Dodaj do ulubionych

Nasz Krzystek ma kłopoty

02.02.07, 21:16
www.rmf.pl/fakty/?id=112681
Mieszkanie Krzystka pod lupą CBA
Centralne Biuro Antykorupcyjne wszczęło kontrolę w sprawie mieszkania
prezydenta Szczecina Piotra Krzystka – dowiedziało się RMF FM. Chodzi o
mieszkanie, które Krzystek otrzymał kilka lat temu, gdy był pracownikiem
Urzędu Wojewódzkiego. CBA sprawdza, czy dostał je zgodnie z prawem.
Obserwuj wątek
    • Gość: andreas Kłopoty to moja specjalnośc... IP: 217.116.110.* 02.02.07, 21:21
      kto to powiedział czy nie pan Krzystek,
      bo przeciez Szczecin, to jeden wielki kłopot!

      Dopóki nie stanie sie drugim Wrocławiem...
    • galoty Re: Nasz Krzystek ma kłopoty 02.02.07, 21:36
      To może być interesujące i ciekawe. Być może jakąś satysfację odczuja Ci co od
      15 -20 lat oczekują na przydział takiego mieszkania.
      • albert_c Re: Nasz Krzystek ma kłopoty 02.02.07, 21:39
        dlaczego mnie to nie dziwi, i dlaczego sadze ze to dobrze ze tak sie dzieje
      • swarozyc Re: Nasz Krzystek ma kłopoty 02.02.07, 21:40
        uznac ze ma nadmetraz(komunistyczne pojecie) i dokwaterowac mu ze dwie rodziny
        patologiczne, niech pozna smak miodu..
    • Gość: m Re: Nasz Krzystek ma kłopoty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 06:32
      nie podniecajcie się , wszystko będzie ok.
    • Gość: Kikut22 Prawnik bez swojego domu to wstyd IP: 217.153.73.* 03.02.07, 07:30
      co to za prawnik co mając trzydzieści kilka lat nie ma własnego mieszkania????To
      na kredyt mógł sobie wziąść....umoczona dupka Chłystka i to porządnie
    • Gość: WitchKing Re: Nasz Krzystek ma kłopoty IP: *.cust.tele2.pl 03.02.07, 14:59
      Jako, że nie ma naprawdę nic lepszego do roboty, CBA zajęło się prezydentem
      Szczecina (z Platformy...). Nadchodzą ciężkie czasy dla wszystkich
      niesprzymierzonych z Kaczuchami.
      • Gość: krzyś Re: CBA I Chochulski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 15:26
        A kiedy CBA zajmie się pisowcem Chochulskim
        • Gość: monty Re: CBA I Chochulski IP: *.chello.pl 03.02.07, 16:26
          Przy okazji niech przyjrzą sie sprawie zniszczonego mienia
          w postani samochodu marszałka i Nitrasa sprawcy wypadku.Czy wszystko było
          normalnie, czy prawidłowa była kontrola policji?
          Widac ,że platformiacy nie mają przełożenia na Mariuszka Kamińskiego
          Pamietam go z kilku zadym heppeningowych na Kwaśniewskiego, bardzo porządny
          chłopak, oddany w walce.
    • Gość: SLD atakuje Piechota zawiadomił CBA IP: *.chello.pl 03.02.07, 21:15
      22.11.2006r.

      Piechota zawiadomił CBA
      Centralne Biuro Antykorupcyjne zajmie się mieszkaniem kandydata Platformy na prezydenta Szczecina, Piotra Krzystka. Zawiadomienie w tej sprawie złożył jego kontrkandydat, Jacek Piechota. Krzystek zamierza podać Piechotę do sądu za szkalowanie.


      - To nie jest walka na kwity - zapewnia Jacek Piechota. - Chodzi o to, by sprawa była dostatecznie wyjaśniona.

      Piechota dał Krzystkowi 24 godziny na przedstawienie przekonujących wyjaśnień, dlaczego jako dyrektor urzędu wojewódzkiego, zobowiązany do dbania o mienie skarbu państwa nie zadbał, by przydział mieszkań otrzymanych od gminy był tylko na czas pełnienie funkcji. Z 6 takich mieszkań jedno zajął Piotr Krzystek. Po roku prawie 150-metrowy lokal wykupił na własność z dużą bonifikatą, która należała się wszystkim występującym o prywatyzację mieszkań.

      Krzystek zapewnia, że prawo nie zostało złamane. Jacek Piechota jest innego zdania. Prawnicy, którzy z nim współpracują twierdzą, że naruszono co najmniej kilka przepisów.
      reklama
      • Gość: Garncarski Re: Piechota zawiadomił CBA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 22:06
        Skądeś to wziął ? Daj żródło ?
        Pochwalam czyn Piechoty. Od tego to CBA między innymi jest.
        Krzystek jako dyketor w UW działał na szkodę mienia publicznego odbierając
        własność gminy mieszkańcom ze stratą dla mieszkańców a zyskiem dla niego i
        pozostałych.
        Świetny wybór PO ten Krzystek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka