zilbeer 14.09.10, 10:05 www.rp.pl/artykul/535410-Chuligani-z-pejsami.html U nas tez moherowe babki w Warszawie dymią z Policją i Strażą Miejską. Dziwię się. Ja, kiedy wypiję piwo (w Netto nowe piwo Natur za 1,99 pycha), to spać idę, a nie dymię. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj