anamar
11.03.05, 09:34
od dłuższego już czasu,grupa forumowiczów usiłuje dowiedzieć się,czemu na
forum kasuje się niektóre posty nie łamiące regulaminu...gdzie np.podział się
wątek o sarence,specjalizującej się w puszczaniu bąków...dlaczego forumowicze
dzieleni są na równych i równiejszych.admin ,z uporem godnym lepszej sprawy
udaje,że tych pytań nie zauważa....stąd mój apel:adminie,przestań udawać
ślepego i odpowiedz!