sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:16 Jeśli to stanowi dla Ciebie problem, możemy o tym porozmawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:25 ja jestem ale nieprzytomna Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:27 Może chcesz zażyć soli? Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:32 przestan, ty! Ja wczoraj migręnę dostałam, a co ty myślisz! Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:49 buka007 napisała: > przestan, ty! Ja wczoraj migręnę dostałam, a co ty myślisz! Migrenę to może mieć angielska królowa, a Ciebie zwyczajnie łeb napier... Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:51 < idzie do kąta szlochać, że migrenę to tylko królowa angielska.. > Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:39 chcę zażyć snu Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:50 violka30 napisała: > chcę zażyć snu Zażyło by Cię. Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 16.05.07, 22:50 zazywaj, ja ibuprofen wczoraj zazyłam i na zdrowie mi nie wyszło, bo pryszczy dostałam na dekolcie mym Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 21.05.07, 14:02 no i rzondze tu :) jak was nie ma, to nie.. Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 som! sooom! 21.05.07, 14:09 ja jestem, ale z doskoku, albowiem opiekuję się córeczką, maluję, piorę, gotuję obiad... tak, że pisz, pisz-będę zaglądać:) Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: som! sooom! 21.05.07, 14:26 ja tez z doskoku,szykuje obiad na grill,piore i powloli zastnawiam sie ,w 1 duza ,czy w 2 mniejsze torby sie pakowac.do jednej musze spakowac farby ,pedzle,lakierobojce,papier scierny,pistolet silikon,pigmenty,czajnik,przescieradło i ciezkie zasłony. Violka, co tam malujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: som! sooom! 21.05.07, 14:41 dziś skrzynki-kuferki drewniane i wazon, który kiedyś zamówiłam miał być w groszkowej zieleni (w katalogu było to piękny groszek) wazon okazał się wściekle żółty muszę coś wymyślić dla niego-może masz jakiś pomysł? jaz znajdę, wkleję zdjęcie tego wazonu :O Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 wazon 21.05.07, 14:46 src="fotoforum.gazeta.pl/photo/3/nb/kc/byxj/9H0z9fm5uGAG3qgDoX.jpg" alt="wazon" title="wazon" /></a> Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: wazon 21.05.07, 14:53 ale sie usmiałam,czy ja tylko mam takie skojarzenie,wazon przypomina mi,,ha nie powiem.,a te skrzyneczko kuferki metoda decupagu? Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: wazon 21.05.07, 16:15 no co ty, co ci przypomina? skrzynki tylko postarzam (przecierki i bitum), fascynację decu mam już za sobą (ORAZ nie mam czasu JAK RÓWNIEŻ nie chce mi się) :) Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: postarzanie,,, 22.05.07, 08:20 preparat używany w decu do czernienia spękań Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l violka 25.05.07, 16:21 musze wpasc do Ciebie, na mały kurs postarzania.Widze ,ze mam zaległosci.I nie ,ze ja sie napraszam,mozesz wpasc do mnie.Chociaz,hm,powinnam sie bac,bo fajna laska jestes,a licho nie spi. Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l ide sprzatac,,,,,,,,, 25.05.07, 16:22 ale ,bede tu zerkac co jakis czas na jakis czas. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: ide sprzatac,,,,,,,,, 25.05.07, 16:37 Nie zdążę już do marketu a na Masę wyjadę o 17.15 - wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 fajna laska? hiehie 25.05.07, 16:54 zapraszam:) w niedziele robię grilla dla znajomych pod hasłem "każdy przynosi coś ze sobą" ale nie będziemy przecierać/postarzać? Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: fajna laska? hiehie 25.05.07, 23:14 ,jak bedziesz cos postarzac,a ja bede na miejscu,,to pogadamy i poprzecieramy,jestem zadna wiedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l grilluja sobie i zajadaja sie tortami, 26.05.07, 13:20 a ,ja tu siedze na warcie,,ale zaraz spadam,,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
debest3 Re: nie ma nikogo,,,,,,,, 28.05.07, 16:40 buka007 napisała: > niewidzialno! fróć! nooooo !scena końcowa z Przeminęło z wiatrem to przy tym tutaj pikuś Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: wszyscy sobie poszli, wszyscy sobie poszli... 28.05.07, 22:36 Jak są ludzie do pisania to się gapisz w TV :P Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 no teraz to juz przesadziliscie .. 31.05.07, 18:10 < obrazona i nadęta, stoi w kącie > Odpowiedz Link Zgłoś
debest3 Re: no teraz to juz przesadziliscie .. 31.05.07, 19:24 a co ty dziewuszko tak w kącie nadęta stoisz? Odpowiedz Link Zgłoś