kaarinka 28.02.07, 21:45 i głucho... Pozdrawiam Stargardzian i gości:) Napiszcie, co słychać w dalekim świecie, skoro w Stargardzie nie dzieje się nic. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inka117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 01.03.07, 11:17 Karinko być może skończyły się klimaty na ciekawe tematy.Proponuję nowy post na temat pierwszych miłości.Jest to temat rzeka....i sama zabiorę głos w dyskusji.Pozdrawiam i przemyśl temat na wiosenne przbudzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 01.03.07, 22:53 Ludzie ze Stargardu mają gdzieś co się tu dzieje, gdyby mieli gdzie wyjechać już dawno zrobiliby to. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 10:46 Sibel...czy było w tej sprawie jakieś poruszenie i gdzie tak na prawdę leży sedno problemu.Moi znajomi nie wyrażają ochoty na emigrację lub migrację. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 11:16 Może i było koleżanko 117. Popatrz na ilość młodych ludzi wyjeżdzających z miasta na studia i jaki procent z nich tu wraca. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 11:29 Sibel....jeżeli jest tak jak wypowiadasz się, to jak będzie za kilka lat?Mieszkam na południu Polski i też obserwuje się emigrację mimo iż w moim mieście jest wiele miejsc pracy i tylko problem z odpowiednią zapłatą.Szkoda -Polska to piękny kraj.Za jakiś czas może nastąpią powroty? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 11:33 Mieszkasz na południu kraju i nie piszesz o tym co się dzieje w Stargardzie? Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 12:41 Sibel...mieszkam w dużym miescie na południu Polski,ale interesuję się Stargardem i czytam na Forum o Stargardzie,ponieważ jest mi trochę bliskie.Może latem odwiedzę to miasto i coś napiszę.To będzie moja pierwsza podróż do Stargardu i dlatego jestem zainteresowana wszystkim.Na pewno będzie z tej podróży sentymentalnej ciekawy artykuł.Życzę udanego weekendu i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 12:44 No widzisz, mi z Warszawy też ciężko napisać co się dzieje na co dzień w Stargardzie. Wstydzisz się Tychów? Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Jak Ci sie to udało?.. 02.03.07, 13:00 Kocham moje miasto i znam każdą ulicę i nigdy nie musiałam się wstydzić.Jest przepiękne i będzie jeszcze piękniejsze.Zapraszam na zwiedzanie mojego cudnego miasta,bo jest co zobaczyć i warto.Pozdrawiam z Górnego Śląska . Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Najnormalniej : 02.03.07, 13:33 Sibel....czy jesteś usatysfakcjonowany? Ja tak. A podobno jest ochrona danych,ale Ty mnie odnalazłeś w Szczecinku.Cześć Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Najnormalniej : 02.03.07, 15:35 Ochrona danych OSOBOWYCH, a nie nickowych. Jesteś bardzo szorstka w obyciu, powiedział Ci to już ktoś? No, ale nie ma takiego klina, co go drugi nie ruszy. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 02.03.07, 11:33 Mnie ta emigracja trochę cieszy, bo z okrętu zawsze pierwsze uciekają szczury. A okręt wcale nie musi zatonąć. Odpowiedz Link Zgłoś
kaarinka Do inki 02.03.07, 12:59 Inko, mieszkasz w Tychach? Coś mi tak gdzieś przemknęło. Czy jest to tajemnicą? Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Do inki 02.03.07, 13:05 Jaka tam tajemnica - nikt nie pytał z jakiego jestem miasta.Moje ukochane miasto jest cudne i przepiękne.Kocham każdy zakątek mojego miasta.Tu mieszkają moi bracia i siostry oraz rodzice i moja własna rodzina.Pozdrawiam z Górnego Śląska i życzę udanego weekendu. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Do inki 02.03.07, 13:15 Z Tychów pamiętam oczywiście trolejbusy i piękny park na Paprocanach. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Do inki 02.03.07, 13:30 Sibel...moja siostra jest kierowcą trolejbusa i nawet wygrała chyba 3 razy konkurs na nalepszego kierowcę(kat.Kobieta)a jeździ już 20 lat.Jezioro jest względnie dobrze zagospodarowane pod względem rekreacji nie tylko dla Tyszan,ale i dla gości.Mamy prawdziwą PIRAMIDę z zapleczem gastronomiczno-rehabilitacyjnym położoną nad jeziorem.Jest przepiękny pałacyk myśliwski w Kobiórze książąt pszczyńskich z zapleczem hotelowo-gastronomicznym blisko jez.Paprocany.Aktualnie buduje się piękna Świątynia na wzór i podobieństwo tej z Asyżu(dokładnie),ponieważ w mieście jest Zakon Franciszkanów.Moje miasto....duzo by o nim pisać.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Do inki 02.03.07, 15:34 Ja o moim też potrafię godzinami, no ale to forum o S. :) Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Do Karinki... 02.03.07, 14:44 Karinko - zrobiłaś sobie przerwę albo pochłonęła Ciebie domowa krzątanina?Jesteś sympatyczna w Swoich wypowiedziach.Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.Żegnam do następnego razu. Odpowiedz Link Zgłoś
kaarinka Re: Do Karinki... 02.03.07, 20:51 Dziś wyjątkowo pozwoliłam sobie na dłuższe tu posiedzenie:) Po pierwsze dlatego, że moje Skarby były u Babci i Dziadka (dziadkowie tak czasem lubią - "zabrać" nam dzieci na noc), a po drugie dlatego, że trochę się tu dziś działo, a na pewno więcej niż zazwyczaj. No i tak jakoś mnie wciągnęło. Zazwyczaj mogę zaglądać tu na spokojnie dopiero wieczorem. Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Do Karinki... 02.03.07, 23:57 Wieczorami to zdecydowanie siedzę na S@lonie. Odpowiedz Link Zgłoś
kaarinka Re: Do Karinki... 03.03.07, 19:32 aaa....podejrzałam:) Teraz wiem, gdzie jesteś królewiczem:) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Do Karinki... 04.03.07, 01:37 kaarinka napisała: > aaa....podejrzałam:) Teraz wiem, gdzie jesteś królewiczem:) :) Dokładnie tam :) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 03.03.07, 18:38 Miłego sobotniego wieczoru :) Odpowiedz Link Zgłoś
kaarinka Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 03.03.07, 19:34 Wzajemnie:) I równie miłej sobotniej nocy:) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 04.03.07, 01:36 Przespałem całe popołudnie, a teraz lumpartuję. pozdrawiam wieczornie Odpowiedz Link Zgłoś
kaarinka Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 05.03.07, 21:43 I znowu puchy... Zatem zostawię chociaż wiosenne, jeszcze poniedziałkowe pozdrowienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
jopi76 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 06.03.07, 09:27 Dziś też zapowiada sięc ładny dzień :) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 06.03.07, 23:17 Ano puchy, widzocznie nic się w S. nie dzieje. Serdecznie pozdrwiam i mknę pod kołderkę. ps. dopiero wróciłem do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Staram się..... 12.03.07, 12:22 Staram się ,ale brakuje chętnych do dyskusji i wymiany pogladów na każdy temat.Może z wiosennym przebudzeniem będzie lepiej.Pozdrowionka. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Staram się..... 12.03.07, 22:33 Tutejszych forumowiczów interesuje mało spraw. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Staram się..... 13.03.07, 09:53 To może należy dotrzeć do Nich z takim tematem,który albo zainteesuje albo zostanie pominięty.Z pewnością nie należy poruszać tematu o miłości-taki jakiś staromodny i nie pasuje do dzisiejszych realiów.Dobrym tematem będzie wszech ogarniające narzekanie na wszystko,ale czy mam rację? Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Staram się..... 13.03.07, 22:50 Myślisz, że wszyscy narzekają? Ja raczej opierdzielam i idę dalej, a pięć minut później przechodzę nad wszystkim do porządku dziennego. Odpowiedz Link Zgłoś
tami46 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 06.03.07, 09:59 Właśnie w Gdańsku zaświeciło słońce i jest 8 stopmi ciepła.Ciekawa jestem jaka jest pogoda w Stargardzie?Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Re: Oj oj... ....................... 14.03.07, 00:16 Inka, jak dotrzec do tych, ktorzy nigdy nie zagladaja na to forum i nawet nie maja pojecia, ze takie istnieje ??? -------------------------------------------------------------------------------- To może należy dotrzeć do Nich z takim tematem,który albo zainteesuje albo zostanie pominięty ... -------------------------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Oj oj... ....................... 14.03.07, 00:22 A czy Wasi znajomi wiedzą o tym forum? Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Oj oj... ....................... 14.03.07, 08:45 Wiedzą,wiedzą,ale nie mają za wiele wspólnego ze Stargardem. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: Oj oj... ....................... 14.03.07, 08:56 Na pewno jest to trudne,ale nieobecni przeważnie nie interesują się tematami Forum.Mają swoje życie i swój maleńki świat. Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: Oj oj... ....................... 20.03.07, 11:09 ,,,,,,a ja trafiłam tu przez przypadek,ogladajac wnetrza.Od dawna chciałam poplotkowac .ale nie miałam z kim.Próbowałam na innych forach,ale nie udało mi sie nikogo zainteresowac swoja osoba. Odpowiedz Link Zgłoś
fryderyk-kleryk A o czym lubisz plotkowac? :-) 20.03.07, 11:31 Tu jakos niemrawo plotkuja. :-))) A czego szukalas na wnetrzach? Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: A o czym lubisz plotkowac? :-) 20.03.07, 11:44 Interesuje mnie wystrój wnetrz.Ciekawia mnie nowe trendy i pomysły,na niebanalne mieszkanie.Nocami lubie zagladac ludziom w okna,,patrze jakie maja oswietlenie kolor scian,wiecej nie udaje mi sie zobaczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: A o czym lubisz plotkowac? :-) 20.03.07, 21:00 Czyli posiadasz też dużą wiedzę na temat strojów domowych mieszkańców Stargardu? ps. załóż wątek o wnętrzach. Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: A o czym lubisz plotkowac? :-) 21.03.07, 10:33 Ogolnie to ja jestem estetka i wnerwiaja mnie ludzie zle ubrani,Dlatego zbytnio sie nie wychylam ze swoimi strojami.Zreszta jestem chyba jedna z nielicznych kobiet,która nie lata za ciuchami.Moze ,o tym zaswiadczyc zawartosc mojej szafy,,,3 połki z ciuchami i cos tam na wieszakach.Nie mam zadnej kiecki.ani rajstop.Straszne,ciekawe jaka jest zawartosc waszych szaf.Smiesza mnie,powyginane buty z długimi czubkami, wczesniej bawiły mnie tzw powodzianki.Pozatym ,jak nastaje lato zgrzytam zebami na na facetów ubranych w wyciete poskoszulki,wymiete majtki po kolana,,,skarpetki naciagniete na łydki i sandały lub klapki.Takich facetów jest tu mnóstwo.w innych miastach to rzadkosc.Lubie dobrze ubranych ludzi,ale niestety nie sa to ci, co hołduja modzie. Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: A o czym lubisz plotkowac? :-) 21.03.07, 10:38 ,,,,ale, sie rozpisałam i to wszystko na Nie.,a obiecałam sobie ze, postaram sie byc na Tak.Chciałam wkleic fotke z dachem który widze z mojej kuchni ,ale nie wiem jak to sie robi, Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: To miłe....ploteczki... 21.03.07, 10:51 Czy mieszkasz na ul.Sienkiewicza blisko szkoły?- pytam bo wspominasz o widoku z góry. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: To miłe....ploteczki... 21.03.07, 10:49 Zwracam uwagę na ubiór nie tylko młodych osób,ale przede wszystkim śmiesznie ubranych kobiet po x-lat.Mam czasem wrażenie,że nie oglądają się w lustrze.Z całym szacunkiem,ale nie każda szata zdobi -czasem ośmiesza.O sobie powiem tak:ubieram się wg własnego pomysłu tzn.elegancko i stosownie do sytuacji,ale bez przesady i z umiarem do mojej metryki.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: To miłe....ploteczki... 21.03.07, 10:56 Mieszkam na Al Gryfa.Lubie elegancko ubrane kobiety,niestety nigdy taka kobieta nie bede.Ubieram sie na sportowo. Odpowiedz Link Zgłoś
inka117 Re: To miłe....ploteczki... 21.03.07, 11:01 Może kiedyś będziesz- to z biegiem lat przychodzi.Wiem to na własnym przykładzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kaarinka Do niewidzialnej 21.03.07, 14:24 Naprawdę rzucają Ci się w oczy faceci w "wymiętych majtkach po kolana" czy w "skarpetach naciągniętych na łydki"...? Też jestem estetką, ale nie zauważyłam jakiś szczególnych ilości w porównaniu z innymi miastami. Nie uważam, że nasi mężczyźni są niechlujni, choć owszem, zdarzają się i tacy, jak wszędzie zresztą. A sandały u facetów wcale mi nie przeszkadzają, no chyba, że ktoś przychodzi w nich do pracy. To już mi zdecydowanie nie odpowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: Do niewidzialnej 21.03.07, 14:29 Oj tak, jak przychodzi lato pełno tu takich facetow.Zwrociłam uwage na to zjawisko mojemu facetowi,i niechetnie ,ale przyznał mi racje.POczekajmy zatem do lata.Sandały u facetów i owszem,ale na gołe stopy. Odpowiedz Link Zgłoś
inka-117 Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 23.10.07, 23:06 Już nie jest na Forum ani pusto ani smutno bo powróciłam Ja- chociaż nikt nie zauwazył,Ze mnie długo nie było.Mimo tego pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kaarinka Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 24.10.07, 20:56 Oj zauważyłam, zauważyłam, że Ciebie nie ma. Ale pamiętałam, że kiedyś pisałaś o swoim zniknięciu na dłużej, dlatego Ciebie tu nie wywoływałam. A czemu właściwie tak długo Ciebie nie było? I widzę, że nick troszkę się zmienił... Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 25.10.07, 02:35 Ale ja jestem ... Odpowiedz Link Zgłoś
kaarinka Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 25.10.07, 21:51 Pia, ale z Ciebie nocny Marek (spojrzałam na godzinę Twojego ostatniego postu). Ja o tej porze jestem w baaaardzo głębokim śnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Re: Oj oj... czemu tu znowu tak pusto...? 26.10.07, 00:57 Mam takie nienormalne godziny snu ... :) Odpowiedz Link Zgłoś