swarozyc
14.06.11, 13:12
Mimo że nie mieliśmy takiego zamiaru, to wyszła nam promocja miasta,
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Mimo mlodzienczej pewnosci siebie, to jednak miasto najlepiej reklamuje tzw. "Dream Team", czyli
Dziega & Kszysiek, czyli pleban i koscielny..