Dodaj do ulubionych

violkę vcieło

01.06.07, 22:27
- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Obserwuj wątek
    • violka30 aaaa jestem, jestem... 01.06.07, 22:52
      wiecie: poznań, targi, spotkania biznesowe...
      akademie, festyny z okazji dnia ku czci...
      słowem-wielki świat (kontra) kuchenny blat



      ale już jestem, zaraz pewnie padnę do łóżka
      • niewidzialna_l Re: aaaa jestem, jestem... 01.06.07, 22:55
        ho ho,,,,swiatowa dama,,,a ja taka wyliniała kura.
        • violka30 Re: aaaa jestem, jestem... 01.06.07, 22:58
          niewidzialna_l napisała:

          > ho ho,,,,swiatowa dama,,,a ja taka wyliniała kura.



          "przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne-ta pani przyszła
          w tym kożuchu i w nim wychodzi..."
    • buka007 no to dobrze, to mogę isc spac.. n/t 01.06.07, 23:05

      • niewidzialna_l Re: no to dobrze, to mogę isc spac.. n/t 01.06.07, 23:06
        idi,,
    • sibeliuss Re: violkę vcieło 12.06.07, 21:41
      Chyba też sobie poszła obrażona na admina.
      • violka30 Re: violkę vcieło 13.06.07, 21:59
        :P
        • buka007 Re: violkę vcieło 13.06.07, 22:06
          violka30 napisała:

          > :P
          no wiesz vioka???!! Jęzora adminowi??!!
          :O
          • violka30 Re: violkę vcieło 13.06.07, 22:16
            myślisz, że to podpada pod molestowanie?
            • sibeliuss Re: violkę vcieło 13.06.07, 23:07
              violka30 napisała:

              > myślisz, że to podpada pod molestowanie?

              Niestety nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka