Gość: Dziwa w Sld IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 05.08.03, 20:41 A coz ze sie tam dzieje w tym partyjnym komitywie? Jeden wraca z Kenii na dziwnych warunkach(smiertelnych) drugich wyrzucaja ruch jak w Rzymie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: boyek Re: Zmiany w SLD - Korneluk = afera IP: *.smsnet.pl / 192.168.0.* 06.08.03, 07:59 co jest z tym Kornelukiem? Wszędzie jest go pełno. Co awantura to Korneluk! Może tak ABW sprawdzi co to a persona? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tosiek Re: Zmiany w SLD IP: 213.17.246.* 06.08.03, 08:30 musi się coś dziać, przecież skorumpowany beton musi utrzymać swoje stołki i wpływy. Widać to dokładnie na górze. Afera goni afere a oni udają, że wszysko jest OK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość. Re: Zmiany w SLD IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.03, 07:42 Gość portalu: tosiek napisał(a): > musi się coś dziać, przecież skorumpowany beton musi utrzymać > swoje stołki i wpływy. Widać to dokładnie na górze. Afera goni > afere a oni udają, że wszysko jest OK.no Odpowiedz Link Zgłoś