Dodaj do ulubionych

Pozew przeciw Fugaziemu

02.02.06, 09:34
Pozew
Wysoki Sądzie, wnoszę o wypłatę mi odszkodowania poczynione przez wirusa
Kamasutra - które to szkody powstały dzisiaj na moim komputerze - na wskutek
mojej naiwności i wiary w dobre intencje Fugaziego. Albowiem weszłam na link
podany przez tego osobnika, podrzuconego przez niego specjalnie na forum
internetowym portalu gazeta.pl. Wirus ten dokonał w moim komputerze wielkich
zniszczeń, szacowanych na ok. pół miliona złotych. Wnoszę by Wysoki Sąd
namierzył - kto zacz kryje się za tym podłym nickiem "Fugazi". I wymierzył mu
adekwatną karę.
Poszkodowana: Genowefa Pigwa
Obserwuj wątek
    • lamat Re: Pozew przeciw Fugaziemu 02.02.06, 09:50
      ta kamasutra ma sie dopiero uaktywnić 3 lutego, a więc........
    • xyz-xyz Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 10:12
      > Pozew
      > Wysoki Sądzie, wnoszę o wypłatę mi odszkodowania poczynione przez wirusa
      > Kamasutra

      Skoro powód wnosi o odszkodowanie, które ma ponieść niejaka Kamasutra,
      oczywistym jesy, iż Pozwany Fugazi nie jest legitymowany biernie.


      - które to szkody powstały dzisiaj na moim komputerze - na wskutek
      > mojej naiwności i wiary w dobre intencje Fugaziego.

      Powyższy zarzut strony powodowej, obarczający Pozwanego odpowiedzialnością za
      nieporadność Powoda, nie może być uwzględniony. Powód nie uprawdopodobnił, iż
      Pozwany wykorzystał owa nieporadność do osiągnięcia swego celu.


      Albowiem weszłam na link
      > podany przez tego osobnika, podrzuconego przez niego specjalnie na forum
      > internetowym portalu gazeta.pl.

      W tym miejscu podnieś należy, iż Powód nie przedsięwziął żadnych działań
      zmierzających do zabezpieczenia swojego mienia, choć z łatwością mógł to zrobić.
      Powód nie wykazał również związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy umieszczeniem
      linku na forum gazeta.pl, a spornym faktem zainstalowania się Kamsutry.

      Wirus ten dokonał w moim komputerze wielkich
      > zniszczeń, szacowanych na ok. pół miliona złotych.

      Strona powodowa nie wykazał, iż szkody w mieniu wyrządził ww. Kamasutra, a nie
      niewłaściwe obchodzenie się Powoda z własnym sprzetem.


      Wnoszę by Wysoki Sąd
      > namierzył - kto zacz kryje się za tym podłym nickiem "Fugazi". I wymierzył mu
      > adekwatną karę.
      > Poszkodowana: Genowefa Pigwa

      Wobec całkowitej bezzasadności roszczeń strony powodowej, wnoszę o oddalenie
      powództwa oraz o zasądzenie na rzecz strony pozwanej kosztów postępowania w
      kwocie 3000 zł.



      sam. adw.
      xyz-xyz
      • Gość: wizytka Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: 217.153.19.* 02.02.06, 10:23
        :) A to piękne było :)
      • Gość: Troll Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 10:32
        Lubię Cię coraz bardziej.
        • Gość: Troll Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 10:33
          To było do xyz oczywiście.
          • ja_aska Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 10:38
            dobre:)
          • Gość: wizytka Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: 217.153.19.* 02.02.06, 10:47
            A już myślałam ... :)
            • Gość: wizytka Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: 217.153.19.* 02.02.06, 10:48
              A to do Trola było :)
            • Gość: Troll Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 10:55
              Wizytko, Ciebię lubię już od dawna, nie wiedziałś ?
              • Gość: wizytka Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: 217.153.19.* 02.02.06, 10:58
                :)))
      • kakq Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 10:43
        :) bardzo ładnie pzdr
      • Gość: andreas Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.06, 10:49
        Nieporadnośc te własnie, która pozwany Fugazi wykorzystał
        powód deklarował od poczatku juz w swoim nicku "żona pijaka".
        Nieporadność podwójna, wiadomo zona, czyli osoba uzalezniona i niezaradna!
        Nadto pijaka, czyli takze uzalezniona od alkoholizmu męża....
        Fugazi wykorzystał podwójne uzależnienie powoda,
        ba liczył na te słabość!!!

        Pozostałe dowody tzn. orzeczenia rzeczoznawców powód ma
        i przedstawi je w odpowiednim czasie kompetentnemu organowi!

        Gdyby pozwany Fugazi nie umiescił tegoz adresu internetowego
        powód nie miałby szansy znalezienie tegoz, gdyz jest bardzo nieporadny
        w sferze nopwoczesnych technik komunikowania sie.
        Było to wiec swiadome i podstepne działanie pozwanego!

        Roszczenia sa całkowicie zasadne,
        a szkody przez rzeczoznawców szacowane na 500 tysiecy euro!

        Proponuje ugode 50 tysiecy złotych!
        • xyz-xyz Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 11:09
          Nieporadnośc te własnie, która pozwany Fugazi wykorzystał
          > powód deklarował od poczatku juz w swoim nicku "żona pijaka".
          > Nieporadność podwójna, wiadomo zona, czyli osoba uzalezniona i niezaradna!
          > Nadto pijaka, czyli takze uzalezniona od alkoholizmu męża....
          > Fugazi wykorzystał podwójne uzależnienie powoda,
          > ba liczył na te słabość!!!
          >

          W pozwie oraz w zgromadzonym materiale dowodowym brak jest podstaw do uznania za
          uprawdopodobniony zamiar Pozwanego skierowany na wykorzystanie nieporadności i
          alkoholizmu Powódki. Przyjąć należy również jako bezsporny fakt, iż inni
          odbiorcy nie ponieśli żadnych szkód z powodu kontaktu z linkiem umieszczonym na
          forum gazeta.pl. Nadto zważyć należy, iż Pozwany żadną miarą nie może
          odpowiadać, za odbiegającą od powszechnie przyjętej normy, nieporadność Powódki.


          > Pozostałe dowody tzn. orzeczenia rzeczoznawców powód ma
          > i przedstawi je w odpowiednim czasie kompetentnemu organowi!
          >

          Strona Pozwana kwestionuje uprawnienia biegłego. Podnosi ponadto, iż posiada
          złotego słonia na łańcuchu, ale ujawni go w stosownym czasie.


          > Gdyby pozwany Fugazi nie umiescił tegoz adresu internetowego
          > powód nie miałby szansy znalezienie tegoz, gdyz jest bardzo nieporadny
          > w sferze nopwoczesnych technik komunikowania sie.
          > Było to wiec swiadome i podstepne działanie pozwanego!
          >

          Twierdzenia strony Powodowej oparte są na nieistniejących przesłankach. Brak
          jest jakichkolwiek dowodów na to, iż Pozwany Fugazi umieścił link wyłącznie dal
          Powódki. Ponadto, ów link znajdował się na ogólnodostępnym forum gazeta.pl. i
          mogła się z nim połączyć nieokreślona liczba uczestników forum, co ponad wszelka
          wątpliwość przeczy twierdzeniom Powódki.


          Roszczenia sa całkowicie zasadne,
          > a szkody przez rzeczoznawców szacowane na 500 tysiecy euro!
          >

          Całkowicie bezzasadne roszczenie strony powodowej, wobec braku jakichkolwiek
          dowodów na udział Pozwanego w wyrządzeniu szkody, wskazuje bezsprzecznie, iż
          doszło do usiłowania przez Powódkę wyłudzenia nienależnego odszkodowania.



          Proponuje ugode 50 tysiecy złotych!

          Strona Pozwana nie znajduje podstaw do uwzględnienia jakichkolwiek roszczeń
          Powódki i w dalszym ciągu wnosi o oddalenie powództwa oraz zasądzenie na rzecz
          Pozwanego 3500 euro tytułem kosztów postępowania.
          • Gość: andreas Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.06, 11:47
            pozwole sobie zauwazyc współsprawstwo Dyrgosi,
            która po wejsciu w zasadzke wzmiankowanej zony pijaka,
            natychmiast link zlikwidowała!
            Stąd brak innych poszkodowanych.
            Zasadzka na nieporadna i nie umiejaca sobie radzic
            z nowoczesnymi technikami Powódce... dokładnie po wódke... Powódke znaczy!
            • zona.pijaka Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 11:57
              A czy można Wysoki Sądzie wezwać na świadka przed oblicze Wysokiego Sądu -
              sprawcę, niejakiego Fugaziego. Pod rygorem kary porządkowej lub przymusowego
              doprowadzenia?
              • xyz-xyz Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 12:25
                Pozwany działa per procura.
                • Gość: Remi Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 12:29
                  A może powołamy komisję ...
              • xyz-xyz Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 12:30
                Wnoszę o wyłączenie ze składu orzekającego sędziego andreasa, z uwagi na fakt,
                iż pomiędzy nim a Powódka zachodzi stosunek osobisty tego rodzaju, że mógłby
                wywołać wątpliwości co do jego bezstronności.
                • jahve Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 12:43
                  xyz-xyz napisał:

                  > Wnoszę o wyłączenie ze składu orzekającego sędziego andreasa, z uwagi na fakt,
                  > iż pomiędzy nim a Powódka zachodzi stosunek osobisty tego rodzaju, że mógłby
                  > wywołać wątpliwości co do jego bezstronności.
                  ______________________

                  Te papuga napisz lepiej więcej o tym stosunku;)

                  JAHVE
                • Gość: andreas Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.orange.pl 02.02.06, 12:56
                  wprawdzie Wysoki jestem po wódce, ale pozwole sobie zauwazyć
                  że rzeczony XYZ frymarczy popiwkiem...
                  • Gość: andreas Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.orange.pl 02.02.06, 12:58
                    nadto ze żródeł dobrze poinformowanych wiem,
                    i mam na to dowody, ze liczy na jakies na.piwko...
                    • ja_aska Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 13:05
                      xyz górą:):):):):) andreas stawia piwo.
                      • dyrgosia Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 13:09
                        pozwole sobie zauwazyc współsprawstwo Dyrgosi,

                        jako osoba wplątana w powiązania oczekuję rekompensty:

                        xyz górą:):):):):) andreas stawia piwo.
                        • Gość: andreas Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.orange.pl 02.02.06, 13:25
                          zaraz zaraz...
                          działajacy w imieniu i na rzecz Fugaziego XYZ
                          zostanie wyłączony i współoskarzony za współsprawstwo,
                          natomiast Fugazi bez watpienia, co łatwo udowodnic
                          stawiał na.piwki... XYzetowi...z którym biegali popiwko...
                          To jest Grupa Trzymajaca Władze na forum!
                          • Gość: andreas Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.orange.pl 02.02.06, 13:27
                            a PoWódce nic sie nie da udowodnic!
                            Jest niewinna jako ta dziewica!
                            • Gość: andreas Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.orange.pl 02.02.06, 13:43
                              a Powod ukrywa sie pod innym nickiem Zly na cenzora...
                              czuje sie winny...
                              • Gość: andreas Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.orange.pl 02.02.06, 13:58
                                jeszcze raz... miałem problemy z klawiatura...

                                PoZwany Fugazi ukrywa sie pod zmienionym nickiem Zły na cenzora...
                                i dalej prowadzi swoja wywrotową działalność...
                                podejrzewem ze za wiedza i w porozumieniu ze XYZetem i Dyrgosia,
                                która przeciez na tym forum rządzi...

                                Licza na kolejne zarażenia wirusem...
                          • xyz-xyz Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 14:12
                            Hmmmm o ile się znam, to pełnomocników się nie wyłącza, nawet kiedy 7 razy
                            dziennie pije z mandantem browar. Co innego sędzia. No ale w IV ŁerPe możliwe
                            jest wszystko.:))))))))
                            Poza tym ja jestem samozwańczym obrońcą:)
                            • beatrix13 Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 14:30
                              na mediatora sąd powołuje księdza
                      • xyz-xyz Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) 02.02.06, 13:25
                        > xyz górą:):):):):) andreas stawia piwo.

                        Prędzej mi kaktus wyrośnie:)))))))))))
                        • hiphiper Rozstrzygnięcie ostateczne (Final Countdown) 02.02.06, 15:26
                          Sąd Najwyższy działając w trybie nadzoru nad działalnością sądów powszechnych,
                          na doraźnym niejawnym posiedzeniu zwołanym w trybie nagłym, po zapoznaniu się z
                          aktami sprawy

                          POSTANOWIŁ:

                          1. Umorzyć toczące się postępowanie jako wszczęte bezzasadnie, z naruszeniem
                          interesu publicznego oraz wszelkich ludzkich i boskich norm prawnych.
                          2. Dotychczasowymi kosztami umorzonego postępowania oraz postępowania przed
                          Sądem Najwyższym - obciążyć solidarnie Powódkę, adwokata pozwanego oraz
                          sędziego.
                          3. Od wyżej wymienionych zasądza nawiązkę na rzecz Świątyni Optrzności Bożej w
                          kwocie odpowiadającej ich rocznym dochodom brutto, przed opodatkowaniem.
                          4. Od wyżej wymienionych zasądza na rzecz Pozwanego solidarne świadczenie usług
                          mentalno-sexualnych jako zadośćuczynienie za doznane szkody i krzywdy moralne
                          oraz zniesławienie.
                          5. Wystąpić do właściwej miejscowo Prokuratury z wnioskiem o wszczęcie
                          postępowania p-ko Powódce, która niecnie wykorzystuje Wymiar Sprawiedliwości do
                          załatwniania własnych spraw sercowych.

                          UZASANIENIE:

                          1. Powódce nie przynależą żadne prawa publiczne (poza związanym z tym zawodem),
                          materialne i moralne, zatem występowanie przez nią z jakimikolwiek wnioskami,
                          zawiadomieniami i żądaniami należy traktować jako popełnienie czynu
                          zabronionego i ścigać na drodze karnej, z powództwa publicznego, z całą
                          surowością prawa.

                          2. Prowadzenie postępowania przez samozwańczego sędziego, jednoosobowo, bez
                          udziału ławników - jest czynem niedopuszczalnym, przestęopczym i ezakrawa na
                          miano sądu kapturowego. Nadto jego widoczna stronniczość i ewdientne
                          reprezntowanie interesów Powódki stawiają go równi z Powódką i rodzą
                          uzasadnione podejrzenia, iż to on właśnie jest Mężem Żony Pijaka zagubionym w
                          akcji - wyszedł onegdaj po papierosy.

                          3. Prowadzenie postępowania pod nieobecność niepoinformowanego Pozwanego, za to
                          przy udziale samozwańczego adwokata, który nie przedłożył stosownych upoważnień
                          rodzi uzasadnione podejrzenie ujawnienie się bandziora znanego pod
                          ksywką "Robin Hood" i wymaga natychmiastowej interwencji ze strony Policji
                          Sądowej.

                          5. Wszczęcie i prowadzenie tak kuriozalnego postępowania woła o pomstę do
                          nieba, Jego gniew sprawiedliwy i rychłą karę, którą Sąd Najwyższy nieniejszym
                          wymierza.

                          Wyrok Sądu Najwyższego jest ostateczny, nieodwołalny i niepodważalny.

                          Stronom natomiast przysługuje odwołanie od niniejszego orzeczenia do
                          najbliższej placówki zdrowia psychicznego po uzyskaniu skierowania od lekarza
                          pierwszego kontaktu i akceptacji tegoż skierowania przez właściwy miejscowo
                          oddział NFZ.

                          • kiciara11 Re: Rozstrzygnięcie ostateczne (Final Countdown) 03.02.06, 12:33
                            hiphiper!!!! Juz dawno sie tak nie usmialam:-)))))
      • Gość: felerynka Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: *.stargard.mm.pl 02.02.06, 19:20
        ha ha ha ...samo życie. Trzeba było dać sędzinie" przed...a nie wypisywać w
        pozwie prawde...hi hi...bidoku"..ty chyba nie znasz "naszej sprawiedliwości"...
      • Gość: Roy Re: Odpowiedź na pozew (samozwańcza) IP: 80.55.148.* 03.02.06, 09:39
        Swietne, nalezy dodac jeszcze ze w sensie virtualnym to Kamasutra odpowiada za
        szkody z tym ze powodka nie udowodnila ze nie sprowokowala takich dzialan
        rzeczonej Kamasutry np. przygotowywaniem virtualnym za slonej zupy w swoich
        postach.:),:),:) Pozdrawiam roy
    • Gość: andreas Liberu Veto IP: *.orange.pl 02.02.06, 16:32
      obywatelskie wypowiedzenie w takiem razie...
      • zona.pijaka Re: Liberu Veto 02.02.06, 17:23
        Wysoki Sądzie
        Wysoki Sąd swoim wyrokiem, podważa zaufanie Obywatela do sprawiedliwości,
        naraża mnie na wymierne koszty. Straciłam bowiem całą unikalną (w skali
        światowej) recepturę i algorytn pedzenia bimbru. Który to bimer rozprowadzałam
        wśród elit szczecińskich jako "oryginalna whiski z colą". Teraz, bez rercepury
        wychodzi mi coś z posmakiem zacieru.
        • Gość: andreas Re: Liberum Veto IP: *.orange.pl 02.02.06, 18:18
          w imie wolnosci i tolerancyji picia
          muszemy wypowiedziec posłuszeństwo obywatelskie i tyla!
          • albert_c tak sie tylko pytam... 02.02.06, 22:13
            Ta kamastura zmieszana z Powodka czy tez po wodce to czy to sie tak da...???

            czy to wypada w ogole zeby Powodce otwierac kamasutre?:)
            • beatrix13 Re: tak sie tylko pytam... 02.02.06, 22:14
              powódce nie,ale po whiskey z colą tak
              • albert_c Re: tak sie tylko pytam... 02.02.06, 22:18
                Zona Pijaka alias Powodka

                Andreas alias Polyskacz

                no niech sie tak stanie;-)
    • Gość: andreas proponuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.06, 12:38
      proponuje wymyslec nazwe i dalej Panie i Panowie...
      zróbmy kabaret!!!
      Robimy to tu na codzień...
      • kiciara11 Re: proponuje 03.02.06, 12:44
        kabaret o nazwie "4UM":-))
        • kiciara11 Re: proponuje 03.02.06, 12:47
          kiciara11 napisała:

          > kabaret o nazwie "4UM":-))

          albo pro-for-UM" (to dla zwolennikow magistratu) :-))
      • hiphiper nie da rady - sceny przy Wiejskiej i pl. AK 03.02.06, 12:50
        już zajęte :((
        choć ta ostatnia niedługo ogłosi przetarg na nową komiczną obsadę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka