Dodaj do ulubionych

Talia Polityczna w RS

27.10.10, 15:04
próbowałem tego słuchać...
podziwiam Panią redaktor która nie daje dojść do głosu rozmówcy, przerywa zdania, i ma styl prowadzenia rozmowy ala Wojewódzki

strasznie się tego słucha

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Talia Polityczna w RS IP: *.chello.pl 27.10.10, 15:18
      ppiioo33 napisał:

      > próbowałem tego słuchać...
      > podziwiam Panią redaktor która nie daje dojść do głosu rozmówcy, przerywa zdani
      > a, i ma styl prowadzenia rozmowy ala Wojewódzki
      >
      > strasznie się tego słucha
      >
      > Pozdrawiam

      To tylko była rzeczniczka prezydenta broniła byłego szefa przed złą radną z nieprzychylnej opcji polytycznej :)))))))))))))))))))
      • Gość: Krawat Re: Talia Polityczna w RS IP: 80.50.132.* 27.10.10, 15:31
        Ale ona jest denna. Kiedyś broniła ksystka, a teraz udaje , że jest obiektywną dziennikarką. Skąd taką znaleziono w PRSzczecin?
        • Gość: jejku Re: Talia Polityczna w RS IP: *.chello.pl 27.10.10, 19:43
          przestańcie już nieudacznicy
          • ppiioo33 Re: Talia Polityczna w RS 27.10.10, 19:43
            Gość portalu: jejku napisał(a):

            > przestańcie już nieudacznicy

            jak to na tym forum bez pyskówki się nie obejdzie ;)
            • Gość: słuchacz PR Re: Talia Polityczna w RS IP: 80.50.132.* 28.10.10, 10:55
              Jejku napisał nieudacznicy. I słuszenie, gdyż to o pani redaktor i jej mężu.
              • Gość: tea Re: Talia Polityczna w RS IP: *.centertel.pl 28.10.10, 21:28
                Ani to do słuchania, ani to etyczne. Ale w tym mieście wszystko przejdzie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka