Dodaj do ulubionych

Ciekawie przed galaxy...... zapraszamy wszystkich

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 13:03
W sobote o godzinie 14.00 odbędzie sie zbiórka przed galaxy dokładnie cafe club
Puźniej mamy zamiar wparowac do galaxy sznurkiem niczym w reklami twixa
szczeguły na www.twix.bloog.pl Ja tam ide na to :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Gumiś Re: Ciekawie przed galaxy...... zapraszamy wszyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 13:13
      Wpadam z kolesiami będzie nas dużo!!!!!!!!
    • Gość: Kaczyński Re: Ciekawie przed galaxy...... zapraszamy wszyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 13:16
      super pomysł napewno tam będe
    • Gość: bysior Re: czyżby sprzedaż w tak spadła, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.07, 13:20
      że wszystkie chwyty dozwolone, haha !
    • switonemsi Idiotyzm 21.06.07, 13:21
      Wyjątkowo idiotyczny pomysł.
      • Gość: j flashmob IP: *.chello.pl 21.06.07, 13:22
        a moze tak aparaciki fotograficzne weźmiecie
        Zróbta flash-mob a nie kryptoreklame Twixa co?
        ciekawe co bydełko z ochrony na totalne focenie wszystkich i wszystkiego
        • Gość: aaa Re: flashmob IP: *.chello.pl 21.06.07, 13:32
          Ooo wreszcie cos fajnego.
          • Gość: Szymok Re: flashmob IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 21:52
            nie chodzi o reklame twixa chodzi o fajną zabawe
            :D
            • Gość: Flayshman Re: flashmob IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.07, 08:21
              Rewelka. Musimy całym tym konduktem przemaszerować przez salę i bramki Reala.
              Ekstra.
    • Gość: ala zaproszenie od "ziomów"-analfabet-UFF :-// IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.07, 09:02
      Gość portalu: Szymok napisał(a):

      > W sobote o godzinie 14.00 odbędzie sie zbiórka przed galaxy dokładnie cafe
      club
      > Puźniej mamy zamiar wparowac do galaxy sznurkiem niczym w reklami twixa
      > szczeguły na www.twix.bloog.pl Ja tam ide na to :)

      "Puźniej"... "szczeguły"...

      żarcie twixów źle wpływa na ortografię
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka