buka007 01.06.07, 22:27 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
violka30 aaaa jestem, jestem... 01.06.07, 22:52 wiecie: poznań, targi, spotkania biznesowe... akademie, festyny z okazji dnia ku czci... słowem-wielki świat (kontra) kuchenny blat ale już jestem, zaraz pewnie padnę do łóżka Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: aaaa jestem, jestem... 01.06.07, 22:55 ho ho,,,,swiatowa dama,,,a ja taka wyliniała kura. Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: aaaa jestem, jestem... 01.06.07, 22:58 niewidzialna_l napisała: > ho ho,,,,swiatowa dama,,,a ja taka wyliniała kura. "przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne-ta pani przyszła w tym kożuchu i w nim wychodzi..." Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: violkę vcieło 12.06.07, 21:41 Chyba też sobie poszła obrażona na admina. Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: violkę vcieło 13.06.07, 22:06 violka30 napisała: > :P no wiesz vioka???!! Jęzora adminowi??!! :O Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: violkę vcieło 13.06.07, 22:16 myślisz, że to podpada pod molestowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: violkę vcieło 13.06.07, 23:07 violka30 napisała: > myślisz, że to podpada pod molestowanie? Niestety nie. Odpowiedz Link Zgłoś