Gość: rzeczywistość
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.07.07, 09:17
Twoje wypowiedzi do tych ludzi, którzy tu pisują nie mają szans trafić
trzeba mieć coś takiego jak mózg,a poczytaj sobie większość wpisów i okaże
się, że trafiłeś właśnie na gromadę ludzi, dla których wszyscy inni są winni
tylko nie oni
Ci co jeszcze coś chcą robić pozakładali fora prywatne i zamknięte i mówiąc
szczerze wcale im się nie dziwię
a tu pozostał tłum mało wartościowych ludzi, którzy oprócz pieniactwa nic nie
reprezentują:(