franekkk 29.04.02, 10:11 po za umyciem z glona bo ta rzecz jest jasna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gabi Re: co zrobic z naszym pieknym dworcem kolejowym IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.04.02, 10:28 poczekać aż wandalizm , procesy wietrzenia i inne czynniki (aż żal, że nie ma w tym rejonie trzeńsień ziemi) doprowadzą obiekt do stanu totalnych zgliszczy - być może Szczecin zyska bardzo atrakcyjną ruinę A na ruinie można zarobić: a) turyści b) filmowcy (co za scenografia...) c) poligon nato c) kolejne miejsce do składowania gruzu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skuter rozwiazanie dyktatorskie IP: *.autocomp.com.pl / 192.168.0.* 29.04.02, 10:41 bezdomnych wysiedlic, za rzucenie peta za siebie 500 zl kary , za zapalenie peta 5000 zl, za wydziamgana gume przyklejona do nieruchomosci dworcowych przymus dodziamgania do reszty wszystkich gum zebranych na dworcu. A w przejsciu podziemnym robimy wejscie do podziemi: w lewo truchtem do Berlina w prawo do Zetki. Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: rozwiazanie dyktatorskie 29.04.02, 10:50 a moze trzasnac cos nowego gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skuter Re: rozwiazanie dyktatorskie IP: *.autocomp.com.pl / 192.168.0.* 29.04.02, 10:53 franekkk napisał(a): > > a moze trzasnac cos nowego najlepiej dworcowi by zrobilo gdyby trzasnac nowa noclegownie i zabronic bezdomnym mieszkania na dworcu Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: rozwiazanie dyktatorskie 29.04.02, 11:23 a moze wrocic do pomyslu glownego na turzynie bo czy "magia" dawnego miejsca jest do wyczyszczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skuter Re: rozwiazanie dyktatorskie IP: *.autocomp.com.pl / 192.168.0.* 29.04.02, 11:26 franekkk napisał(a): > > a moze wrocic do pomyslu glownego na turzynie > bo czy "magia" dawnego miejsca jest do wyczyszczenia nawet gdyby choc nie widze specjalnie sensu to kto to zrobi? "niedofinansowane" PKP????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pakuz Re: rozwiazanie dyktatorskie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 29.04.02, 11:31 wyburzyc zlikwidowac most kolejowy i tory od pomorzan nowy dworzec wybudowac za mostem (pkp - port centralny) - miejsca tam bez liku Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: rozwiazanie dyktatorskie 29.04.02, 11:35 likwidacja mostu nie wchodzi chyba w rachube bo by zostal tylko 1 przy poznanskiej port centralny tak ale pod warunkiem ze sie miasto w koncu rozwinie do srodka inaczej tam tez bedzie wiatr hulal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skuter Re: rozwiazanie dyktatorskie IP: *.autocomp.com.pl / 192.168.0.* 29.04.02, 11:47 Gość portalu: pakuz napisał(a): > wyburzyc > zlikwidowac most kolejowy i tory od pomorzan > nowy dworzec wybudowac za mostem (pkp - port centralny) - miejsca tam bez liku czy mi sie majaczy czy chcesz odciac od PKP polnoc miasta, stocznie, Police... Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: rozwiazanie dyktatorskie 29.04.02, 11:32 chyba miastu powinno zalezec ja tam wole miec 3 drogi mniej ale wyjsciowy dworzec Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: rozwiazanie dyktatorskie 29.04.02, 11:31 A czy mógłbyś tę wersję z Turzynem nieco naświetlić? Mnie się te okolice kojarzą jedynie z uciekającym tamże psem przy powrotach z działki, a nie z centrum komunikacyjnym.. A temu Dotychczasowemu to ja proponuję najpierw podłoże wyrównać, bo jak się idzie tunelem do miasta to sobie można nogi połamać. I liczyć tylko na to, że ci panowie, co tam stali i wyłudzali forsę za śliczne śpiewy, złapią nas w porę. I wtedy jeszcze trzeba im dopłacić :(((( Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: rozwiazanie dyktatorskie 29.04.02, 11:41 no pisano o tym w lokalnej ale od jakiejs dekady sie skonczylo pewnie brak kapusty po prostu wiadukt nad 26 kwietnia jest potrojny wiec raczej przewidziany na wzmozona przepustowosc pomalowanie uporzadkowanie i wzmozone patrole + nowe silne oswietlenie na pewno wiele by daly ale ja uwazam ze to by bylo chwilowe czy na prawde 2 baniek szkoda na jako taki porzadek nie wiem czy zwrociliscie uwage ze w odpowiedziach na pytania forum szczecin@ wymieniano + fajnie - ci co przyjechali autem - syfiascie - ci co koleja Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: wjazdy 29.04.02, 11:48 franekkk napisał(a): > nie wiem czy zwrociliscie uwage ze w odpowiedziach na pytania forum szczecin@ > wymieniano > + fajnie - ci co przyjechali autem > - syfiascie - ci co koleja Bo tak ogólnie to się zgadza, ale jak jedziesz autkiem od Poznania (i jeszcze robisz za Światłego Tubylca), a potem nie możesz się połapać, jak z tych lasów wyjechać, żeby choć na kolację do domu zdążyć... I w końcu lądujesz w jakiejś podszczecińskiej dzielnicy, której istnienia nigdy nie podejrzewałeś, a tamtejsi tubylcy w ogóle nie rozumieją, o co pytasz, to postanawiasz następnym razem olśniewać przybyłych przy pomocy dworca. No i wtedy dopiero zaczynasz myśleć, nie to jednak trzeba było jechać samochodem.. A poza tym wyjście z dworca - rzecz jedyna. Każdy nietubylec się wzrusza i od razu chciwie wdycha tę morską woń ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: wjazdy 29.04.02, 11:52 juz sobie wyobrazam jakim jestes kierowca :)))))))))) nie dziekuje mam blisko.....:) Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: wjazdy 29.04.02, 12:00 Uważaj, bo Nowa wprawdzie wyjechała, ale za tydzień wróci ;))) To nie Ty się żaliłeś, że z Poznania wyjechać nie mogłeś z uwagi na frapujący system drogowskazów? A raczej ich brak kompletny? No to przed Szczecinem podobnie. A wracając do merita, te plany budowy Nowego Dworca to tylko takie marzenia o poniedziałku, czy też rzeczywiście miasto moje ukochane coś zamierza w tej mierze? Odpowiedz Link Zgłoś
franekkk Re: wjazdy 29.04.02, 12:15 o poznaniu nie pamietam?? we wroclawiu owszem tam to gorzej ze wskazowkami niz u nas marzenia ale skoro dla lepszego jutra pracujemy to dworcem zajac tez sie trzeba mam pomysl ale musze znalezc dluzsza chwile najpozniej jutro w tym watku pomysl jest czadowy ryli dobra jottka skrec w lewo jottka!!! nie w prawo tylko w lewo tam jest lewo:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skuter Re: wjazdy IP: *.autocomp.com.pl / 192.168.0.* 29.04.02, 12:15 jottka napisał(a): > > A wracając do merita, te plany budowy Nowego Dworca to tylko takie marzenia o > poniedziałku, czy też rzeczywiście miasto moje ukochane coś zamierza w tej > mierze? to powazne plany Franka, tylko kolej jeszcze o nich nie wie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red Re: wjazdy IP: *.fish.ar.szczecin.pl 29.04.02, 12:36 Ben Ladena trzeba namówić na małą akcję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeb Re: wjazdy IP: *.tnt1.anchorage.ak.da.uu.net 04.05.02, 07:18 Gość portalu: red napisał(a): > Ben Ladena trzeba namówić na małą akcję On nierusza tych u ktorych on sam lub jego towarzysze brali przeszkolenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zosia Re: wjazdy IP: *.tnt1.anchorage.ak.da.uu.net 04.05.02, 07:22 Przestac przyjmowac i odprawiac pociagi, zamknac bary, przestac wstawiac wyrwane drzwi i powybijane szyby. Gwarantuje wam ze bezdomi znikna z tego dworca po tygodniu. Jeden wielki sukces, prasa napisze ze na dworcu Szczecin Glowny Osobowy niema juz bezdomnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kostia Mam pomysl IP: *.xtra.pl 04.05.02, 09:19 Mam pomysl : co zrobic aby uporzadkowac i odremontowac Dworzec PKP. Uwaga! podaje ten pomysl (prawa zastrzezone) : "Nalezy wymagac od osob, ktore sa za to odpowiedzialne aby wziely sie do pracy i to zrobily. A jak nie wezma sie do pracy i tego nie zrobia; to je zwolnic i zatrudnic osoby ktore podejma sie tego zrobic ". Koniec pomyslu. Proponuje sprobowac. W sporej czesci swiata stosuja te metode i sie sprawdza. Jednoczesnie udzielam nieodplatnej licencji na zastosowanie mojego pomyslu wladzom PKP oraz Miejskim ( w tym porzadkowym) na okres bezterminowy. Sprobujcie , to jest mozliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Witek777 Re: Mam pomysl IP: *.xtra.pl 04.05.02, 12:25 Kostia wyjedz z tego kraju. Bedziesz tu malkontencil pierdolkami w rodzaju : "Niech Ci co biora pieniadze pracuja. ". To utopia. Praca za pieniadze ? My jestesmy od wyzszych celow. U nas (W Polsce) wszyscy , lacznie z TV Publiczna, Wyborcza, Wladzami itd nie pracuja ale WYKONUJA MISJE.MIsje publiczna i nie ma kto sprzatac i pracowac za pieniadze. Caly swiat nas Polaków z tego zna. A ty chcesz, abysmy pracowali. Przepraszam za to : "pojebalo Cie Kostia".Wyjezdzaj stad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: Mam pomysl IP: *.tnt1.anchorage.ak.da.uu.net 04.05.02, 18:31 Gość portalu: Witek777 napisał(a): > Kostia wyjedz z tego kraju. Bedziesz tu malkontencil pierdolkami w > rodzaju : "Niech Ci co biora pieniadze pracuja. ". To utopia. Praca za > pieniadze ? My jestesmy od wyzszych celow. U nas (W Polsce) wszyscy , lacznie z > > TV Publiczna, Wyborcza, Wladzami itd nie pracuja ale WYKONUJA MISJE.MIsje > publiczna i nie ma kto sprzatac i pracowac za pieniadze. Caly swiat nas Polaków > > z tego zna. A ty chcesz, abysmy pracowali. > Przepraszam za to : "pojebalo Cie Kostia".Wyjezdzaj stad. A kim ty jestes pojebusie 777 ze wyganiasz stad Kostie. Kto ci dal jakies prawo zeby tu sie szarogesic? Jezeli jeszcze masz jakies szczatki osobistego honoru, to po przeczytaniu tego tekstu nawet nieodpowiadaj. Znalazl sie palant z misja dziejowa. Odpowiedz Link Zgłoś