rozkoszny_bobasek 25.11.12, 13:38 No to teraz już będzie fajnie; kulturalnie, ludowo i lewicowo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wUJEK sTASZEK Re: SLD powołuje think tank w Szczecinie. Żeby po IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.12, 13:53 Danutę niech do składu wezmą: www.wykop.pl/link/1330071/hipokryzja-danuty-waniek-z-sld/ Odpowiedz Link Zgłoś
rozkoszny_bobasek SLD powołuje think tank w Szczecinie. Żeby podn... 25.11.12, 13:53 a w tym tanku, to Napieralski będzie robił za palacza, rozumie się.? Odpowiedz Link Zgłoś
lucius12 Re: SLD powołuje think tank w Szczecinie. Żeby po 25.11.12, 14:38 Powinien pójść śladem wielkiego myśliciela Anatolija Sofronowa. Ten jako ślusarz podczas przerwy w pracy spisywał swoje przemyślenia. Ten przemyślenia czytał później Stanisław Anioł. "Mądremu dwa słowa wystarczą, głupiemu referatu mało" Sofronow Niech to będzie mottem SLDowskiego think tanku... Odpowiedz Link Zgłoś
aysy.1 kabaret 25.11.12, 14:47 no to są już jajca bo jaja to za mało :) napieralski, wijas , wieczorek będą myśleć nad strategiami :) również dobrze palikot może jechać na pielgrzymkę do częstochowy aby się wyspowiadać za grzechy. myślenie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: SLD powołuje think tank w Szczecinie. Żeby po IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.12, 14:48 no to teraz niby sobie pogadamy a na sesjach dalej będziemy klepać co popadanie ;) najpierw trzeba zmienić swoje postawy a potem próbować zmieniać cała resztę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oty! a kto się odważy? :))))))))))))))))))) IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.12, 15:54 a kto się odważy w Szczecinie poza działaczmi partyjnymi podpisać pod tym całym tikntankiem? kto da swoją gębę, nie mówiąc o (bez)rozumie? :)))))))))))))))))))))))))))))))) komuszki może i są ale żrą z korytka publicznego a tam rządzi platforma. no chyba że cudaki z miejskich rad nadzorczych co to dostali stołki w zamian za poparcie kościółkowego ksyfka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. SLD - poplecznicy mordercow IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 25.11.12, 16:24 przeciw agresji... hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
mouse_m Re: SLD powołuje think tank w Szczecinie. Żeby po 25.11.12, 16:41 Think-tank, jak to się dzisiaj mówi, a dokładniej - fundacja im. Daszyńskiego jest jak najbardziej lewicy potrzebna, postulowałam o tym od dawna. Ale na Boga, bez aparatczyków w jej władzach! Grzesiek Napieralski, radny Wojas, czy też rzecznik SLD powinni trzymać się od tego jak najdalej. Ich nazwiska nie kojarzą się ani z powagą ani też nie są żadnymi gwarantami należytego poziomu tej instytucji. Korzystać z dorobku w swojej działalności politycznej - owszem, powinni, po to są te TT-ki, dla nich właśnie. Młódź , ta nieco przerośnięta z SLD nadal nie bardzo pojmuje, że to nie jest miejsce dla nich. Nie zapracowali na nobilitację swoich nazwisk, jak na razie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oder Re: SLD powołuje think tank w Szczecinie. Żeby po IP: *.31.43.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.11.12, 18:23 Na początek dzieciaki z SLD skończcie porządne uczelnie, nauczcie sie porządnego zawodu, zdobądżcie porzadne doswiadczenie życiowe , przeczytajcie kilka odłożonych na półki ksiazek, nie odkrywajcie świata na nowo, nauczcie sie mądrosci od innych narodów , wyrzuccie zPolski agenture watykanskiej sekty psychomanipulacyjnej, zbudujcie charakter Polaka. Na poczatek polecam prace -O polski charakter narodowy" Antoniego Wacyka nie do trawienia, czy zbednych akademickich dyskusji ale do stosowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mgr Re: SLD powołuje think tank w Szczecinie. Żeby po IP: *.szczecin.mm.pl 25.11.12, 19:50 Po pierwsze, przecież Ignacy Daszyński był socjalistą a nie (post)komunistą. Po drugie, czy Wijas, Napieralski są autorami opracowań naukowych z zakresu politologii, socjologii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niedziałkowski Lekcja nr 1 IP: *.ias.bredband.telia.com 25.11.12, 20:00 Z politologii stosowanej: Chcąc dopyerdolić podwyżki czynszów biedocie ciecińskiej w wysokości ok. 100%, NIE wyjeżdżamy do hotelu spa, a knujemy na miejscu, w zaciszu gabinetów urzędowych, a do domów ostentacyjnie wracamy środkami komunikacji miejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ros Jeżeli jest tam Piechota to coś z tego wyjdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.12, 20:24 Jeżeli nie ma tam Piechoty to pustka. Jedyny człowiek myślący strategicznie z SLD w Szczecinie to jak na razie tylko Piechota a reszta to miernota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: absolwent Re: Jeżeli jest tam Piechota to coś z tego wyjdzi IP: *.szczecin.mm.pl 25.11.12, 20:28 Może pomogą starsi, doświadczeni wykładowcy z US: Głowacki, Kozłowski, Grzęda...? Odpowiedz Link Zgłoś
cabernetsauvignon Wijas to robi tam za intelektualiste? 25.11.12, 20:49 Chyba z tego powodu że od kilkunastu lat wpisuje sobie doktorant. Toż to działacz pełną buzią prawdziwy dobry esleldowski działacz przez duże D co do każdego stołka pasuje. Nic gazeta nie napisała któż jeszcze poza Wijasem tam zasiada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaromir Re: Wijas to robi tam za intelektualiste? IP: *.szczecin.mm.pl 26.11.12, 16:19 A WUMLowców, lektorów KW trochę pozostało.... Odpowiedz Link Zgłoś
aysy.1 Re: Wijas to robi tam za intelektualiste? 26.11.12, 17:50 Gość portalu: jaromir napisał(a): > A WUMLowców, lektorów KW trochę pozostało.... ooo tak! specjalistów od cykli partia rozmawia z młodzieżą, od peerelowskiej socjalistycznej gospodarki, niedoszłych senatorów , zakompleksiałych prowincjonalnych profesorków bez istotonych dla nauki osiągnięć. w sam raz odpowiednich dla elit typu napieralski i wijas. Odpowiedz Link Zgłoś