Gość: matyr IP: *.pbks.pl 04.03.03, 10:43 z tego co wiem, to przewodnikiem stada żubrów jest zazwyczaj krowa z cielakiem. Samce żyja samotnie i tylko w okresie rujowym przyłączają się do stad. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zuza Re: Potrzos zabity IP: 80.51.8.* 04.03.03, 16:26 Pan Lewicki powinien zostać zastrzelony , wypchany trocinami i wystawiony na widok publiczny. Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Wzywam Cię Swarożycu 04.03.03, 17:48 Swarożycu, Radegaście czy jak Ciebie tam zwą... Lewicki też już nie zaloży rodziny niech smak zemsty osłodzi śmierć Potrzosa dyrektorze, nieładnie jest zabijać Żubry Poskarże się browarowi w Białymstoku nieładnie oj nieładnie nie rób drugiemu co tobie niemiłe dyrektorku pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swarozyc Re: Swarozyc..odbior! IP: *.telia.com 04.03.03, 18:15 Dobra! Jak bede jechac samochodem do Szczecina przez WPN to postaram sie tego dyrektora potracic, a przynajmniej op...le go po storoslowiansku! Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy czyś nie jest zbyt leniwy Swarożycu synu Swaroga 04.03.03, 18:31 nawet się nie zalogowałeś, aby nadać wątkowi większej powagi, czyżbys spożywał już pieczeń z żubra w otoczeniu pięknych niewiast... ech Ty Swa-rogu... Swa- rożycu... cudzo-rożnicu??? pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swarozyc Re: Pierwszy na liscie... proskrypcyjnej IP: *.telia.com 04.03.03, 18:37 Z Bogiem mowisz chudopacholku, i nie tobie zwracac mi uwage jakie postepowanie jest sluszne. To ja stanowie prawa i wyznaczam normy! Zrozumiano Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Opowieść z morałem, choć długa lecz dla Swarożyca 04.03.03, 18:48 IŁŁAKOWICZÓWNA SWAROŻYC I DZIEWCZYNA BALLADA SZŁA DZIEWCZYNA W ODZIEŻY SIEMIĘŻNEJ, NAPOTKAŁ JĄ SWAROŻYC POTĘŻNY; NIE CHCIAŁ STRASZYĆ TEJ PANNY, STANĄŁ SŁUPEM DREWNIANYM SWAROŻYC POTĘŻNY. MIAŁ RZEZANE RÓŻNE PO SOBIE DZIWA: JAKO NIEDŹWIEDŹ MYŚLIWCA ROZRYWA, JAK WITEŹ RANNY LEŻY, JAK ŁUCZNIK Z ŁUKU MIERZY... PRZEROŻNE TAKIE DZIWA! MIAŁ SŁOŃCA I MIECZE I KWIATY ROZSIANE PO ODZIEŻY BOGATO: WSZYSTKO DLA ONEJ DZIEWY SKAMIENIŁ W SUCHE DRZEWO, NAWET ŻYWE KWIATY. ZDZIWIŁO SIĘ IDĄCE W BÓR DZIEWCZĘ, SKĄD SIĘ ZJAWIŁ SŁUP RZEŹBIONY NA ŚCIEŻCE, OBESZŁA GO ZE ŚPIEWEM: „WITAJ NIEZNANE DRZEWO! BĄDŹ ŁASKAWE MNIE , DZIEWICE” NIE WIEDZIAŁA NIC O BÓSTWACH WCALE, ZBLIŻYŁA SIĘ DO BOGA ZUCHWALE, KORALE Z SIEBIE ZDJĘŁA , NA SZYI MU OWINĘŁA, NIE ZNAJĄC GO WCALE. I POSZŁA NIC NIE WIEDZĄC O CZARACH, A ON ZOSTAŁ NIERUCHOMY Z JEJ DAREM. TERAZ JUŻ SIĘ NIE RUSZY, AŻ SIĘ SZNUR POKRUSZY BO TAKIE SĄ CZARY! A DOOKOŁA PUSZCZA ROŚNIE WCIĄŻ GĘSTSZA, CZARNY BÓR FALE SWE NAD NIM SPIĘTRZA, JEŻYNA I MALINA DO KOLAN MU SIĘ WSPINA, KRZEWINA NAJGĘSTSZA! POZMIENIAŁY SIĘ SETKI RAZY KSIĘŻYCE: DOTĄD PUSZCZA CZUWA NAD SWAROŻYCEM, ŚWIERKI GO OBSTĄPIŁY: „ZOSTAŃ BOŻYCU MIŁY, Z NAMI SWAROŻYCU!” I ZOSTANIE TAM ZAPLĄTANY W KUSZCZE, AŻ ZNÓW DZIEWCZĘ MŁODE PÓJDZIE PRZEZ PUSZCZĘ, SZUKAJĄC RYDZÓW I KUREK PRZYPADKIEM ZERWIE SZNUREK NA DREWNIE W KUSZCZACH. WÓWCZAS Z PRÓCHNA RUNIE NA KSZTAŁT GROMU BOŻYC WOLNY, GROŹNY I WIDOMY, I POZNA W BŁYSKAWICACH DZIEWCZYNA SWAROŻYCA, WŁADYKĘ GROMU . uważaj aby Cię w tak zwanym międzyczasie w dupę nie ukuł nasz duch Żubra... howgh Swarogu, co się będziesz bujał na Żubrzym rogu pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swarozyc Re: Opowieść z morałem, choć długa lecz dla Swaro IP: *.telia.com 04.03.03, 18:56 Mily wierszyk, choc komentarz moglbys sobie darowac. Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Re: Opowieść z morałem, choć długa lecz dla Swaro 04.03.03, 18:58 Komentarz darowałem Tobie, na zdrowie i z przyjemnością Swarożycu pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swarozyc Re: Opowieść z morałem, choć długa lecz dla Swaro IP: *.telia.com 04.03.03, 19:06 Dziekuje Ci pierwszy za oddanie i poswiecenie. Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Re: Opowieść z morałem, choć długa lecz dla Swaro 04.03.03, 19:21 Swarożycu Poświęcenie to zbyt szumne słowo Wszak to Ty zachowasz się honorowo Odkupując dyrektorską winę Nabijesz się na żubrzego roga... synu jak wieść gminna niesie Swaroga Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: pierwszy 04.03.03, 19:25 Sluchaj pierwszy! "odkupywanie cudzych win" - to mi chrzescijanstwem pachnie, a wiec religia dla mnie metna i pokretna. Jak chcesz to idz sie rzuc pod pociag pod Miedzyzdrojami i nie bedziesz rozpaczac za dyrem i zubrem... Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Re: pierwszy 04.03.03, 19:26 zależy o jakim winie mówisz, bełkotliwy druhu pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Re: pierwszy 04.03.03, 19:30 Wybacz pierwszy, ale obowiazki wzywaja i nie moge poswiecic Ci wiecej czasu. Rodzajem kokieterii jest zaznaczanie, że się jej wcale nie posiada. Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Re: pierwszy 04.03.03, 19:33 Rozumiem, jako prawdziwy Swarożyc idziesz się gdzieś dołączyć do stada. Okres rujowy, idziesz na krówki czy na cielaczka, malutki ? pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Re: Potrzos zabity 04.03.03, 19:44 Żubr Potrzos Tchórz Swarożyc tyle, że Potrzos już martwy pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Re: Potrzos zabity 04.03.03, 20:11 złe oszczędności zabijają to na dobranoc pierwszy ciekawe czy przyjdzie kiedyś czas na odtwarzanie homo sapiens? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawska Re: Potrzos zabity - było naprawdę konieczne? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 05.03.03, 10:49 bardzo chciałabym wiedzieć, przez ile czasu szukano dla Potrzosa nowego miejsca i jak efektywnie? Co naprawdę zrobiono aby ocalic mu życie? Bo tak jakoś mam wrażenie, że bardziej komuś zależało na jego śmierci niż życiu. I nie wiem dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy Potrzos zabity 05.03.03, 11:16 Wczoraj Potrzos, pamiętaj nastepny możesz być TY bo bedziesz np. za stary (na założenie rodziny) i zbyt jurny a nowa zagroda dla Ciebie to za wiele Jewro pierwszy Odpowiedz Link Zgłoś
sen_c Re: Potrzos zabity - było naprawdę konieczne? 05.03.03, 11:48 ...Ojciec, wódz i przewodnik stada, do śmierci i po niej, może za mięsko i skórkę Potrzosa stado dożyje wiosny??? hmmmm ciekawe jak go odstrzelili? bo chyba nie uśpili, co? a podobno gdzieś pod Piłą spore stado lata po lesie prawie samopas? Odpowiedz Link Zgłoś