Dodaj do ulubionych

jak tam ma sie sprawa z trolami z forum

IP: 83.168.80.* 11.12.07, 16:26
bedzie mala czystka????????
Obserwuj wątek
    • Gość: juppi Re: jak tam ma sie sprawa z trolami z forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 16:32
      wyczyść zęby bo śmierdzi na forum
    • Gość: mąż.pijaczki Re: jak tam ma sie sprawa z trolami z forum IP: *.chello.pl 11.12.07, 19:02
      trole teraz rządzą,zobacz Absztyfikanta czy mojom żone!
      jest tu paru kosto-młotów
      • Gość: Vlad.H. Ty sie od Absztyfa odwal IP: 80.53.41.* 12.12.07, 00:41
        chlopak ma depresje i doluje intelektualnie... ale wroci kiedys do formy to ci
        dolozy!
        • Gość: fanix Re: Ty sie od Absztyfa odwal IP: 83.168.80.* 12.12.07, 21:40
          :)
          • Gość: jajco absztyfikant to śmieć forumowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 21:50
            • Gość: Vlad.H. sam jestes zmiec IP: 80.53.41.* 12.12.07, 21:59
              zazdroscisz mu nieprzecietnej urody, elegancji, blyskotliwosci, intelektu,
              wiedzy, inteligencji, uroku osobistego, zazdroscisz mu sprawnosci seksualnej,
              meskosci, tego ze ma niezwykle relacje z kobietami - zazdroscisz mu wszystkiego!
              wstydz sie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka