Gość: kanibalistyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 18:46 chlopa wam potrzeba!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 19:56 chyba nie siebie masz na myśli? bo to juz byłaby patanoja. Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 20:00 Witaj Asiu.. bylas na tej imprezie? Odpowiedz Link Zgłoś
psychol_ogia Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 20:02 Aska nareszcie:))), gdzie byłas jak cie nie było ?, w ciepłych krajach ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kszycho Re: psycho IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.06, 20:55 To w Izraelu jest jeszcze zima? Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 20:02 ależ oczywiście swarku. PS równiez witaj kochanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanibalistyk Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 21:10 mala prowokacja i zawsze jakas sie wysypie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
chaperone Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 20:35 myslisz, ze jak kobieta przespi sie z takim super chlopem jakim niewatpliwie jestes ty, to uzna, ze np. przemoc wobec kobiet jest wspaniala, ze narzucanie kobietom rodzenia za wszelka cene, bo ksiadz tak kaze, tez jest strasznie fajne, a w ogole to od razu rzuci prace i bedzie ci w zebach przynosic kapcie, bo przekona ja do tego stosunek seksualny z toba czy z innym mezczyzna? Moze tak myslec tylko skonczony idiota. Wiec daruj sobie te durne, oklepane hasla, bo sie kompromitujesz w oczach tych, ktorzy mysla glowa, a nie czlonkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
anna_maria Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 20:38 chaperone napisała: > myslisz, ze jak kobieta przespi sie z takim super chlopem jakim niewatpliwie je > stes ty, niech mnie, kto tu się z kim przespał i który taki super ??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.beata Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 20:54 nie wiem kto z kim, ale autor wątku uważa, że ma patent na problemy tego świata. Najwidoczniej baby mu trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
anna_maria Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 20:55 Gość portalu: e.beata napisał(a): > nie wiem kto z kim, ale autor wątku uważa, że ma patent na problemy tego > świata. Najwidoczniej baby mu trzeba. a może jednak chłopa ?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: 87.207.54.* 05.03.06, 20:51 Gość portalu: kanibalistyk napisał(a): > chlopa wam potrzeba!! * niektórym tak. więkrzości manifestek to raczej nie. ciekawe,ze czym starsza z tym większą zajadłością walaczyła, tylko o co? mp. najśmieszniejsze było jak dziadkowie domagali sie prawa do przerywania ciąży. Odpowiedz Link Zgłoś
anna_maria Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 20:53 > mp. > najśmieszniejsze było jak dziadkowie domagali sie prawa do przerywania ciąży. wiesz, równie śmieszne są moherowe babcie krzyczące ;precz z aborcją Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: 87.207.54.* 05.03.06, 21:00 nawet bardzo, i nie znajdziesz tu wielu, którzy by chcieli zanegować. w pewnym wieku jednak nie wypada. mp Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 22:00 może ci starsi za zamierzchłych czasów byli prześladowani za poglądy i teraz doceniają wolność? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobieta Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.06, 23:06 Utopiły marzana- kaczana i zaraz im się lepiej zrobiło, idiotkom. Szczeniara darła paszczę o demokrację, bo ona, biedna już prześladowana, cyrk. Pokrzyczały baby, pohuczały i polazły do domów. Na większość z nich nikt nie czekał. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 05.03.06, 23:08 maleńka w większości polazłyśmy z facetami do knajp. my mamy dłuższy łańcuch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobieta Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.06, 23:22 ja_aska napisała: my mamy dłuższy łańcuch. Taak...jak krowy. Tylko mleka nie dajecie. Nawet na mięso się nie nadajecie. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 06.03.06, 09:10 podoba mi się ta "kobieta". niczym typowa, polska przedstawicielka gatunku ma ciekawe porównania i jest pełna szacunku dla rolnictwa i polityki społecznej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Troll Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 12:23 I tak zwraca się kobieta do kobiety, nie pierwszy raz z resztą na tym forum - niesamowite. U nas troli tego nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: współorganizatorka Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.zol.univ.szczecin.pl 06.03.06, 01:13 tak się składa, że na wiekszość z nas czekały rodziny - jak to bywa w niedzielę: obiadek, dzieci, wspólne byczenie się weekendowe, spacery etc. (był tez i dobry seks wieczorny) więc nie narzekamy, gdy juz pomanifestujemy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas hehe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.06, 13:23 to co z Ciebie za feministka... ja znam jedna feministkę, to nie ma takich bzdur... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekolog Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.chello.pl 06.03.06, 18:27 A ładnie tak zanieczyszczać jezioro? Co na to obrońcy środowiska? Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 07.03.06, 11:34 utopiły i po chwili wyciągnęły. wsród kobiet jest duża świadomość ekologiczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.chello.pl 07.03.06, 12:34 napisz prawdę królewno. nie utopiły, bo umiał pływać, bo miał głowę kaczora na karku. gdyby miał liczyć na te swiadomośc którą imputujesz, to rany julek! pozdrawiam serdecznie! mp Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 07.03.06, 12:40 łeb miał dziurawy i pusty a przy dupie sznurek za który go wyciągnęli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.chello.pl 07.03.06, 12:42 łeb miał dziurawy i pusty tak jak jego oprawcy. :) mp Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 08.03.06, 08:44 jak pierwowzór:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.chello.pl 08.03.06, 08:59 dziś wyjątkowo masz rację:) mp Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 08.03.06, 09:38 dzień jak co dzień:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.chello.pl 08.03.06, 09:57 wyjątkowo mroźny jak na 8 marca. mimo to "Miłego i Ciepłego Dnia Kobiet" mp Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 08.03.06, 09:59 dziękuję bardzo. jaka szkoda, że to tylko jeden dzień w roku:-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.chello.pl 08.03.06, 10:02 wystarczy. a kiedy mój dzień? dzień świra? mp Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce 08.03.06, 10:09 Gość portalu: marian paździoch napisał(a): a kiedy mój dzień? dzień świra? '''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Dzien swira trwa w polsce caly rok.. nie ustaje Nawet w trakcie swiat koscielnych.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: maniuś IP: *.chello.pl 08.03.06, 10:46 no to idę świrować. jak święto to święto. :) mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.hsd1.fl.comcast.net 06.03.06, 05:06 Cztery zdania...trzy inwektywy / idiotka,szczeniara,baba/.Niezla srednia dla prymitywnego faceta / typ:piwo,bek,rzyg,sprzataj szmato.../przystalo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masculinista Jak takie szykanowane to same powinny tam wskoczyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.06, 23:10 . Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska labat 06.03.06, 09:12 prawdziwa kobieta wyzwisk się nie boi. ale staram się nie używać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Ja_aska IP: *.chello.pl 06.03.06, 09:26 jesteś bardzo delikatna w wyrażeniach, fakt:) mp Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska maniuś 06.03.06, 09:49 a co ci się ostatnio nie podoba w moich wpiasach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanibalistyk chlopa wam trzeba!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 11:27 mial to byc zart i cytat z sexmisji ale po waszych wypowiedziach to akurat strzal w 10tke:))) PS. Jak tam drogie feministki zrownalyscie juz czas pracy do emerytury normalnym kobietom? one was za to kochaja, krzykiem o macicy nic nie nadrobicie:) Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit chlopa wam trzeba!! 06.03.06, 11:55 Dlaczego panny sa szczuplejsze od mêżatek? Bo panna wraca do domu, patrzy co ma w lodówce i idzie do łózka. Mêżatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki... Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska kanibalku 06.03.06, 12:00 zrównywać to akurat chcą ci prawdziwi mężczyźni zazdroszczący krótszej statystycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Coś dla feministek? 06.03.06, 12:09 I don't understand. After the last child was born, she told me we had to cut back on expenses - I had to give up drinking beer. I was not a big drinker, maybe a 12-pack on weekends. Anyway, I gave it up but I noticed the other day when she came home from grocery shopping the receipt included 45 quid in makeup. I said, "Wait a minute I've given up beer and you haven't given up anything!" She said, "I buy that makeup for you, so I can look pretty for you." I told her, "f *k off, that's what the beer was for!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanibalistyk Re: kanibalku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 13:16 a czego tu zazdroscic jak juz wam feministki zalatwily dluzsza tyrke? niech te dewoty lepiej zajma sie obrona praw kobiet w biurach gdzie pedaly zarabiaja o 20% wiecej niz dziewczyny a wykonuja ta sama prace. Te glupie lochy umieja tylko wpieprzac sie w sprawy ktore ich nie dotycza jak np mozliwosc pracy kobiet w... gornictwie. o to ci chodzi? to popieraj te "moherowe inaczej" dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: labat IP: *.hsd1.fl.comcast.net 06.03.06, 13:41 Ja zawsze leciutko drze przed czyms -czego nie znam...A co do 'prawdziwosci'....sama sie zastanawiam ,co to oznacza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas prowokacja! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.06, 13:25 Czy feministki to jeszcze kobiety czy juz faceci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: prowokacja! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.06, 13:42 nie dziekuje nie lubie u kobiet macać ... jadra! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Troll Re: prowokacja! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 14:59 Andy, chyba nie myślisz, że jaaśka, no nie. Przecież to kobieta jak się patrzy, nieuważnie czytałeś na forum. Fertyczna, z krwi i kości nie jakaś nawiedzona nimfomanka, z którą lubisz czasami pogadywać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: prowokacja! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.06, 15:06 nimfomanki mnie podniecaja! Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: prowokacja! 06.03.06, 15:08 Gość portalu: andreas napisał(a): nimfomanki mnie podniecaja! Zaczaj sie na szpilke! Odpowiedz Link Zgłoś
szpilkaa1 Re: prowokacja! 06.03.06, 15:59 ja jestem zbyt zimna na nimfomanke, podsun mu inna propozycje bo po co ma sie na mnie przejechac;) Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: prowokacja! 06.03.06, 15:06 tego nie znajdziesz ale możesz spróbować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: prowokacja! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.06, 15:21 to jak to jest z tymi feministkami... jeszcze kobiety czy juz faceci...? A moze nie udawajmy kogos kim nie jestesmy i badźmi kim jestesmy? Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: prowokacja! 06.03.06, 15:32 ja jestem zdecydowanie kobietą pod każdym względem. Odpowiedz Link Zgłoś
gradus2004 Symptomatyczne... 06.03.06, 15:14 "...przywrócenie biura pełnomocnika rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn oraz utrzymanie jego wojewódzkich przedstawicielek..." hehe swietne... mogly od razu mowic, ze walcza o swoje miejsca pracy... :)) Jedna rzecz mnie jeszcze zastanawia... biuro ds. rownego statusu kobiet i mezczyzn a ma tylko przedstawicielki... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Symptomatyczne... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.06, 15:18 a zachowujecie sie jak by było Was mniej, no nie przymierzajac jak te homoseksy... Odpowiedz Link Zgłoś
gradus2004 Re: Symptomatyczne... 06.03.06, 15:20 ja_aska napisała: > bo nas jest więcej. jeszcze jedna rzecz by mi nie dawala spokoju gdybym byl walczaca feministka... "...przywrócenie biura pełnomocnika rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn oraz utrzymanie jego wojewódzkich przedstawicielek..." a konkretnie to: "...utrzymanie jego wojewódzkich ..." O ile lepiej by to brzmialo: "...przywrócenie biura pełnomocnika rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn oraz utrzymanie jej wojewódzkich przedstawicielek..." a raczej tak: "...przywrócenie biura pełnomocniczki rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn oraz utrzymanie jej wojewódzkich przedstawicielek..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Symptomatyczne... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.06, 15:22 co czwarta kobieta wolałaby byc kobieta? Wsród feministek pewnie ten odsetek wiekszy jest... stad takie utozsamianie sie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanibalistyk Re: Symptomatyczne... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 15:54 ja_aska napisała: > nie wyraźnie coś mówisz. jestem tylko facetem i pewno sie czepiam ale nie z przyslowkami piszemy razem Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Symptomatyczne... 06.03.06, 15:57 ale nie niewyraźnie ale nie wyraźnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Symptomatyczne... IP: *.centertel.pl 06.03.06, 16:15 A TERAZ... okulary Asiu, okulary!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Symptomatyczne... IP: *.centertel.pl 06.03.06, 16:24 powyzej starałem sie wyraźnie napisać, byś Ty była kobietą, a ja mężczyzną... moze nie idealnymi, ale niech tak zostanie!! I moja psyche nie ma nic naprzeciw temu! Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Symptomatyczne... 06.03.06, 16:42 ani moja psyche ani nikt inny (chyba) nie ma nic przeciwko twojej i mojej płci. ja jestem kobietą ty jesteś mężczyzną. i koniec. feminizm nie ma nic przeciwko mężczyznom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: jiii tam IP: *.chello.pl 06.03.06, 16:51 to nie feministki chyba. szczeniara jakś plotła 3po3 para 16. i pare piepszniętych starych bab. oraz kilku starców co niemogło dotrzymać kroku. w Gdyni to choć jajami i śnieżkami dostały. a tu ludzie się odsuwali jak od trendowatych. jiii tam mp Odpowiedz Link Zgłoś
szpilkaa1 Re: jiii tam 06.03.06, 16:57 marian, a po cos Ty tam w ogole poszedl?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: jiii tam IP: *.chello.pl 06.03.06, 17:00 chciałem Aśkę zobaczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: jiii tam IP: *.centertel.pl 06.03.06, 17:19 i cos ujrzał Marianie.... czy ona to jedna z tych rozwrzeszczanych nastolatek czy raczej zakwalifikowałeś do grona staruszków, co nie nadążali... albo raczej te babska krzyczące o aborcji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: jiii tam IP: *.chello.pl 06.03.06, 17:26 zrobiłem parę zdjęc. jak będę miał trochę czasu, poszukam na fotkach. i ci zapodam, dobra? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: jiii tam IP: *.centertel.pl 06.03.06, 17:35 znaczy udokumentowałeś.... no no Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: jiii tam IP: *.chello.pl 06.03.06, 17:44 było fotografistów wielu, na moje oko z 15 moich znajomych. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: jiii tam IP: *.chello.pl 06.03.06, 18:04 możesz jaśniej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: jiii tam IP: *.chello.pl 06.03.06, 18:33 moim zdaniem to 1/4nawiedzinych 1/4 fotografistów i kamerzystów reszta to spacerowicze, no i policyja w tym kilku na koniach. acha i Ja_aska jako ozdoba mp Odpowiedz Link Zgłoś
szpilkaa1 Re: jiii tam 06.03.06, 18:36 marian, a chociaz zglaszales jakos swoj sprzeciw tak jak tutaj to robisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fugazi Re: jiii tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 18:43 Maniek jako i ja choruje z tęsknoty. U mnie choroba objawia się pociągiem do katoli a Mańka ciągnie do dewiantów i feministek. Każdy ma jakiś krzyż. Pozdrawiam Fugazi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.beata Re: jiii tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 20:37 coś w tym jest ;-) paździoch faktycznie jak nie o homo, to w obronie Jurczyka, to napada na feministki ale fotki cyka... samoumartwianie się? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: jiii tam IP: *.chello.pl 06.03.06, 20:55 jestem zupełny świr, niewiedziałaś mp Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: jiii tam 06.03.06, 16:57 nikt się nie odsuwał a nawet wprost przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Troll Re: jiii tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 17:19 To jaaska jest stara !!!!!?????? Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: jiii tam 06.03.06, 17:23 ty troll takiego wszystkowiedzącego udajesz,a tu proszę jaka zagadka,jaka jest ja aśka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Troll Re: jiii tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 17:27 Jak każda interesująca kobieta - intrtguje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Symptomatyczne... IP: *.centertel.pl 06.03.06, 17:00 a niektóre panie chyba mysla, że feminizm to przeciw mężczyznom jest... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanibalistyk Re: Symptomatyczne... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 17:11 a potem popadaja w bezbozny onanizm... Odpowiedz Link Zgłoś
szpilkaa1 Marian 06.03.06, 18:39 Gość portalu: marian paździoch napisał(a): > zrobiłem parę zdjęc. > jak będę miał trochę czasu, > poszukam na fotkach. > i ci zapodam, dobra? Marian, juz wiem! Ty nie jestes radny Slowacki - tylko radny Trzos:-)) On teraz namietnie robi zdjecia do kroniki:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Marian IP: *.chello.pl 06.03.06, 18:50 trzos, to kochanie to często u mnie pusty, gdy nad ranem wracam na leże. mp Odpowiedz Link Zgłoś
szpilkaa1 Re: Marian 06.03.06, 18:58 ale da;lej mi nie odpowiedziales na pytanie - to jestes TEN trzos czy nie?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: Marian IP: *.chello.pl 06.03.06, 19:04 Szpileczko, p. Trzos to poważny facet. ja jestem tylko śmiesznym forumowiczem o ksywce marian paździoch. mam paść na kolana, abyś uwierzyła? mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni zostawcie je w spokoju! Nie dość, że skundlone, to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 20:27 jeszcze zlesbijczone życiem:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.beata Re: zostawcie je w spokoju! Nie dość, że skundlon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 20:40 jakże odkrywcze i pełne głęboich przemyśleń stwierdzenie. Faktycznie wyższyś wasć nad feministki. Tylko nie z tej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: zostawcie je w spokoju! Nie dość, że skundlon IP: *.chello.pl 06.03.06, 20:57 to mój kumpel. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emka07 Re: Feministki utopiły marzana w Rusałce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.06, 11:25 nie badz śmieszny Odpowiedz Link Zgłoś