Dodaj do ulubionych

wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli...

16.05.07, 22:08
buka rulez :)
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:16
      Jeśli to stanowi dla Ciebie problem, możemy o tym porozmawiać.
      • violka30 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:25
        ja jestem
        ale nieprzytomna
        • sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:27
          Może chcesz zażyć soli?
          • buka007 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:32
            przestan, ty! Ja wczoraj migręnę dostałam, a co ty myślisz!
            • sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:49
              buka007 napisała:

              > przestan, ty! Ja wczoraj migręnę dostałam, a co ty myślisz!

              Migrenę to może mieć angielska królowa, a Ciebie zwyczajnie łeb napier...
              • buka007 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:51
                < idzie do kąta szlochać, że migrenę to tylko królowa angielska.. >
          • violka30 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:39
            chcę zażyć snu
            • sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:50
              violka30 napisała:

              > chcę zażyć snu

              Zażyło by Cię.
            • buka007 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:50
              zazywaj, ja ibuprofen wczoraj zazyłam i na zdrowie mi nie wyszło, bo pryszczy
              dostałam na dekolcie mym
    • buka007 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 21.05.07, 14:02
      no i rzondze tu :)
      jak was nie ma, to nie..
      • violka30 som! sooom! 21.05.07, 14:09
        ja jestem, ale z doskoku, albowiem opiekuję się córeczką, maluję, piorę, gotuję
        obiad...
        tak, że pisz, pisz-będę zaglądać:)
        • niewidzialna_l Re: som! sooom! 21.05.07, 14:26
          ja tez z doskoku,szykuje obiad na grill,piore i powloli zastnawiam sie ,w 1 duza
          ,czy w 2 mniejsze torby sie pakowac.do jednej musze spakowac farby
          ,pedzle,lakierobojce,papier scierny,pistolet
          silikon,pigmenty,czajnik,przescieradło i ciezkie zasłony. Violka, co tam malujesz?
          • violka30 Re: som! sooom! 21.05.07, 14:41
            dziś skrzynki-kuferki drewniane i wazon, który kiedyś zamówiłam miał być w
            groszkowej zieleni (w katalogu było to piękny groszek) wazon okazał się wściekle
            żółty
            muszę coś wymyślić dla niego-może masz jakiś pomysł?
            jaz znajdę, wkleję zdjęcie tego wazonu


            :O
          • violka30 wazon 21.05.07, 14:46

            src="fotoforum.gazeta.pl/photo/3/nb/kc/byxj/9H0z9fm5uGAG3qgDoX.jpg"
            alt="wazon" title="wazon" /></a>
            • niewidzialna_l Re: wazon 21.05.07, 14:53
              ale sie usmiałam,czy ja tylko mam takie skojarzenie,wazon przypomina mi,,ha nie
              powiem.,a te skrzyneczko kuferki metoda decupagu?
              • violka30 Re: wazon 21.05.07, 16:15
                no co ty, co ci przypomina?

                skrzynki tylko postarzam (przecierki i bitum), fascynację decu mam już za sobą
                (ORAZ nie mam czasu JAK RÓWNIEŻ nie chce mi się) :)
                • niewidzialna_l postarzanie,,, 22.05.07, 07:07
                  co to znaczy bitum?
                  • violka30 Re: postarzanie,,, 22.05.07, 08:20
                    preparat używany w decu do czernienia spękań
                    • niewidzialna_l violka 25.05.07, 16:21
                      musze wpasc do Ciebie, na mały kurs postarzania.Widze ,ze mam zaległosci.I nie ,ze ja sie napraszam,mozesz wpasc do mnie.Chociaz,hm,powinnam sie bac,bo fajna laska jestes,a licho nie spi.
                      • niewidzialna_l ide sprzatac,,,,,,,,, 25.05.07, 16:22
                        ale ,bede tu zerkac co jakis czas na jakis czas.
                        • sibeliuss Re: ide sprzatac,,,,,,,,, 25.05.07, 16:37
                          Nie zdążę już do marketu a na Masę wyjadę o 17.15 - wystarczy.
                      • violka30 fajna laska? hiehie 25.05.07, 16:54
                        zapraszam:)
                        w niedziele robię grilla dla znajomych pod hasłem "każdy przynosi coś ze sobą"
                        ale nie będziemy przecierać/postarzać?
                        • niewidzialna_l Re: fajna laska? hiehie 25.05.07, 23:14
                          ,jak bedziesz cos postarzac,a ja bede na miejscu,,to pogadamy i poprzecieramy,jestem zadna wiedzy.
                          • niewidzialna_l grilluja sobie i zajadaja sie tortami, 26.05.07, 13:20
                            a ,ja tu siedze na warcie,,ale zaraz spadam,,,,,
                            • niewidzialna_l nie ma nikogo,,,,,,,, 28.05.07, 09:19
                              pojde sobie zaraz,,,,,,
                              • buka007 Re: nie ma nikogo,,,,,,,, 28.05.07, 14:46
                                niewidzialno! fróć!
                                • debest3 Re: nie ma nikogo,,,,,,,, 28.05.07, 16:40
                                  buka007 napisała:

                                  > niewidzialno! fróć!

                                  nooooo !scena końcowa z Przeminęło z wiatrem to przy tym tutaj pikuś
    • sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 28.05.07, 22:36
      Jak są ludzie do pisania to się gapisz w TV :P
      • violka30 właśnie! nt. 28.05.07, 22:38

    • buka007 no teraz to juz przesadziliscie .. 31.05.07, 18:10
      < obrazona i nadęta, stoi w kącie >
      • debest3 Re: no teraz to juz przesadziliscie .. 31.05.07, 19:24
        a co ty dziewuszko tak w kącie nadęta stoisz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka