aleksandraali 29.12.01, 22:29 W minonym roku poznałam kilka cudownych osób ze Szecina!!!!!! Chciałabym więc życzyć wszystkim Szczecinianom wspaniałego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!! Pozdrawiam!!!!! Łodzianka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj