Dodaj do ulubionych

CZŁOWIEK który potrafi więcej

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.02, 16:01
dlaczego wiele osób w szczecinie popadło w popłoch z chwilą gdy dowiedzieli
się,że Michał Chrobrowski będzie kandydował na prezydenta ? - można to było
odczuć zwłaszcza w mediach które dosłownie niszczyły tego człowieka.Cytowane
były urywki z całych wystąpień p.Chrobrowskiego które wypaczały cały sens
wypowiedzi.Recenzje z konferencji prasowych i TV byłu tendencyjne i prawie
nie na temat.Porównując całość do innych kandydatów można wyciągnąć tylko
jeden wniosek - nie lubicie mądrzejszych od siebie.Tylko Wy macie receptę na
wszystko i każdy inny jest be,jeżeli nie "wywodzi się od WAS"Ja osobiście nie
baczą na to,że zaraz będziecie "wieszali psy" na mojej osobie wierzę w to ,że
jeżeli nie teraz, w tych wyborach, to za cztery lata będzie Wam, cierpła
skóra, na samo nazwisko CHROBROWSKI.Ja i wszyscy moi znajomi idziemy w
niedzielę głosować na Michała Chrobrowskiego z wiarą,że jednak ON a nie nikt
inny zajmie fotel prezydencki.Jeżeli nie będzie to w tych wyborach to
dołożymy tyle starań,że następne będą NASZYMI WYBORAMI !!! z
bezpartyjnym pozdrowieniem piepcik
Obserwuj wątek
    • komarek7 Re: CZŁOWIEK który potrafi więcej 25.10.02, 16:10
      jeżeli dowiem się kto ty zacz to ci łeb urwę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: sevenn komarek7 -mamy jedno wspólne "7" IP: 212.14.60.* 25.10.02, 16:25
        a poza tym dół na maxa. Dopasowales sobie dobrze nik, gratuluje smaku i gustu,
        ładnie bzykasz, własnie nie jak komar a komarek.
        Eh. Szkoda, ze tylkko takie argumenty potrafisz z siebie wydobyć. Ale co tam. \
        Pipcik-pozdrawiam Cię gorąco i trzymam z Tobą.!!!!!!
        Czu-WAJ
    • komarek7 Re:Już wiem kim jesteś piepcik- 25.10.02, 22:16
      jesteś pracownikiem chrobrowskiego przy ul.jagiellońskiej.resztę też się dowiem.
      • Gość: sevenn A wiesz kim jestem ja?:)))))))))))) IP: 212.14.60.* 26.10.02, 10:30
        ahahahhahahahah, ale masz wywiad:)))))))))) nie tedy droga i taka
        infiormacja:)))))) bardziej bys sie postarał, to bys wiedział, ze piepcik moze
        byc nie tylko pracowniekkiem przy Jagiellonskiej, ale tez w Miedzyzdrojach lub
        na Monte :))))))) bierzesz najprostszy warianr i nie zdajesz sobie sprawy, że
        najprostsze rozwiazania nie zawsze sa prawdziwe.
        Pozdrawiam Cię , Komarku i daję radą, w ziemie wszystkie komarki spią
        (albo....giną):)))))))
    • Gość: Leszek Re: CZŁOWIEK który potrafi więcej IP: *.gryfino.sdi.tpnet.pl 25.10.02, 23:10
      Wielu internautów nie zdaje sobie w ogóle sprawy z grozy sytuacji - w jakiej
      jest Miasto Szczecin.
      Dlatego polemizują, gdyż myślą o marchewce. Niedługo się przekonają o kijku!
      Ale dopóki to nie nastąpi będą się mądrować - jak Pompejańczycy - pod
      Wezuwiuszem. Nie ma na to rady.
      Dlatego popieram Ciebie, aby być razem z Tobą atakowany za trafne
      spostrzeżenie rzeczywistości.
      SLD - owscy piraci mają swój żelazny elektorat uprzywilejowanych hindusów na
      urządniczych stołkach - dlatego Rujnowicz szczerzy zęby na plakacie jak
      pirania jakaś. A agent Jurczyk i klinika Lubińska dołują prawdziwym fachowcom
      szanse w lipnej "opinii publicznej"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka