Gość: f IP: 195.94.211.* 18.10.02, 19:31 Przychodnie są po to, by szybko i skutecznie pomagać potrzebującym, a nie by uzasadniać istnienie Kas Chorych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj