedzisiejsza Re: Na razie delikatnie:) 04.03.09, 12:57
              Marouder!
              Dzięki!
              • marouder.eu A gdzie to asmici produkuje sie stale? 04.03.09, 13:07
                Popatrze sobie na niego wnikliwie:)
                • gabi_niedzisiejsza Re: A gdzie to asmici produkuje sie stale? 04.03.09, 13:16
                  Nie wiem! Dopiero tu mnie dopadł. Może gdzie indziej inaczej się
                  nazywa!
                  • nienill Re: A gdzie to asmici produkuje sie stale? 04.03.09, 13:18

> Nie wiem! Dopiero tu mnie dopadł. Może gdzie indziej inaczej się
                    > nazywa!

a podobno, gdy zna sie zakonczenie filmu lub rozwiazanie zagadki, to cala
                    przyjemnosc ogladania znika...
                    • gabi_niedzisiejsza Re: A gdzie to asmici produkuje sie stale? 04.03.09, 14:22
                      Jaka tam przyjemność z takim szykanistą.
                      • asmici Re: A gdzie to asmici produkuje sie stale? 04.03.09, 23:21
                        gabi a na duplikacie nie byloby ci lepiej? bo te forum podupada proporcjonalnie
                        do bytnosci waszej parki
                • asmici Re: A gdzie to asmici produkuje sie stale? 04.03.09, 23:13
                  i co panie mitomanie, bedziesz latal jak za maskiem odgrzewajac stare kotlety.
                  demaskatorze od wywalania otwartych drzwi, niedobrze jak sie nie wie kiedy ze
                  sceny zejsc
                  • marouder.eu Milosnik pana Maseka, znanego iluzjonisty?! 05.03.09, 11:12
                    W Australii wlasnie ogloszono poczatek jesieni. Wcale sie nie
                    dziwie, ze Masekowi od lat ostro pjordoli sie we lbie, zwazywszy, ze
                    mu oglaszaja jesien u progu wiosny:/

To gdzie Asmici sie produkuje macierzyscie?
                    • asmici Re: Milosnik pana Maseka, znanego iluzjonisty?! 05.03.09, 11:39
                      zawsze musi byc drugie dno co morder? ale to sie leczy!
                      • marouder.eu Asmici leczy, czy byl leczony z .. 05.03.09, 11:43
                        ..drugich den, ze wie z pewnoscia?
                        Asmici nie ucieka:)
                        • asmici Re: Asmici leczy, czy byl leczony z .. 05.03.09, 11:48
                          ale czym mnie zainteresujesz?
                          • marouder.eu A Asmici z tych,co tylko otwieraja dziobek, celem 05.03.09, 11:52
                            ..nakarmienia ich, Asmicich?

asmici napisał:

> ale czym mnie zainteresujesz?
                            • asmici Re: A Asmici z tych,co tylko otwieraja dziobek, c 05.03.09, 11:55
                              gdybym byl z tych musialbym byc w jednym rzadku z toba, co widac po tym co
                              wnosisz do forum.
                              • marouder.eu Wiec Asmici ma potrzebe wyprodukowania sie.. 05.03.09, 11:57
                                ...na forach?
                                Jakiz zakres braku aktywnosci ma to Asmiciemu skompensowac?

asmici napisał:

> gdybym byl z tych musialbym byc w jednym rzadku z toba, co widac
                                po tym co
                                > wnosisz do forum.
                                • asmici Re: Wiec Asmici ma potrzebe wyprodukowania sie.. 05.03.09, 11:59
                                  morder klepiesz caly dzien na forach to sam sobie odpowiedz na to pytanie,
                                  podobnie jak kilka innych ktore mi zadales w ostatnich minuach, bo ty raczej z
                                  soba rozmawiasz
                                  • marouder.eu No, jesli Asmiciemu zwoje sie byly... 05.03.09, 12:02
                                    ..wyprostowaly, to trudno!
                                    Ale trzeba bylo uprzedzic, nie pytalbym!
                    • loserka Re: Milosnik pana Maseka, znanego iluzjonisty?! 05.03.09, 11:39
                      o boże
                      • marouder.eu Eee tam.. 05.03.09, 11:45
                        ..pan Masek po prostu nie zaznaje wiosen i jesieni w odpowiednim
                        czasie:)

loserka napisała:

> o boże
                        >
                        • loserka Re: Eee tam.. 05.03.09, 11:46
                          rozchodzi sie o to, panie marudny, że Ty jak zwykle nic nie kumasz...
                          • asmici Re: Eee tam.. 05.03.09, 11:52
                            taka wersja maska
                            • marouder.eu Za lakonicznie, no i nieprawdziwie.. 05.03.09, 11:56
                              ..gdyz ja np. bardzo rzadko waze sie na udzielanie komus rad. No
                              mozee poza sytuacjami anegdotycznymi.
                              • asmici Re: Za lakonicznie, no i nieprawdziwie.. 05.03.09, 11:58
                                oo nawet jak mask zawsze zaprzecza :-) jestes pustka z dziobkiem rozwartym w
                                oczekiwaniu na padlinke.
                                • marouder.eu Nie Asmici. Jestem przesmiewca.. 05.03.09, 12:01
                                  ..bez wystarczajacej dozy tupety, by kogokolwiek probowac zbawiac.
                                  Przesmiewcy, to zazwyczaj realisci.
                                  Zbawcy zas maja zazwyczaj nasrane do glowy.
                                  Asmici chce byc zbawion?
                                  • asmici Re: Nie Asmici. Jestem przesmiewca.. 05.03.09, 12:04
                                    alez tak alez tak. to czy przesmiewca czy zbawca to juz kwestia perspektywy,
                                    wlasnego mitu, konstrukcja forumowa dokladnie ta sama.
                                    • marouder.eu Nawet na forum, przepraszam za wyrazenie.. 05.03.09, 12:06
                                      ..pjordolnietych palka w mozg, nie obronil by Asmici swojej tezy:)

asmici napisał:

> alez tak alez tak. to czy przesmiewca czy zbawca to juz kwestia
                                      perspektywy,
                                      > wlasnego mitu, konstrukcja forumowa dokladnie ta sama.
                                      • asmici Re: Nawet na forum, przepraszam za wyrazenie.. 05.03.09, 12:09
                                        i dlatego tak ganiasz za nim. bracia to dopiero sie potrafia nienawidzic.
                                        • marouder.eu Dowiedz Asmici mojego ganiania:) 05.03.09, 12:13
                                          Wszystkiego tylko kilka moich odpowiedzi na jego posty, fakt, ze
                                          odpowiedzi wredne:)

Asmici jeszcze nie wie jak ja potrafie osobe dojechac. Antysemitow z
                                          kilku forow Asmici spyta:)
                                          • asmici Re: Dowiedz Asmici mojego ganiania:) 05.03.09, 12:20
                                            mask tez piesni spiewa o sobie jak potrafi pomoc w roznych wolontariatach
                                            • marouder.eu Policzmy:) 05.03.09, 12:24
                                              Nie "pomagam"
                                              Nie spiewam piesni o sobie, mimo Asmiciego glebokiego przekonania..

Co jeszcze?
                                              Asmici wylewa swoja frustracje, nie boi sie:)
                                              Narodowi z Asmicim bedzie lepiej po wylaniu:)
                                              • asmici Jaaanieeeeeeeee 05.03.09, 12:27
                                                policzmy ile zaprzen i po co te zaprzecznia? :)
                                                • marouder.eu Dla podtrzymania konwersacji z Asmicim, ktory.. 05.03.09, 12:32
                                                  ..traktuje przeczenie jako dowod za teza, co mnie, jako racjonaliste
                                                  bawi:)
                                                  Asmici ma w zanadrzu jeszcze jakies inne a rownie niebanalne zasady
                                                  weryfikacji deklarowanych tresci?
                                                  • asmici Re: Dla podtrzymania konwersacji z Asmicim, ktory 05.03.09, 12:37
                                                    i znow niczym mnie nie zainteresujesz :(
                                                  • marouder.eu Niestety:) Asmici sobie wynajmie za zywa.. 05.03.09, 12:42
                                                    ..gotowke kogos specjalnie zainteresowujacego Asmiciego.
                                                    Asmici ma zywa gotowke?
                          • marouder.eu Po raz wtory ee tam.. 05.03.09, 11:54
                            Kumam.
                            Inna rzecz, ze z kumania moga wynikac zachowania, ze tak to ujme,
                            nie wprost w stosunku do zaabsorbowanej i pojetej tresci:)
                            • gabi_niedzisiejsza Re: Po raz wtory ee tam.. 05.03.09, 13:55
                              <<bo te forum podupada proporcjonalnie
                              do bytnosci waszej parki>>
                              Marouder parą zostaliśmy!!! No popuściłam normalnie z wrażenia!!!
                              Tylko czekać kiedy przyjaciel nasz Asmici ogłosi nasze zaręczyny.

• marouder.eu Re: Po raz wtory ee tam.. 05.03.09, 14:14
                                Zalosne Asmici. Zadne zainteresowania, egocentryczne i letko dyrektywne. Czyzby skrzywdzone przez kobiete?:)
                                • gabi_niedzisiejsza Re: Po raz wtory ee tam.. 05.03.09, 14:17
                                  Skrzywdzone przez wszystkie kobiety i jeszcze paru mężczyzn. Jakie
                                  to smutne, ojoj.
                                  • laurpi Re: Po raz wtory ee tam.. 05.03.09, 16:17
                                    ale sobie przygadujecie, aż mi się odechciewa tego forum i w ogóle
                                    wszystkiego. Za dużo stresów naokoło. Nie ma jak to się chwalić, że
                                    się przygada każdemu, to rzeczywiście powód do dumy...
                                • asmici Re: Po raz wtory ee tam.. 05.03.09, 23:53
                                  brak zainteresowania toba jako zadne , toz to nie jest egocentryzm mordera?
                                  ciagle o sobie w trzeciej osobie jako demaskacja innych to jest dopiero
                                  zainteresowanie
                                  • marouder.eu Asmici mnie przelozy to na polski:) 06.03.09, 13:52
                                    Asmici wyjawi po jakiemu to?

asmici napisał:

> brak zainteresowania toba jako zadne , toz to nie jest egocentryzm mordera?
                                    > ciagle o sobie w trzeciej osobie jako demaskacja innych to jest dopiero
                                    > zainteresowanie
                                    • gabi_niedzisiejsza Re: Asmici mnie przelozy to na polski:) 06.03.09, 15:11
                                      Myślę Marouder, że już mu jest dosyć.
                                      • marouder.eu Re: Asmici mnie przelozy to na polski:) 06.03.09, 15:35
                                        Pewnie tak, gdyz troche sie splatal:)

> Myślę Marouder, że już mu jest dosyć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka