Dodaj do ulubionych

Zmiany w SLD

IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 05.08.03, 20:41
A coz ze sie tam dzieje w tym partyjnym komitywie? Jeden wraca
z Kenii na dziwnych warunkach(smiertelnych) drugich wyrzucaja
ruch jak w Rzymie.
Obserwuj wątek
    • Gość: boyek Re: Zmiany w SLD - Korneluk = afera IP: *.smsnet.pl / 192.168.0.* 06.08.03, 07:59
      co jest z tym Kornelukiem? Wszędzie jest go pełno. Co awantura
      to Korneluk! Może tak ABW sprawdzi co to a persona?
    • Gość: tosiek Re: Zmiany w SLD IP: 213.17.246.* 06.08.03, 08:30
      musi się coś dziać, przecież skorumpowany beton musi utrzymać
      swoje stołki i wpływy. Widać to dokładnie na górze. Afera goni
      afere a oni udają, że wszysko jest OK.
      • Gość: gość. Re: Zmiany w SLD IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.03, 07:42
        Gość portalu: tosiek napisał(a):

        > musi się coś dziać, przecież skorumpowany beton musi utrzymać
        > swoje stołki i wpływy. Widać to dokładnie na górze. Afera goni
        > afere a oni udają, że wszysko jest OK.no

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka