blackexit 06.09.05, 21:21 nadal nie mam na kogo glosowac. czekam na propozycje. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pok Re: Gdzie jest senator? IP: 217.153.6.* 06.09.05, 21:35 głosuj black na Jacka Sauka z PiSu porządny, uczciwy człowiek, co z tego że się nie pcha do mediów jak Nitras czy GrzesioN ważne że uczciwy i z doświadczeniem www.pis.szczecin.pl/?id=1 Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: Gdzie jest senator? 06.09.05, 21:38 Gość portalu: pok napisał(a): > głosuj black na Jacka Sauka z PiSu > porządny, uczciwy człowiek, dzieki za propozycje ale nie pasuje mi on o tyle ze senatorem juz byl i to jak najmniej widocznym. glosu zabierac nie lubi, dzialc tez nie. po co mi taki? moge na niego glosowac tylko w zestawieniu z lyczywkiem, na ktorego tez jakos mi glosowac nie pasi. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazek mam ten sam problem ale w całej rozciągłości IP: *.chello.pl 06.09.05, 21:36 na kogo głosować w wyborach do senatu i sejmu? Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: mam ten sam problem ale w całej rozciągłości 06.09.05, 21:39 Gość portalu: kazek napisał(a): > na kogo głosować w wyborach do senatu i sejmu? do sejmu to nie mam takiego problemu bo zaglosuje na pana litwinskiego z po. ale do senatu? i to zdaje sie na 2 trzeba. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaa Re: mam ten sam problem ale w całej rozciągłości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 20:22 senat przemienic na izbe samorzadowa Odpowiedz Link Zgłoś
e.beata Re: Gdzie jest senator? 06.09.05, 22:03 Szczęśliwy numerek. Niby łatwiej, a też trudno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fugazi a po co głosować? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 22:19 Przecież senat ma być rozwiązany. Więc po co nań głosować? Pozdrawiam Fugazi Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: a po co głosować? 07.09.05, 14:26 Gość portalu: Fugazi napisał(a): > Przecież senat ma być rozwiązany. Więc po co nań głosować? nawet jesli roazwaza to i tak jakis czas bedzie dzialal. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fugazi Re: a po co głosować? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 15:13 Nie wierzysz w zwycięstwo czy w obietnice? Pozdrawiam Fugazi Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: a po co głosować? 07.09.05, 20:08 Gość portalu: Fugazi napisał(a): > Nie wierzysz w zwycięstwo czy w obietnice? do jednego i drugiego podchodze z dystansem. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosa Re: Gdzie jest senator? IP: *.chello.pl 06.09.05, 22:19 Ja nie mam takiego problemu. Głosuję na prof. Wysieckiego. Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: Gdzie jest senator? 07.09.05, 14:26 Gość portalu: kosa napisał(a): > Ja nie mam takiego problemu. Głosuję na prof. Wysieckiego. no ale dlaczego. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pismak Warcisław Kunc IP: *.plusgsm.pl 07.09.05, 04:12 To chyba jedyny jakiś kandydat w tych wyborach, na wszystkich listach (poselskich i senatorskiej) w naszym okręgu. Reszta jest milczeniem. pismak_logowany@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: Warcisław Kunc 07.09.05, 14:28 Gość portalu: Pismak napisał(a): > To chyba jedyny jakiś kandydat w tych wyborach, na wszystkich listach > (poselskich i senatorskiej) w naszym okręgu. Reszta jest milczeniem. dodajemy ze kandyduje z psl.glos naniego to tez poparcie dla kalinowskiego pawlaka i inyych plastusiow. a co pan kunc wie o polityce o prawie? nie mam pojecia. czego by chcial z czym by walczyl? pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon Re: Warcisław Kunc IP: *.internet.v.pl 07.09.05, 22:16 ty czarny wychodku widzę nie masz bladego pojęcia o ordynacji wyborczej do senatu. w tym głosowaniu oddaje się głos na osobę a nie na partię. psl wystawia 2 senatorow Słowackiego i Kunca i wcale nie trzeba głosować na partię bo ani Słowacki ani Kuc nie są członkami PSL. Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: Warcisław Kunc 08.09.05, 20:20 Gość portalu: leon napisał(a): w tym głosowaniu oddaje się głos na osobę a nie na partię. psl wystawia > 2 senatorow Słowackiego i Kunca i wcale nie trzeba głosować na partię bo ani > Słowacki ani Kuc nie są członkami PSL. w posce zasadniczo zawsze glosuje sie na osobe nie ma takich wyborow ze glosuje sie na aprtie. jednak to partie maja zasadnicze znaczenie. pan kunc nie kandyduje sam jak na zychowicz ale wlasnie z psl. na koncu nikt nie powiem psl dostal 7 proc ale prosze w to nie wliczac pana kunca. no i istotne jest tez to ze raczej nie ebdzie mial pojecia o sprawach jakimi zajmuje sie parlament. o slowackim nie wspomne bo to jedynie sliskui przydupas jurczyka. nikt wiecej. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś