Dodaj do ulubionych

DO ADMINISTRATORA TEGO FORUM

11.03.05, 09:34
od dłuższego już czasu,grupa forumowiczów usiłuje dowiedzieć się,czemu na
forum kasuje się niektóre posty nie łamiące regulaminu...gdzie np.podział się
wątek o sarence,specjalizującej się w puszczaniu bąków...dlaczego forumowicze
dzieleni są na równych i równiejszych.admin ,z uporem godnym lepszej sprawy
udaje,że tych pytań nie zauważa....stąd mój apel:adminie,przestań udawać
ślepego i odpowiedz!
Obserwuj wątek
    • anamar Re: DO ADMINISTRATORA TEGO FORUM 11.03.05, 10:45
      ciekawe,jak długo jeszcze trzeba będzie czekać,by admin odpowiedział...
      • Gość: Renata Re: DO ADMINISTRATORA TEGO FORUM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.05, 11:01
        Nie mam zbyt dużych doświadczeń na tym forum ale również chciałabym aby takie
        sprawy wyjaśnić.
        • buazen Re: DO ADMINISTRATORA TEGO FORUM 11.03.05, 11:59
          Faktycznie, kasacja sarenki specjalizującej się w puszczaniu bąków to sprawa
          warta wyjaśnienia - Ależ głupi Ci Rzymianie!
    • Gość: andreas a ja nie mam zastrzeżeń n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.05, 11:18
      • Gość: jerzy Re: a ja nie mam zastrzeżeń n/t i ja teżżżżżżżżżż IP: *.arkonskie.v.pl 11.03.05, 11:55
        pzdr ;-))
        • albert_c Re: a ja nie mam zastrzeżeń n/t i ja teżżżżżżżżż 11.03.05, 12:20
          Ana parafrazujac Twoje podjazdy do Mychy mozna by rzec: to tu sa kasowane
          jakies watki?;)

          bez jaj, a gdzie masz na to dowody. jak nie masz to prosze bez teorii
          spiskowych, ze ktos cos kasuje:)
        • ja_aska czekam 11.03.05, 12:20
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka