Gość: mieszkaniec
IP: *.szczecin.mm.pl
29.11.07, 19:01
Świetny wybór! I godny następca Krupowicza. Gratuluję i cieszę się,
że niezależnie od zmian politycznych już po raz 2 raz mamy wojewodę
myślącego, rozsądnego, pracowitego i mającego wizję rozwoju regionu.