Dodaj do ulubionych

Życzonka...

29.12.01, 22:29
W minonym roku poznałam kilka cudownych osób ze Szecina!!!!!!
Chciałabym więc życzyć wszystkim Szczecinianom wspaniałego sylwestra i
szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!
Pozdrawiam!!!!!
Łodzianka.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka