Gość: onka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.06, 22:54 Czy giełda zwierząt nadal odbywa się w niedziele w SP Nr 54 na Ob. Stalingradu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MM Re: giełda zwierząt IP: *.kasztanowe.net / *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.06, 00:15 tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onka Re: giełda zwierząt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.06, 00:17 wielkie dzięki;) Odpowiedz Link Zgłoś