evergreen111
30.08.12, 10:21
A czy ten pewny siebie dżentelmen wziął pod uwagę, że wystarczy mieć przy domu niewielki nawet ogródek, a zużycie wody w lecie szalenie wzrasta? Szkoda, że dziennikarz o to nie spytał.
Wyjściem z tej sytuacji mogłoby być ewentualnie nie branie pod uwagę zużytej na podlewanie wody, przechodzącej przez dodatkowy licznik (sporo osób ma już takie, płaci się tylko za wodę, ale już nie za odprowadzenie takiej samej ilości ścieków).