Dodaj do ulubionych

kłamią francuzy czy kaczory ???

27.02.06, 20:48
jedna z wersji jest tutaj:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=37387425&a=37486689&t=1141069555390
natomiast druga jest dzisiaj w mediach.
czyli kto z kim nie chciał gadać i dlaczego.
Obserwuj wątek
    • piotr33k2 Re układ 27.02.06, 21:18
      śledząc dotychczasowe wydarzenia to.. radio zet z jest układu, polsat i tvn
      jest z układu ,gazeta wyborcza i rzeczypospolita jest z układu , wogóle
      wiekszość dzienikarzy oprócz tych radiomaryjnych jest z układu ,teraz doszła
      też francuska prasa która według kaczorów też jest pewno z owego mitycznego
      układu,ciekawe tylko co sie w tych zakutych łbach kaczorów mieści ,jaki układ
      bo chyba nie logiczny.
    • Gość: mamoniowa Re: kłamią francuzy czy kaczory ??? IP: 62.69.202.* 27.02.06, 22:08
      Kazdy zapewne przedstawil swoja wersje. Jesli to wina dziennikarza, jak opisuja
      nasze media, to doprawdy nie wiem z czego tu odczuwac satysfakcje, z tego, ze
      ktos chcial zlekcewazyc polskiego prezydenta ? Kimkolwiek on jest, zostal
      wybrany w demokratycznych wyborach i przynajmniej dla mnie w tym momencie nie
      ma znaczenia czy to jest Kaczynski, Kwasniewski, Tusk czy ktos inny. Trzeba byc
      glupcem, aby cieszyc sie z tego, ze jakis Zabojad nie ma don szacunku.
      • piotr33k2 Re: kłamią francuzy czy kaczory ??? 27.02.06, 23:16
        Gość portalu: mamoniowa napisał(a):

> Kazdy zapewne przedstawil swoja wersje. Jesli to wina dziennikarza, jak
        opisuja
        >
        > nasze media, to doprawdy nie wiem z czego tu odczuwac satysfakcje, z tego, ze
        > ktos chcial zlekcewazyc polskiego prezydenta ? Kimkolwiek on jest, zostal
        > wybrany w demokratycznych wyborach i przynajmniej dla mnie w tym momencie nie
        > ma znaczenia czy to jest Kaczynski, Kwasniewski, Tusk czy ktos inny. Trzeba
        byc
        >
        > glupcem, aby cieszyc sie z tego, ze jakis Zabojad nie ma don szacunku.
        głupcem to trzeba być aby nie zauwazyć i nie przywiązywać znaczenia do tego że
        ktoś nie jest (jak deklarował) prezydentem wszystkich polaków tylko prezydentem
        reprezentującym jedna partie ze swoim bratem na czele ,a na dodatek jest jak
        widać i sychać mało komunikatywny oraz arogancki .wpadki jego mnie wcale nie
        cieszą, raczej napawają żenadą ,jezeli nie zmieni swojego stosunku do urzędu
        (z interesu partyjnego na narodowy) na jaki wyniósł go naród to takich wpadek
        bedzie zapewne wiecej.
      • ergie Re: kłamią francuzy czy kaczory ??? 28.02.06, 11:28
        Gość portalu: mamoniowa napisał(a):

> Kazdy zapewne przedstawil swoja wersje. Jesli to wina dziennikarza, jak opisuja
        >
        > nasze media, to doprawdy nie wiem z czego tu odczuwac satysfakcje, z tego, ze
        > ktos chcial zlekcewazyc polskiego prezydenta ?

zadałem pytanie, bo nie znam języka typu 'parle' i sam nie jestem w stanie
        sprawdzić. w kraju sytuacja jest prostsza - poczytam naszą prasę, pooglądam
        rożne telewizje i już wiem kto kłamie ;-)
        a żadnej satysfakcji nie odczuwam bo i z czego ?

> Kimkolwiek on jest, zostal
        > wybrany w demokratycznych wyborach i przynajmniej dla mnie w tym momencie nie
        > ma znaczenia czy to jest Kaczynski, Kwasniewski, Tusk czy ktos inny. Trzeba byc
        >
        > glupcem, aby cieszyc sie z tego, ze jakis Zabojad nie ma don szacunku.

mnie się wydaje, że na szacunek trzeba sobie ciężko zapracować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka