Dodaj do ulubionych

Religini kibole

14.09.10, 10:05
www.rp.pl/artykul/535410-Chuligani-z-pejsami.html
U nas tez moherowe babki w Warszawie dymią z Policją i Strażą Miejską. Dziwię się. Ja, kiedy wypiję piwo (w Netto nowe piwo Natur za 1,99 pycha), to spać idę, a nie dymię.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka