Gość: piepcik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25.10.02, 16:01
dlaczego wiele osób w szczecinie popadło w popłoch z chwilą gdy dowiedzieli
się,że Michał Chrobrowski będzie kandydował na prezydenta ? - można to było
odczuć zwłaszcza w mediach które dosłownie niszczyły tego człowieka.Cytowane
były urywki z całych wystąpień p.Chrobrowskiego które wypaczały cały sens
wypowiedzi.Recenzje z konferencji prasowych i TV byłu tendencyjne i prawie
nie na temat.Porównując całość do innych kandydatów można wyciągnąć tylko
jeden wniosek - nie lubicie mądrzejszych od siebie.Tylko Wy macie receptę na
wszystko i każdy inny jest be,jeżeli nie "wywodzi się od WAS"Ja osobiście nie
baczą na to,że zaraz będziecie "wieszali psy" na mojej osobie wierzę w to ,że
jeżeli nie teraz, w tych wyborach, to za cztery lata będzie Wam, cierpła
skóra, na samo nazwisko CHROBROWSKI.Ja i wszyscy moi znajomi idziemy w
niedzielę głosować na Michała Chrobrowskiego z wiarą,że jednak ON a nie nikt
inny zajmie fotel prezydencki.Jeżeli nie będzie to w tych wyborach to
dołożymy tyle starań,że następne będą NASZYMI WYBORAMI !!! z
bezpartyjnym pozdrowieniem piepcik