Dodaj do ulubionych

Zaczepialski, mój zaczepialski

27.09.06, 08:18
Łaknę Twego komentarza do mafijnych propozycji wykupywania weksli z budżetu
Państwa w zamian za poparcie PiS.
Obserwuj wątek
      • xyz-xyz Zaczepialski twarz ma się tylko jedną... 27.09.06, 10:20
        Lipińaski. Minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jarosława Kaczyńskiego
        Prezesa PiS. Widziałem to w TVN24. Zaczepialski tu już nie ma czego bronić. Twoi
        partyjni kamraci pokazali Tobie, że za nic mają jakiekolwiek normy, czy zasady.
        TKM. To jedyny sens i cel ich działań. Nie kompromituj się. Zastanów się czy
        warto nadstawiać za nich głowę....
      • Gość: suwak Re: Lipiński obnażył min.spraw. który .....Ziobro IP: 217.153.6.* 27.09.06, 10:20
        .... nazywa się Zbigniew Ziobro.

1. kto mówił zaczepialski o wykupywaniu??- Lipiński posłuchj dokładnie nagrania.

2. do xyz. - zapewne zwróciłeś uwagę na nie powoływanie się na Ziobrę w
        wywiadzie Lipińskiego z TVN24 i powoływanie się na Ziobrę z rozmowy Lipińskiego
        z Beger w kwestii wykupu weksli -
        - red TVN245: jeszcze jedno pytanie; powiedział pan ze że rozmawiał z dwoma
        prawnikami w sprawie weksli czy mógłby pan podać ich nazwiska;
        - Lipiński: nie ma potrzeby nie będę ujawniał nazwisk i ich w sprawę wciągał;
        - red: przyzna pan jednak że to ważne by widzowie poznali te nazwiska;
        - Lip: skoro to dla pani takie ważne to proszę przyjąć że to tylko moja opinia.

z nagrania rozmowy Beger-Lipiński: rozmawiałem z min Ziobro który rozmawiał ze
        swoimi prawnikami i który powiedział ze:... uruchomienie komornicze weksli
        możliwe ale posłowie złożą no, nie jestem prawnikiem, - skargę odwołanie do
        sądu, będzie to trwało parę miesięcy ale sąd na pewno unieważniażni te
        weksle....

Skomentuj jak możesz XYZ relację wg Kaczyńskich w IV RP sąd -
        min.sprawiedliwości - który wie jaki będzie w sprawie wyrok na parę miesięcy
        przed rozprawą i której w ogóle nie ma jeszcze w żadnym sądzie???
        pozdr.
        /jeśli nie do końca dokładnie słowami to sens prawidłowy/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka