Gość: AfrykaDzika
IP: *.chello.pl
18.10.06, 22:39
jak mi stomatolog wiertłem coś uszkodzi to zażądam odszkodowania od niego.
a jak wiertłem uszkodzili ulicę i pół dzielnicy zakorkowali ,to kto za to
odpowiada i czy juz wyliczyli szkody z tym związane???