Gość: fanix IP: 83.168.80.* 11.12.07, 16:26 bedzie mala czystka???????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: juppi Re: jak tam ma sie sprawa z trolami z forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 16:32 wyczyść zęby bo śmierdzi na forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mąż.pijaczki Re: jak tam ma sie sprawa z trolami z forum IP: *.chello.pl 11.12.07, 19:02 trole teraz rządzą,zobacz Absztyfikanta czy mojom żone! jest tu paru kosto-młotów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. Ty sie od Absztyfa odwal IP: 80.53.41.* 12.12.07, 00:41 chlopak ma depresje i doluje intelektualnie... ale wroci kiedys do formy to ci dolozy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajco absztyfikant to śmieć forumowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 21:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. sam jestes zmiec IP: 80.53.41.* 12.12.07, 21:59 zazdroscisz mu nieprzecietnej urody, elegancji, blyskotliwosci, intelektu, wiedzy, inteligencji, uroku osobistego, zazdroscisz mu sprawnosci seksualnej, meskosci, tego ze ma niezwykle relacje z kobietami - zazdroscisz mu wszystkiego! wstydz sie! Odpowiedz Link Zgłoś