Gość: Szymok
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.06.07, 13:03
W sobote o godzinie 14.00 odbędzie sie zbiórka przed galaxy dokładnie cafe club
Puźniej mamy zamiar wparowac do galaxy sznurkiem niczym w reklami twixa
szczeguły na www.twix.bloog.pl Ja tam ide na to :)