Dodaj do ulubionych

33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą

IP: *.szczecin.mm.pl 29.11.07, 19:01
Świetny wybór! I godny następca Krupowicza. Gratuluję i cieszę się,
że niezależnie od zmian politycznych już po raz 2 raz mamy wojewodę
myślącego, rozsądnego, pracowitego i mającego wizję rozwoju regionu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kartoffel Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.net.fone.pl 29.11.07, 19:15
      Życzę szczecinianom i zachodniopomorzanom powodzenia. Może ktoś
      zmnieni Wasze smutne zad..pie w krainę mlekiem i miodem płynącą,
      choć wojwewoda to tylko mały trybik w wielkiej maszynie.
      • Gość: . Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:35
        zaiste, doświadczenie w pracy administracyjnej ma ogromne - dwa
        miesiące na posadce w urzędzie marszałkowskim - którą posiadł też za
        ogromne doświadczenie i poważne osiągnięcia "na polu".
        tak to platformersi obsadzają sprawdzonymi w boju fachowcami
        wszystkie urzędy od miasta poprzez marszałka po wojewodę.
        życzyć należy więc tylko sukcesów i cudów, które zapewne nastąpią na
        wszystkich odcinkach sprawowanej władzy.
        oby polska rosła w siłem i ludzią rzyło się dostatniej!!!
        • Gość: matematyk Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.szczecin.mm.pl 29.11.07, 19:44
          Jakie DWA miesiące? Albo czas Ci się zatrzymał, albo z liczeniem
          masz problem ;-)
          • Gość: . Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:53
            racja, miedzy dwa a osiem jest różnica,
            w tym okresie miał dużo czasu żeby zapoznać się ze swoim biurkiem,
            ekspresem do kawy i sekretarką.
            to jest dopiero doświadczenie.
            • Gość: matematyk Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.szczecin.mm.pl 29.11.07, 20:01
              Różnica jest, szczególnie gdy krytykuje się kogoś dla zasady.
              Wcześniej warto przynajmniej z uwagę przeczytać artykuł na ten
              temat, bo poznać
              człowieka przez wydawaniem opinii nie będę Ci radzić - pewnie i tak
              wiesz lepiej jaki zły jest Zydorowicz...
            • Gość: ! Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.szczecin.mm.pl 29.11.07, 20:05
              Masz ciekawe wyobrażenia o pracy - biurko, kawa i sekretarka... no
              no, z takim podejściem jak Twoje czekają nas prawdziwe sukcesy :)
    • Gość: bobek 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:24
      Marcin to mój znajomy. Jest bardzo medialny (po tatusiu - Andrzeju Z.)i tym
      nadrabia brak wiedzy i doświadczenia. Będąc wojewodą, będzie się dopiero uczyć,
      doświadczenie zdobędzie na koniec kadencji.Szkoda dla szczecinian.
      • Gość: ! Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.szczecin.mm.pl 29.11.07, 19:41
        No patrz, a ja mam zupełnie inną opinię o Zydorowiczu, którego
        wyniki pracy miałem okazję obserwować z bliska. To kompetentny
        człowiek, nie można odmówić mu wiedzy, konsekwencji w realizacji
        odważnych rozwiązań dla dobra regionu. Doświadczenie - fakt ma małe,
        ale poprzedni wojewoda też wielkiego doświadczenia nie miał, a
        oceniam go baaardzo dobrze. Spójrz na Zydorowicza obietywnie, a nie
        przez pryzmat polityki czy zazdrości, może zmienisz zdanie o nowym
        wojewodzie.
      • Gość: wiedzacy Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.84-6-64736c13.cust.bredbandsbolaget.se 30.11.07, 17:50
        Mam podobną opinię na temat nowego wojewody! Przyjrzycie sie jego życiu z okresu
        studiów i nie zdanej matury a następnie podjęciu studiów bez braku świadectwa
        maturalnego w prywatnym Collegu.... Będzie to na pewno ciekawa lektura dla
        znawców tematu. Kpina!
        • beatrix13 Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą 30.11.07, 20:11
          Gość portalu: wiedzacy napisał(a):

          > Mam podobną opinię na temat nowego wojewody! Przyjrzycie sie jego
          życiu z okres u studiów i nie zdanej matury a następnie podjęciu
          studiów bez braku świadectwamaturalnego w prywatnym Collegu....
          Będzie to na pewno ciekawa lektura dla znawców tematu. Kpina!

          ...........................
          a skąd ty masz takie informacje?
        • Gość: sympatykPo Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.623-1-64736c20.cust.bredbandsbolaget.se 30.11.07, 20:37
          Marcin, powodzenia moze sie cos w koncu zmieni na lepsze. Pracuj
          wytrwale w młodości siła! Pozdrowienia!!!
    • Gość: wszystkowiedzący 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 83.168.106.* 29.11.07, 19:40
      Teraz sobie poczekamy na odsłony afer zostawionych przez b.
      dyrektora w Departamencie Zdrowia O ile koledzy z PO dadzą te afery
      odkryć Bo tak krótki staż w UM to ewidentna ucieczka z tonacego
      okrętu Tylko patrzeć jak będzie jeszcze o p. Zydorowiczu głośno
      Przed b.dyrektorem staneły bardzo poważne zadania - wyjaśnienia dla
      prokuratury (sprawa WOMP); podwyżki dla lekarzy albo paraliż służby
      zdrowia wogóle, poważne inwestycje, rozliczenie się z umowy zlecenia
      za wprowadzanie zmian w księgowości szpitali (czytaj: doprowadzające
      do upowszechnienia konkurencji tajemnic handlowych podległych
      szpitali...) A tu awansują go na stanowisko Wojewody widocznie
      mniej odpowiedzialne stanowisko... albo moze po około 8 miesiącach
      (tyle rządził w UM) zostanie awansowany na Premiera.....
      • Gość: fifi Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:59
        a skąd ty o tym wszystkim wiesz? niektóre z tych faktów to głębokie tajemnice,
        aktualne zresztą!
        • Gość: wszechwiedzący Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 83.168.106.* 29.11.07, 20:46
          Z prasy drogi kolego z prasy - jakie tajemnice? podwyżki dla lekarzy
          czy paraliż w służbie zdrowia o czym huczy już cała Polska, a może
          poważne inwestycje? przy bardzo dużym zastrzyku finansowym z unii o
          czym huczało już w sierpniu 2007, no chyba nie wątpisz że sprawa
          WOMP i państwa Kołeckich przycichła tak sobie z rozpędu? Przecież
          Pani M Kołecka podała sprawę jej wywalenia ze stołka do sądu O tym
          też huczą w gazetach A może sprawa zmian w księgowości ?.... o to
          prosze popytać dyrektorów i ksiegowych w podległych Urzędowi
          jednostkach To dla nich nie jest żadna tajemnica bo za księgowość
          oni odpowiadają w firmie a tu ktoś narzuca im swoje wizje i jeszcze
          ucieka niedokończywszy To się nazywa samodzielny zoz
        • Gość: wszechwiedzący Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 83.168.106.* 29.11.07, 20:58
          ups... a moze chodziło ci o stołek premiera za 8 miesięcy - to jest
          jedyna tajemnica cyt. "głęboko skrywana...."
          • Gość: fifi Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 21:22
            stołek premiera...nie... ale nawet nie wiesz jak mi pomogłeś, kolego!
    • zbigniews1934 Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą 29.11.07, 19:43
      Wystawianie pochwal i laurek dla nowego wojewody jest kiepska
      maniera PO,ktora chwali sie jezeli nic sensownego dotychczas nie
      zrobila.Brak programu oraz wiara w CUDA dowodzi ze ta partia jest
      kleska dla Polski.Jezeli wiek jest atutem nowego wojewody oraz brak
      doswiadczenia nie wrozy dobrze dla woj zachodniopomorskiewgo.
      • Gość: anty PIS Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.szczecin.mm.pl 29.11.07, 19:51
        A manierą PIS jest krytyka tych, których się nie miało okazji poznać
        (patrz: wypowiedź L. Dobrzyńskiego). Lepiej zdeptać na wstępie, tak
        na wszelki wypadek... Doświadczenia poprzedni wojewoda też nie miał,
        do wiekowych nie należał, ale, choć nienajlepiej wspominam rządy
        PIS, potrafię szczerze dostrzec osiągnięcia Krupowicza. Tobie życzę
        tego samego - nie myśleć wyłącznie kategoriami politycznymi i nie
        oceniać tych, których się nie zna. Poza polityką jest jeszcze
        normalna praca - wykonywał ją świetnie Krupowicz i jestem pewien, że
        Zydorowicz będzie równie dobry.
        • Gość: gol jeśli dobrze potrafię czytać... IP: *.chello.pl 30.11.07, 08:15
          to Dobrzyński właśnie go nie skrytykował...
      • Gość: Lump Re: Radujmy się IP: *.chello.pl 29.11.07, 19:53
        Dokładnie takie peany pchwalne otrzymał ongiś prezydent Szczecina.
        Oczywiście nie życzę mu, aby po roku krzyczano.Referendum!!!
        • beatrix13 Re: Radujmy się 29.11.07, 23:25
          Gość portalu: Lump napisał(a):

          > Dokładnie takie peany pchwalne otrzymał ongiś prezydent Szczecina.
          > Oczywiście nie życzę mu, aby po roku krzyczano.Referendum!!!

          .....................
          TYLKO LUMPY TO KRZYCZĄ
    • Gość: Bogdan 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:50
      Brawo, trafny wybór. Inteligentny człowiek, po ojcu zreszta, którego
      wszyscy znamy jako komentatora sportowego z Katowic (hokej i piłka
      nożna). Normalny człowiek.
    • Gość: licho nie śpi 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 83.168.106.* 29.11.07, 20:07
      Było by fajnie, jakby wzorem wymiany dyrekcji w ZUS-ie wróciła na
      stołek do Wydzialu Zdrowia p. dr E. Kasprzak Co na to p. Nitras...
      • Gość: rene Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 20:12
        tylko nie kasprzak, bardzoproszę!
      • Gość: zmartwiony Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 23:20
        Jasne że nie Kasprzakową. Tą wsadzać to sobie może kolejny członek (he he)
        zarządu odpowiedzialny za zdrowie. Dosyć krzywdy zrobiła porządnym dyrektorom
        (np Kozak) i ukrywała a nawet akceptowała przekręty innych (Kołecka). Jak ona
        miałaby wrócić to niech jeszcze przywołają z powrotem jej zastępcę
        Króliikowskiego z emerytury a właściwie z fuchy w WOMPie Kołeckiej. To był duet
        - Kasprzak Królikowski - pseudoambicja pielęgniarki i słodkie nic nierobienie
        starego pryka
        • Gość: grom Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.07, 15:02
          kurcze sam znajomi na tym forum, a ile jadu w nich , to chyba stresy ostatnich
          lat w DZ hehehe
    • absztyfikant Ta nominacja to siarczysty policzek dla Nitrasa 29.11.07, 20:17
      Tusk i Schetyna wstawili niezaleznego czlowieka, ktory bedzie
      patrzyl na rece ferajnie Slawka. Utracenie Luczaka dobitnie o tym
      swiadczy.

      Ojciec nowego wojewody pewnie pomogl Tuskowi podjac decyzje.
      www.zydorowicz.pl/
      • Gość: gracz Re: Ta nominacja to siarczysty policzek dla Nitr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 20:19
        on nie jest niezależny
        • absztyfikant Re: Ta nominacja to siarczysty policzek dla Nitr 29.11.07, 20:39
          Niezalezny od Nitrasa i jego sfory - o to mi chodzilo:)
          • Gość: licho nie śpi Re: Ta nominacja to siarczysty policzek dla Nitr IP: 83.168.106.* 29.11.07, 20:48
            Oj zależny zależny ....
            • absztyfikant Re: Ta nominacja to siarczysty policzek dla Nitr 29.11.07, 21:10
              Wspomnisz moje slowa, daj mu kilka miesiecy:)
              • Gość: licho nie spi Re: Ta nominacja to siarczysty policzek dla Nitr IP: 83.168.106.* 29.11.07, 21:19
                A co Ty na fakt że go dobrze znam? Oj żebyś się nie rozczarował....
                • absztyfikant Re: Ta nominacja to siarczysty policzek dla Nitr 29.11.07, 21:22
                  Znasz czy nie. To nieistotne. Ten mlody czlowiek nie zawdziecza
                  swojej kariery Slawciowi, jego stanowisko jest calkowicie
                  autonomiczne i zalezne od Schetyny i Tuska. A kim jest Slawcio?
                  Lokalnym dyktatorkiem, ktory okazal sie za cienki na stanowisko
                  rzadowe. Dziwie sie platformersom, ze go dotad nie zdetronizowali.
    • Gość: Szary_człowiek 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.chello.pl 29.11.07, 21:23
      Cieszę się z tej nominacji!

      Kilka miesięcy temu miałem zaszczyt poznać Pana Marcina.
      Jego mądrość inteligencja i wiedza o regionie w zupełności predystynują go do
      zajmowania tego stanowiska.
      Wierzę, że sprosta tej misji.

      Panie Marcinie - powodzenia!
      • Gość: swerq Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.07, 21:58
        Ile 33 lata? chyba 53 l. ales chlopie zajechany.
    • Gość: Gosia_Szczecin A kto zostanie New Kuratorem Oświaty? IP: *.acx.pl 29.11.07, 22:01
      Ciekawa jestem kto zostanie new Kuratorem Oświaty.. oby nie łączył
      stanowisk Kurator-RADNY-DYREKTOR czy prezes... plisss Giertych w tym
      temacie mial racje...
    • Gość: woliniak Krupowicz - żenua IP: *.bazapartner.pl 29.11.07, 22:21
      Krupowicz? Jak on śmie tak się zachwalać - może i mógłby być z siebie względnie
      zadowolony, może i za to czy owo dałoby się go pochwalić, ale farsa z
      odwoływaniem HGW z fotela prezydenta Warszawy, którą na lokalnym poletku twórczo
      właśnie on rozwinął - choć przecież wcale nie musiał się aż tak spieszyć -
      absolutnie gościa dyskredytuje.
      Gwoli przypomnienia: wyrwał się przed szereg i zaczął odwoływać legalnie
      wybranych burmistrzów, wstawiając na ich miejsce PiS-owskich aparatczyków, w
      dodatku z innych gmin! Konkretnie? Odwołał w Wolinie Jasiewicza (nie lubię
      gościa, ale był uczciwie wybranym burmistrzem), a na jego miejsce wsadził
      niejakiego Magdę z wioski koło Międzyzdrojów. Czym narobił sporo zamieszania.
      Rzeczywiście - niezależny od Jarusia wojewoda...
    • Gość: mechan 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 23:44
      Ze Śląska - znaczy sól naszej ziemi.
      • beatrix13 Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą 29.11.07, 23:47
        na pewno zna co najmniej 2 języki: polski i "śląski"
    • andreas.007 rzeczywiscie legitymacja PO to nie defekt! 29.11.07, 23:47
      ;)
      • Gość: Sedina Re: rzeczywiscie legitymacja PO to nie defekt! IP: 83.168.106.* 30.11.07, 00:16
        Mimo wszystko dziwne, że gośc "ustawiony" na Śląsku (tata pewnie by
        mu pomógł) wylądował w Szczecinie. Nie dośc, że wylądował to jeszcze
        został na stałe.
        • andreas.007 Re: rzeczywiscie legitymacja PO to nie defekt! 30.11.07, 00:18
          ale to i tak Szczecin miał szczescie,
          ze nie z Gdańska...

          Prezydent z Łodzi, a wojewoda ze Slaska... ;)
          • Gość: jarguz Re: rzeczywiscie legitymacja PO to nie defekt! IP: *.dyn.optonline.net 30.11.07, 01:32
            podoba mi sie jego stanowczosc jezeli chodzi o kase chorych ,bo kase
            kazal zostawic a chorych zlikwidowac.
            • Gość: kibic Re:To syn izydora komentatora o drewnianym głosie IP: 85.219.206.* 30.11.07, 09:28
              bez ikry nie przezywający strZelonych bramek.
    • Gość: Poczta 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 80.72.196.* 30.11.07, 10:38
      Gratuluje i życzę wszystkiego najlepszego
    • Gość: ja 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 212.14.63.* 30.11.07, 11:48
      katastrofa, człowiek z nadania bez doświadczenia. Nie tego spodziewałem się po PO.
    • Gość: . Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.chello.pl 30.11.07, 16:42
      Gość portalu: mieszkaniec napisał(a):

      Gratuluję i cieszę się,
      > że mamy wojewodę
      > myślącego, rozsądnego, pracowitego i mającego wizję rozwoju
      regionu.

      A o kim mówisz?
    • Gość: też Marcin 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.chello.pl 30.11.07, 19:30
      Znam Marcina od dawna, od czasów kiedy w nasze nad morze jako dziecko ze swoim
      ojcem na wakacje. Jest to bardzo kulturalny, dobrze wykształcony, niezależny i
      uczciwy człowiek. Jeśli takim pozostanie - czego mu życzę, choć łatwo nie będzie
      miał - to będziemy mieli dobrego wojewodę i co najważniejsze człowieka młodego,
      energicznego i bardzo pracowitego. Życzę mu powodzenia.
      • Gość: ruchenblaum Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.chello.pl 02.12.07, 15:52
        też Marcin - chyba Janda :D
    • Gość: SJMK 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.tn.glocalnet.net 30.11.07, 20:06
      Gratulujacje Marcin !! Trzymam kciuki!!!!
    • Gość: :) Marcin jest w PO? - dziwi się ojciec IP: *.chello.pl 30.11.07, 21:03
      my też się dziwimy ale pewnie bez tych ............. nie zostałby wojewodą.
      • Gość: :) Re: Marcin jest w PO? - dziwi się ojciec IP: *.chello.pl 30.11.07, 21:04
        miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,4723429.html
    • Gość: kmicic Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.chello.pl 30.11.07, 21:06
      Gość portalu: mieszkaniec napisał(a):

      > Świetny wybór! I godny następca Krupowicza.

      Jedyne podobieństwo z Krupowiczem to zaawansowana łysina. Ale to
      podobno nie jest dowód na posiadania mądrości...
    • Gość: muszka 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.centertel.pl 30.11.07, 22:00
      Ludzie
      to jest po prostu koniec swiata !
      koleś nitrasa zostaje wojewodą, gosc, ktory przyjechal tutaj z
      katowic na studia i ma zerowe pojecie o naszym regionie. tusk nie
      mial bladego pojecia co to za facet a obrycki osmiesza sie mowiac,
      ze stracil wspanialego wspolpracownika
      naprawde to jest wstyd dla naszego wojewodztwa, ze taki czlowiek
      zostaje wojewoda
      • Gość: lump Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.chello.pl 30.11.07, 22:13
        moim zdaniem nadaje sie, Łysy jest...
      • Gość: pracownik UMWZ Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.szczecin.mm.pl 30.11.07, 23:18
        Człowieku on od kilku - kilkunastu lat jest 2 Szczecinie (od czawós
        studiów, więc zapewne od ukończenia 19 roku życia). Śmieszne są dla
        mnie Twoje argumenty.
        Jeśli ośmiesza się marszałek Obrycki, to ośmieszają się również
        pracownicy Wydziału Zdrowia, bo oni choć początkowo nieufnie
        podchodzili do swojego dyrektora, to po kilku miesiącach wspołpracy
        żałują, że odchodzi z Wydziału.
        • Gość: licho nie spi Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 83.168.106.* 01.12.07, 13:26
          No ciekaw jstem który z pracowników Wydziału Zdrowia tak bardzo
          żałuje że Zydorowicz odchodzi.... No chyba że to sam Marcinek
          napisał o sobie... Proszę na forum wskazać kto tak płacze za
          Zydorowiczem w Wydziale Zdrowia... On tam wprowadził gorszy sajgon
          niż zostawiła po sobie p. Kasprzak
          • Gość: pracownik UMWZ Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.szczecin.mm.pl 01.12.07, 22:57
            Który? Niejeden. Sam zapytaj pracowników Wydz Zdrowia - będziesz
            wiedział.
            • Gość: Jerzy Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.07, 15:32
              gtk (grupa tszymajaca władze załuje że MZ odchodzi
              • Gość: licho nie śpi Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 83.168.106.* 02.12.07, 16:32
                I z tym się zgadzam!
            • Gość: licho nie śpi Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: 83.168.106.* 02.12.07, 16:30
              No tak się składa że znam pracowników Wydziału Zdrowia i jakoś nikt
              nie żałuje że nowy odszedł, bo prawdę mowiąc nic dobrego nie zrobił
              a tylko wprowadził gorszą forme makiawelizmu Wręcz odetchneli z
              ulgą! Bo po odejściu poprzedniej ekipy nadejście nowej było jak
              wpdka z deszczu pod rynne Oczywiście mówimy tu o pracownikach
              Wydziału Zdrowia a nie innych na stołkach w Urzędzie Marszałkowskim
    • zkaszelm Re: precz z rutyna kouno-solidarnosciową w UW 01.12.07, 08:46
      od lat komuchy i solidaruchy panowały w UW.W końcu nowy człowiek nie
      z układu PIS_SLD,który istnieje od lat w UW
      • Gość: . wszyscy kochamy morze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.07, 12:06
        Może Marcin kupi ojcu apartament w Szczecinie
        z widokiem na morze, może kupi.
        Zawsze wszyscy kochamy morze, toć może się skusi i kupi.
        Widać "nowy" to prawdziwy szczecinianin,z morskimi widokami na świat.
    • Gość: lady 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.zol.univ.szczecin.pl 02.12.07, 11:08
      33 lata??? jak on będzie wyglądał, gdy będzie miał 55?
      • Gość: misiu Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.07, 15:08
        jakby miał 105 :)))
        • Gość: lonia Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.07, 16:42
          nie to jakieś jaja Tusk sobie robi , to widze ,ze moj głos na PO
          został zmarnowany.Przy takim doborze kadr w rzadzie tylko cccuuuddd
          go uratuje
    • Gość: obym się mylił drżyjcie w urzędzie marszałkowskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.07, 13:29
      ten pan to syn znanego komentatora sportowego Zydorowicza.
      Pytanie dlaczego jego tata jakis czas temu wyslal go daleko od
      domu...
      widocznie nie mógl załatwic nic bliżej. Ten Pan miał tez inne
      krotkie przygody zawodowe o ktorych nie mówi głosno a dał się tam
      poznac jako bardzo wyniosly i nie potrafiący współpracowac z nikim
      człowiek. Zawsze miał zbyt wysokie mniemanie o sobie. Przykro, bo
      glosowalem na PO i liczylem że mają lepsze zaplecze. Z góry
      współczuję teraz jego nowym współpracownikom (tym bardziej że siedzi
      na samej górze). Poleci wiele osób..... obym sie mylił
      • Gość: licho nie śpi Re: drżyjcie w urzędzie marszałkowskim IP: 83.168.106.* 03.12.07, 20:25
        Niestety 8 miesięcy rządow w Urzędzie marszałkowskim w Wydziale
        Zdrowia juz dało poznac co to za człowiek Teraz drżeć bedą
        pracownicy Urzędu Wojewódzkiego....
        Apropos - w dzisiejszej Gazecie Wyborczej napisali że ten awans to
        jednak z polecenia Sławcia N. a cały czas na tym forum ktoś (nawet
        kilka osób) krzyczy że on jest niezależny! Wam się ludzie we łbach
        pokichało!
    • Gość: Z^2 Re: 33-letni Marcin Zydorowicz nowym wojewodą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.08, 19:20
      Moje gratulacje - Marcinie.
      Zygmunt z Puław
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka