dariusz.matecki 03.11.06, 11:19 Wie ktoś skąd można ściągnąć wszystkie !lokalne! spoty wyborcze ? (Narazie mam jedynie Jurczyka - po obejrzeniu kilkunastu nie musiałem komedii oglądać tak się dobrze bawiłem :d ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj