Dodaj do ulubionych

Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...?

28.02.07, 21:45
i głucho... Pozdrawiam Stargardzian i gości:)

Napiszcie, co słychać w dalekim świecie, skoro w Stargardzie nie dzieje się
nic.
Obserwuj wątek
    • inka117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 01.03.07, 11:17
      Karinko być może skończyły się klimaty na ciekawe tematy.Proponuję nowy post na
      temat pierwszych miłości.Jest to temat rzeka....i sama zabiorę głos w
      dyskusji.Pozdrawiam i przemyśl temat na wiosenne przbudzenie.
      • sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 01.03.07, 22:53
        Ludzie ze Stargardu mają gdzieś co się tu dzieje, gdyby mieli gdzie wyjechać już
        dawno zrobiliby to.
        • inka117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 10:46
          Sibel...czy było w tej sprawie jakieś poruszenie i gdzie tak na prawdę leży
          sedno problemu.Moi znajomi nie wyrażają ochoty na emigrację lub migrację.
          • sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 11:16
            Może i było koleżanko 117.
            Popatrz na ilość młodych ludzi wyjeżdzających z miasta na studia i jaki procent
            z nich tu wraca.
            • inka117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 11:29
              Sibel....jeżeli jest tak jak wypowiadasz się, to jak będzie za kilka
              lat?Mieszkam na południu Polski i też obserwuje się emigrację mimo iż w moim
              mieście jest wiele miejsc pracy i tylko problem z odpowiednią zapłatą.Szkoda
              -Polska to piękny kraj.Za jakiś czas może nastąpią powroty? Pozdrawiam.
              • sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 11:33
                Mieszkasz na południu kraju i nie piszesz o tym co się dzieje w Stargardzie?
                Dlaczego?
                • inka117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 12:41
                  Sibel...mieszkam w dużym miescie na południu Polski,ale interesuję się
                  Stargardem i czytam na Forum o Stargardzie,ponieważ jest mi trochę bliskie.Może
                  latem odwiedzę to miasto i coś napiszę.To będzie moja pierwsza podróż do
                  Stargardu i dlatego jestem zainteresowana wszystkim.Na pewno będzie z tej
                  podróży sentymentalnej ciekawy artykuł.Życzę udanego weekendu i pozdrawiam
                  • sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 12:44
                    No widzisz, mi z Warszawy też ciężko napisać co się dzieje na co dzień w
                    Stargardzie. Wstydzisz się Tychów?
                    • inka117 Re: Jak Ci sie to udało?.. 02.03.07, 13:00
                      Kocham moje miasto i znam każdą ulicę i nigdy nie musiałam się wstydzić.Jest
                      przepiękne i będzie jeszcze piękniejsze.Zapraszam na zwiedzanie mojego cudnego
                      miasta,bo jest co zobaczyć i warto.Pozdrawiam z Górnego Śląska .
                      • sibeliuss Najnormalniej :) 02.03.07, 13:16
                        Wyszukiwarka działa jak trzeba.
                        • inka117 Re: Najnormalniej : 02.03.07, 13:33
                          Sibel....czy jesteś usatysfakcjonowany? Ja tak. A podobno jest ochrona
                          danych,ale Ty mnie odnalazłeś w Szczecinku.Cześć
                          • sibeliuss Re: Najnormalniej : 02.03.07, 15:35
                            Ochrona danych OSOBOWYCH, a nie nickowych.
                            Jesteś bardzo szorstka w obyciu, powiedział Ci to już ktoś? No, ale nie ma
                            takiego klina, co go drugi nie ruszy.
              • sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 11:33
                Mnie ta emigracja trochę cieszy, bo z okrętu zawsze pierwsze uciekają szczury. A
                okręt wcale nie musi zatonąć.
                • kaarinka Do inki 02.03.07, 12:59
                  Inko, mieszkasz w Tychach? Coś mi tak gdzieś przemknęło. Czy jest to tajemnicą?
                  • inka117 Re: Do inki 02.03.07, 13:05
                    Jaka tam tajemnica - nikt nie pytał z jakiego jestem miasta.Moje ukochane miasto
                    jest cudne i przepiękne.Kocham każdy zakątek mojego miasta.Tu mieszkają moi
                    bracia i siostry oraz rodzice i moja własna rodzina.Pozdrawiam z Górnego Śląska
                    i życzę udanego weekendu.
                    • sibeliuss Re: Do inki 02.03.07, 13:15
                      Z Tychów pamiętam oczywiście trolejbusy i piękny park na Paprocanach.
                      • inka117 Re: Do inki 02.03.07, 13:30
                        Sibel...moja siostra jest kierowcą trolejbusa i nawet wygrała chyba 3 razy
                        konkurs na nalepszego kierowcę(kat.Kobieta)a jeździ już 20 lat.Jezioro jest
                        względnie dobrze zagospodarowane pod względem rekreacji nie tylko dla Tyszan,ale
                        i dla gości.Mamy prawdziwą PIRAMIDę z zapleczem gastronomiczno-rehabilitacyjnym
                        położoną nad jeziorem.Jest przepiękny pałacyk myśliwski w Kobiórze książąt
                        pszczyńskich z zapleczem hotelowo-gastronomicznym blisko jez.Paprocany.Aktualnie
                        buduje się piękna Świątynia na wzór i podobieństwo tej z
                        Asyżu(dokładnie),ponieważ w mieście jest Zakon Franciszkanów.Moje miasto....duzo
                        by o nim pisać.Pozdrawiam.
                        • sibeliuss Re: Do inki 02.03.07, 15:34
                          Ja o moim też potrafię godzinami, no ale to forum o S. :)
                  • inka117 Re: Do Karinki... 02.03.07, 14:44
                    Karinko - zrobiłaś sobie przerwę albo pochłonęła Ciebie domowa krzątanina?Jesteś
                    sympatyczna w Swoich wypowiedziach.Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.Żegnam do
                    następnego razu.
                    • kaarinka Re: Do Karinki... 02.03.07, 20:51
                      Dziś wyjątkowo pozwoliłam sobie na dłuższe tu posiedzenie:)
                      Po pierwsze dlatego, że moje Skarby były u Babci i Dziadka (dziadkowie tak
                      czasem lubią - "zabrać" nam dzieci na noc), a po drugie dlatego, że trochę się
                      tu dziś działo, a na pewno więcej niż zazwyczaj. No i tak jakoś mnie wciągnęło.
                      Zazwyczaj mogę zaglądać tu na spokojnie dopiero wieczorem. Pozdrawiam:)
                      • sibeliuss Re: Do Karinki... 02.03.07, 23:57
                        Wieczorami to zdecydowanie siedzę na S@lonie.
                        • kaarinka Re: Do Karinki... 03.03.07, 19:32
                          aaa....podejrzałam:) Teraz wiem, gdzie jesteś królewiczem:)
                          • sibeliuss Re: Do Karinki... 04.03.07, 01:37
                            kaarinka napisała:

                            > aaa....podejrzałam:) Teraz wiem, gdzie jesteś królewiczem:)

                            :)
                            Dokładnie tam :)
    • sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 03.03.07, 18:38
      Miłego sobotniego wieczoru :)
      • kaarinka Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 03.03.07, 19:34
        Wzajemnie:) I równie miłej sobotniej nocy:)
        • sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 04.03.07, 01:36
          Przespałem całe popołudnie, a teraz lumpartuję.
          pozdrawiam wieczornie
          • kaarinka Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 05.03.07, 21:43
            I znowu puchy...

            Zatem zostawię chociaż wiosenne, jeszcze poniedziałkowe pozdrowienia:)
            • jopi76 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 06.03.07, 09:27
              Dziś też zapowiada sięc ładny dzień :)
            • sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 06.03.07, 23:17
              Ano puchy, widzocznie nic się w S. nie dzieje.
              Serdecznie pozdrwiam i mknę pod kołderkę.
              ps. dopiero wróciłem do domu.
              • inka117 Re: Staram się..... 12.03.07, 12:22
                Staram się ,ale brakuje chętnych do dyskusji i wymiany pogladów na każdy
                temat.Może z wiosennym przebudzeniem będzie lepiej.Pozdrowionka.
                • sibeliuss Re: Staram się..... 12.03.07, 22:33
                  Tutejszych forumowiczów interesuje mało spraw.
                  • inka117 Re: Staram się..... 13.03.07, 09:53
                    To może należy dotrzeć do Nich z takim tematem,który albo zainteesuje albo
                    zostanie pominięty.Z pewnością nie należy poruszać tematu o miłości-taki jakiś
                    staromodny i nie pasuje do dzisiejszych realiów.Dobrym tematem będzie wszech
                    ogarniające narzekanie na wszystko,ale czy mam rację?
                    • sibeliuss Re: Staram się..... 13.03.07, 22:50
                      Myślisz, że wszyscy narzekają? Ja raczej opierdzielam i idę dalej, a pięć minut
                      później przechodzę nad wszystkim do porządku dziennego.
    • tami46 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 06.03.07, 09:59
      Właśnie w Gdańsku zaświeciło słońce i jest 8 stopmi ciepła.Ciekawa jestem jaka
      jest pogoda w Stargardzie?Pozdrawiam
      • pia.ed Re: Oj oj... ....................... 14.03.07, 00:16
        Inka, jak dotrzec do tych, ktorzy nigdy nie zagladaja na to forum
        i nawet nie maja pojecia, ze takie istnieje ???


        --------------------------------------------------------------------------------
        To może należy dotrzeć do Nich z takim tematem,który albo zainteesuje albo
        zostanie pominięty ...
        --------------------------------------------------------------------------------

        • sibeliuss Re: Oj oj... ....................... 14.03.07, 00:22
          A czy Wasi znajomi wiedzą o tym forum?
          • inka117 Re: Oj oj... ....................... 14.03.07, 08:45
            Wiedzą,wiedzą,ale nie mają za wiele wspólnego ze Stargardem.
        • inka117 Re: Oj oj... ....................... 14.03.07, 08:56
          Na pewno jest to trudne,ale nieobecni przeważnie nie interesują się tematami
          Forum.Mają swoje życie i swój maleńki świat.
          • niewidzialna_l Re: Oj oj... ....................... 20.03.07, 11:09
            ,,,,,,a ja trafiłam tu przez przypadek,ogladajac wnetrza.Od dawna chciałam
            poplotkowac .ale nie miałam z kim.Próbowałam na innych forach,ale nie udało mi
            sie nikogo zainteresowac swoja osoba.
            • fryderyk-kleryk A o czym lubisz plotkowac? :-) 20.03.07, 11:31
              Tu jakos niemrawo plotkuja. :-)))

              A czego szukalas na wnetrzach?
              • niewidzialna_l Re: A o czym lubisz plotkowac? :-) 20.03.07, 11:44
                Interesuje mnie wystrój wnetrz.Ciekawia mnie nowe trendy i pomysły,na niebanalne
                mieszkanie.Nocami lubie zagladac ludziom w okna,,patrze jakie maja oswietlenie
                kolor scian,wiecej nie udaje mi sie zobaczyc.
                • sibeliuss Re: A o czym lubisz plotkowac? :-) 20.03.07, 21:00
                  Czyli posiadasz też dużą wiedzę na temat strojów domowych mieszkańców Stargardu?
                  ps. załóż wątek o wnętrzach.
                  • niewidzialna_l Re: A o czym lubisz plotkowac? :-) 21.03.07, 10:33
                    Ogolnie to ja jestem estetka i wnerwiaja mnie ludzie zle ubrani,Dlatego zbytnio
                    sie nie wychylam ze swoimi strojami.Zreszta jestem chyba jedna z nielicznych
                    kobiet,która nie lata za ciuchami.Moze ,o tym zaswiadczyc zawartosc mojej
                    szafy,,,3 połki z ciuchami i cos tam na wieszakach.Nie mam zadnej kiecki.ani
                    rajstop.Straszne,ciekawe jaka jest zawartosc waszych szaf.Smiesza
                    mnie,powyginane buty z długimi czubkami, wczesniej bawiły mnie tzw
                    powodzianki.Pozatym ,jak nastaje lato zgrzytam zebami na na facetów ubranych w
                    wyciete poskoszulki,wymiete majtki po kolana,,,skarpetki naciagniete na łydki i
                    sandały lub klapki.Takich facetów jest tu mnóstwo.w innych miastach to
                    rzadkosc.Lubie dobrze ubranych ludzi,ale niestety nie sa to ci, co hołduja modzie.
                    • niewidzialna_l Re: A o czym lubisz plotkowac? :-) 21.03.07, 10:38
                      ,,,,ale, sie rozpisałam i to wszystko na Nie.,a obiecałam sobie ze, postaram sie
                      byc na Tak.Chciałam wkleic fotke z dachem który widze z mojej kuchni ,ale nie
                      wiem jak to sie robi,
                      • inka117 Re: To miłe....ploteczki... 21.03.07, 10:51
                        Czy mieszkasz na ul.Sienkiewicza blisko szkoły?- pytam bo wspominasz o widoku z
                        góry.
                    • inka117 Re: To miłe....ploteczki... 21.03.07, 10:49
                      Zwracam uwagę na ubiór nie tylko młodych osób,ale przede wszystkim śmiesznie
                      ubranych kobiet po x-lat.Mam czasem wrażenie,że nie oglądają się w lustrze.Z
                      całym szacunkiem,ale nie każda szata zdobi -czasem ośmiesza.O sobie powiem
                      tak:ubieram się wg własnego pomysłu tzn.elegancko i stosownie do sytuacji,ale
                      bez przesady i z umiarem do mojej metryki.Pozdrawiam.
                      • niewidzialna_l Re: To miłe....ploteczki... 21.03.07, 10:56
                        Mieszkam na Al Gryfa.Lubie elegancko ubrane kobiety,niestety nigdy taka kobieta
                        nie bede.Ubieram sie na sportowo.
                        • inka117 Re: To miłe....ploteczki... 21.03.07, 11:01
                          Może kiedyś będziesz- to z biegiem lat przychodzi.Wiem to na własnym przykładzie.
                    • kaarinka Do niewidzialnej 21.03.07, 14:24
                      Naprawdę rzucają Ci się w oczy faceci w "wymiętych majtkach po kolana" czy
                      w "skarpetach naciągniętych na łydki"...? Też jestem estetką, ale nie
                      zauważyłam jakiś szczególnych ilości w porównaniu z innymi miastami. Nie
                      uważam, że nasi mężczyźni są niechlujni, choć owszem, zdarzają się i tacy, jak
                      wszędzie zresztą.
                      A sandały u facetów wcale mi nie przeszkadzają, no chyba, że ktoś przychodzi w
                      nich do pracy. To już mi zdecydowanie nie odpowiada.


                      • niewidzialna_l Re: Do niewidzialnej 21.03.07, 14:29
                        Oj tak, jak przychodzi lato pełno tu takich facetow.Zwrociłam uwage na to
                        zjawisko mojemu facetowi,i niechetnie ,ale przyznał mi racje.POczekajmy zatem do
                        lata.Sandały u facetów i owszem,ale na gołe stopy.
    • inka-117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 23.10.07, 23:06
      Już nie jest na Forum ani pusto ani smutno bo powróciłam Ja- chociaż
      nikt nie zauwazył,Ze mnie długo nie było.Mimo tego pozdrawiam.
      • kaarinka Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 24.10.07, 20:56
        Oj zauważyłam, zauważyłam, że Ciebie nie ma. Ale pamiętałam, że
        kiedyś pisałaś o swoim zniknięciu na dłużej, dlatego Ciebie tu nie
        wywoływałam.

        A czemu właściwie tak długo Ciebie nie było?
        I widzę, że nick troszkę się zmienił...

        Pozdrawiam.
        • pia.ed Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 25.10.07, 02:35
          Ale ja jestem ...
          • kaarinka Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 25.10.07, 21:51

            Pia, ale z Ciebie nocny Marek (spojrzałam na godzinę Twojego
            ostatniego postu).
            Ja o tej porze jestem w baaaardzo głębokim śnie:)
            • pia.ed Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 26.10.07, 00:57
              Mam takie nienormalne godziny snu ... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka