Dodaj do ulubionych

przychodnie

IP: 195.94.211.* 18.10.02, 19:31
Przychodnie są po to, by szybko i skutecznie pomagać potrzebującym, a nie by
uzasadniać istnienie Kas Chorych.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka