Dodaj do ulubionych

Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywatel...

19.03.04, 08:43
Ależ PORAŻKA! Śpiewak operowy będzie tworzył unijne prawo! Platforma "szuka"
głośnych nazwisk i nic poza tym. Widać jak na dłoni, po jakiej linii idzie
PO. Jaki jest poziom wiedzy na temat prawa unijnego pana Torzewskiego? Zero
konkretów, najważniejsze jest NAZWISKO. A wiedza i umiejętności... daleko,
daleko z tyłu - jesli wogóle są brane pod uwagę. I za dwa lata PO będzie sie
bardzo mocno "dziwić", że młodzi ludzie emigrują z Polski. Skoro PO daje
przykład, że "nie matura lecz chęć szczera zrobią z ciebie oficera" - to co
to o niej świadczy! Ciekawe cóż takiego ma do powiedzenia na ten temat pan
Nitras oraz pan Litwiński - są za tym pomysłem, czy przeciw - jednym słowem
porażka. I zero myślenia perspektywicznego. Przecież na kogo będzie mogła PO
liczyć w przyszłosci??? Bynajmniej nie na inteligentnych ludzi, którzy widzą
jakie metody naboru kadr zaczyna stosować PO - wybierają "bezpartyjnych
ekspertów" w postaci Torzewskiego - śmiech na sali. PO w tej wędrówce
po "władzę" zacznie działać jak SLD. I tak skończy. Historia uczy tego, że
jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. A jak wiadomo - historia lubi sie
powtarzać.
Obserwuj wątek
    • Gość: JaGa Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat IP: *.3vnet.pl 20.03.04, 18:14
      Ten wybór jasno pokazuje, że PO to SLD-bis. Tu nie chodzi o kraj, tu chodzi o
      władzę dla swoich. Tylko co poseł-śpiewak będzie "śpiewał" w Brukseli ?
      Czy w PO nie ma młodych wykształconych ludzi ? Czy na Sląsku faktycznie ich
      najlepszym kandydatem jest prof. Buzek ?
      Chyba nie mam wyjścia, pójdę zagłosować na Leppera !
      • Gość: zdziwiony Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 19:29
        A co poseł-śpiewak śpiewałby w Brukseli gdzyby startował z listy Leppera na
        którą pójdziesz zagłosować. Pewnie wtedy śpiewałby "słusznie". Ale jesteś
        obiektywny - pogratulować!
      • Gość: Ana Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.03.04, 14:11
        akurat buzka uważam za dobrego kandydata.uczciwy,wykształcony,znający wielu
        polityków,3 języki perfect.natomiast śpiewakiem jestem zaskoczona...jakie ma
        atuty(oprócz języków).może ktoś z po nam je ujawni...
    • Gość: vqrviony Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat IP: 62.233.222.* 21.03.04, 02:32
      On nawet spiewac nie umie, ale bez watpienia bedzie lepszym politykiem od
      Zaremby. To akurat nie jest trudne.
    • Gość: marcel Ze Szczecian Chmielewski IP: *.iscnet.pl 21.03.04, 03:20
      Z pierwszego miejsca startuje rektor US Z. Chmielewski. Media go nie zauważyły,
      na razie.
    • Gość: jacek Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat IP: *.visnet.pl / *.VisNet.PL 21.03.04, 13:31
      "słynny"?A czym tak zasłynął?tak dobrze znany w środwisku operowym?
    • enancjo Re:PO jak UW-jak to bylo..miales chamie zloty.. 21.03.04, 13:41
      .. PO jak UW .. wykonczy sama siebie .. a SO
      tylko zaciera raczki .. tylko narod taki oglupialy !!!
      Enancjo

    • absztyfikant Jest takie stare niemieckie przysłowie... 22.03.04, 07:16
      'Dumm wie ein Tenor' - glupi jak... Co pozostawiam Waszemu namyslowi.:)
      • Gość: :) Re: Jest takie stare niemieckie przysłowie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.04, 14:25
        Szczerze - to jak taki gość startuje w wyborach to dla mni eoznacza tylko
        jedno - ze kiepski z niego tenor i nie lubi tego co robi i łasy jest na kasę -
        bo inaczej głowy by sobie nie zawracał tymi wyborami - owszem mógłby udzielić
        poparcia, wspomóc ale startować???
        • ja_aska Re: Jest takie stare niemieckie przysłowie... 22.03.04, 14:42
          A platformersi nie mają ludzi. Sięgają po jakieś wynalazki@!
      • Gość: Marian Pażdzioch Re: Jest takie stare niemieckie przysłowie... IP: *.ksiazat.v.pl 24.03.04, 08:47
        Zmień model wąsika, Model Dolka w ząbek czesanego. Pewnie jak piszasz po
        niemiecku to podnosisz rękę w znanym pozdrowieniu.
    • absztyfikant Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat 23.03.04, 13:08
      Czy Torzewski potrafi powiedziec czym sie rozni Parlament Europejski od Komisji
      Europejskiej ? Czy Torzewski wie co to jest EPP (EPP - European People's Party -
      chadecy - PO jest ich czlonkiem) ?
      • ja_aska Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat 23.03.04, 13:14
        Torzewski słobo śpiewa i słabo mówi. Nie bądź sadystą i za dużo nie wymagaj!
        • absztyfikant Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat 23.03.04, 13:17
          Ja nic nie chce mowic, ale jest wielce prawdopodobne, ze zgarnie wiecej glosow
          od Chmielewskiego...
    • Gość: Europeista "Głupi jak tenor" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.04, 13:30
      Marek Torzewski! A czemuż nie Maryla Rodowicz albo Edyta Górniak? Dołożyć
      jeszcze kilku piłkarzy.
      Autorytety porażające jak cała Platforma. Oj, da wam w dupę Samoobrona, aż się
      próchno posypie.
    • absztyfikant oszukiwanie wyborców 23.03.04, 13:47
      Wyborcy maja prawo glosowac na politykow, ktorzy beda ich reprezentowac w PE i
      walczyc o ich interesy. Tego nie mozna sie nauczyc na wieczorowych kursach,
      dlatego do europarlamentu nalezy wybierac ludzi doswiadczonych w materii jaka
      sie beda zajmowac: prawo europejskie etc.

      Tenor Torzewski nie jest politykiem, a jego jedyna umiejetnoscia chyba bedzie
      pobieranie ok 8.000 euro miesiecznie. No i do Polski bedzie mial darmowe
      latanie.
      • ja_aska Re: oszukiwanie wyborców 24.03.04, 08:27
        Do tego brzydki jak kupa g...!
      • Gość: Marian Pażdzioch Re: oszukiwanie wyborców IP: *.ksiazat.v.pl 24.03.04, 08:52
        Żałujesz że to nie ty? No tak, 8,000 euro pieszo nie chodzi! Żebyś chciaż
        śpiewał!
        • Gość: siem Re: do Absztyfikanta IP: *.arkonskie.v.pl 24.03.04, 22:29
          proszę nie lekceważyć elektoratu! gdyby zawsze populizm był tak lepszą bronią w
          walce wyborczej, niż tworzony wizerunek bycia kompetentnym, to w starciu Wałęsy
          z Kwaśniewskim wygrywałby ten pierwszy. Wbrew pozorom wyborcy mają pewne
          wyobrażenia na temat niezbędnych kompetencji na pewnych typach stanowisk (bo
          wyboru do Sejmu czy lokalne do takich nie należą, tu głosowanie jest 'na twarz'
          rzeczywiscie). Stąd nie obawiałbym się że Tenor wygra z Rektorem.
    • Gość: Pismak Re: Torzewski wystartuje z listy Platformy Obywat IP: 80.51.242.* 25.03.04, 16:38
      Tak w kwestii formalnej, to on mieszka w Brukseli, a śpiewać to może teraz w
      Strasbourgu. Jak go wybiorą/wybierzecie.
      Andrea Bocelli też jest ponoć cienkim śpiewakiem, ale wypromował się na braku
      wzroku. Ciekawe, czy Torzewski jest cienkim śpiewakiem, czy politykiem. I na
      czym tak naprawdę się promuje: na tym, że jest śpiewakiem międzynarodowej
      sławy, więc kandydujel; czy na tym, że jest kandydatem na polskiego
      deputowanego do Parlamentu, więc jest w Europie śpiewakiem bardziej na topie.

      _________________________

      pismak_logowany@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka