Dodaj do ulubionych

hej, kibice

06.06.08, 00:53
oflagowaliście swoje bardziej lub mniej warczące maszyny?
Obserwuj wątek
    • Gość: Christal oj jak my sie, boimy tych lewow IP: *.hsi.kabelbw.de 06.06.08, 13:13
      cala okolica mowi o tym
      jak glowy be,da, spadac*
      ale komu
      be nie lubie meczu
    • switonemsi Re: hej, kibice 06.06.08, 15:38
      Nie.

      To smutne, że Polacy przypominają sobie o tym, że są Polakami tylko w z tak
      błahych powodów jak mistrzostwa w debilnej grze.
      • exman Re: hej, kibice 06.06.08, 18:50
        Nie, nic nie oflagowałem i nie zamierzam, to tylko sport, jak przegramy-wyjdę z
        nożem na ulicę.
        • Gość: zgryzliwy Re: hej, kibice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 21:11
          nie.
          zreszta i tak 90% flag i tak zniknie w poniedzialek
          • beatrix13 Re: hej, kibice 06.06.08, 22:14
            na razie przegrywamy na całej linii kontuzjami,
            a ja tradycyjnie kibibuję drużynie francuskiej
            • Gość: wiking a mnie to wisi IP: *.chello.pl 06.06.08, 23:02
              naprawdę od zawsze jest mi ganz egal, która drużyna i z jakiego
              kraju wygra. Nie umiałem i nie umiem kibicować, nie umiem żyć życiem
              ludzi, których nie znam i z którymi mnie nic nie łączy. Sukcesy
              piłkarzy, czy to niemieckich, francuskich, czy polskich są dla mnie
              tyle warte co plotki osiedlowe. I na pewno nie będę wywieszał flagi
              państwowej z okazji jakiegoś meczu. A tak w ogóle do meczów mam uraz
              z powodu zjawiska tzw. kibolstwa, czyli pewnej ilości chamów, którzy
              idą na mecz nie poto, żeby sgo obejrzeć, ale żeby się schlac i komuś
              dać po mordzie i jeszcze okna powybijać.
              • andreas.007 to uwazaj bo teraz kibole sa pod patronatem 07.06.08, 00:26
                to uwazaj, bo teraz kibole sa pod patronatem miasta,
                miasto zapewnia im picie, a browarom nawet sprzedaz
                bez zezwolenia piwa, a nawet bez opłaty...
                ;))
            • techniczny_1 beatrix, kibicujesz Francji bo kreca Cie Araby i 08.06.08, 00:38
              Murzyni?
              • Gość: Vlad.H. Francuzi to antysemici IP: 80.53.41.* 08.06.08, 02:48
                kibicujac Francji jest sie antysemita.
                • techniczny_1 Re: Francuzi to antysemici 08.06.08, 09:46
                  Vlad, nie dziwie sie beatrix, bo jej posty wskazuja na wysoki poziom
                  antysemityzmu, ale podejrzewalem, ze cechuje ja rowniez niechec do
                  Murzynow... ale skoro kibicuje Francji? no to tylko pierwiastek
                  antysemicki pozostaje, no chyba ze ja kreca paryskie bagietki... no
                  ale to juz zboczenie :-)
                  • Gość: Vlad.H. Re: Francuzi to antysemici IP: 80.53.41.* 08.06.08, 15:34
                    za bea nie dojdziesz co i jak
              • beatrix13 Re: beatrix, kibicujesz Francji bo kreca Cie Arab 08.06.08, 13:29
                kręci mnie dobra piłka pustaku
                • techniczny_1 Re: beatrix, kibicujesz Francji bo kreca Cie Arab 09.06.08, 14:28
                  hehehe skoro ja jestem pusty, to widac tobie sie przelewa
                  antysemitko ! upławiara sie odezwala i ludziom ubliza
                  • beatrix13 Re: beatrix, kibicujesz Francji bo kreca Cie Arab 09.06.08, 17:36
                    to ty techniczy do ludzi się zaliczasz?
                    fascynujące!
            • Gość: romek wesoły Re: hej, kibice IP: *.chello.pl 08.06.08, 01:00
              znaczy laski robisz?
              wiem że wiesz, że pytanie padło
        • switonemsi Re: hej, kibice 07.06.08, 13:02
          No kibice to pajace, przecież mówiłem.

          A cała prasa i media temu przyklaskują. To smutne i żałosne!
    • amir.khamir Re: hej, kibicki - stroić się! 07.06.08, 11:51
      jak w załączonym linku:
      www.smog.pl/wideo/18678/seksowni_kibice/
    • Gość: poloneZ Re: hej, kibice IP: 83.168.106.* 07.06.08, 12:10
      To cudowny biało-czerwony widok, tyle flag narodowych.
      Mnóstwo nadziei i oczekiwań. Jest pięknie.
      Żadne inne święto - nawet supernarodowe- nie potrafi tak zjednoczyć
      narodu wokół jakieś sprawy.
      A ta sprawa to raptem mały okrągły przedmiot.
      Gdy nam się powiedzie w niedzielę, w poniedziałek ilu radosnych i
      uśmięchniętych rodaków na ulicy widać będzie.
      A jak nam się nie powiedzie to....pal go sześć.
      • Gość: Christal kolor bialo czerwony IP: 78.42.20.* 07.06.08, 12:41
        hej Austria ma tez* te kolory
        tylko czerwony bialy czerwony
        Szwajcaria
        tez<<<<<<+ tylko tlo czerwone z bialym krzyz*em
        te bialo czerwone poland
        juz* pare razy spadlo ze wieszaka a czarno czerwone zloto z+o+lte na
        gorze
        hej na samochodach wisza, od tygodnia i u sa,siada caly rok
        pozdrawiam / w Klagefurt bylam nad tym wörthersee
    • Gość: frycek Re: hej, kibice IP: *.chello.pl 07.06.08, 19:02
      Wolałbym, abyśmy w innych dziedzinach odnosili sukcesy, a nie w czymś, co nie
      daje wymiernej korzyści dla społeczeństwa (nauka, technika, medycyna itp.).
      Karwa, nawet samochodu nie potrafimy zaprojektować.
      • baba_w_oknie Re: hej, kibice 07.06.08, 19:36
        Gość portalu: frycek napisał(a):
        Karwa, nawet samochodu nie potrafimy zaprojektować.
        '''''''''''''''
        A Papa-mobile?
        • Gość: frycek Re: hej, kibice IP: *.chello.pl 07.06.08, 21:01
          Papa - mobile, to była współpraca niemiecko-watykańska. Mercedes i coś na
          kształt ambony przeszklonej. Fajne.
    • Gość: Vlad.H. nie bo to obciach IP: 80.53.41.* 08.06.08, 02:40
      poza tym jakos nie kibicuje pilkarzom - mecze oglada sie na zywo.
      Ale ciesze sie z 2 miejsca Kubicy w kwalifikacjach, oczywiscie kibicuje Raikonenowi.
      • Gość: Ch hity na mecz IP: *.hsi.kabelbw.de 08.06.08, 11:16
        wam zas*piewa christina Stürmer moja sa,siadka
        i Oliver Pocher
        Malczewski tez* znany
        a co z Malysz tak cicho
        Kubica
        • exman Re: hity na mecz 08.06.08, 12:37
          Kubica dzisiaj nie leci :)
          • Gość: Albercik Re: hity na mecz,Niemcy wygraja spoko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.08, 14:04
            i to wysoko
          • Gość: Vlad.H. Leci, na TV4 o 19 GP Canada IP: 80.53.41.* 08.06.08, 15:36
            I tyle w temacie.
            • beatrix13 a na polsat sport od 18 studio F1 08.06.08, 17:13
              Fin nie da sobie odebrać zwycięstwa
              • Gość: Vlad.H. Re: a na polsat sport od 18 studio F1 IP: 80.53.41.* 08.06.08, 18:11
                zobaczymy... w Monaco zrobil dokladnie to samo co ja zrobilem kiedys z ta jednak
                roznica ze jechal ok 50kmph szybciej ode mnie...
                Tak czy siak bardzo chcialbym by Kimi zdobyl tytul w tym sezonie tym bardziej ze
                podobno ma zakonczyc kariere... (i komu ja bede kibicowal?)
                • beatrix13 Re: a na polsat sport od 18 studio F1 08.06.08, 19:44
                  to komu teraz Vlad kibicujesz, bo Kimi już wypadł, po tym , jak
                  Hamilton go stuknął?
                  • Gość: Vlad.H. Re: a na polsat sport od 18 studio F1 IP: 80.53.41.* 09.06.08, 21:39
                    Jest Kovalainen ale nie chce by wyszlo ze nie kibicuje Kubicy, ciesze sie z
                    kazdego sukcesu bo to swietny kierowca a i BMW to dobra i przyszlosciowa stajnia.
    • piotr33k2 Re: hej, kibice 09.06.08, 00:07
      póki nie ma zwyciestwa a na razie nie ma to nie ma co świetowac a
      tym samym "latać" z flagami po ulicy i robic wiochy , he he.
      • herman.brunner Dziekujemy POlsko za POdolskiego i KLose 09.06.08, 00:24
        dziekujemy :)
    • maxencjusz Re: hej, kibice 09.06.08, 01:47

      Myślę, że z tym flagami, to trochę jak z reklamą BZWBK z Leo w roli
      głównej...czyli "for money"...

      2 lata temu Tyskie postanowiła zarabiać na hybrydzie naszych barw narodowych,
      sprawa otarła się prawie o sąd, bo część uznało, że to profanacja flagi.

      Teraz Tyskie robi to samo, tyle tylko że ktoś postanowił robić zestawy
      samochodowe. Co nie jest szczególnie oryginalne. Dokładnie to samo zjawisko
      zaobserwowałem w sobotę w Niemczech. Średnio co 3 samochód jeździ tam wyposażony
      w podobny zestaw /oczywiście z inną flagą :-)/

      Mi tam to nie przeszkadza. Niemniej zgadzam się z Piotrem, że takie flagi lepiej
      wyglądają po zwycięstwie. A tak realizują, założenie "Tyskiego" pt.czy
      wywiesiłeś już flagę? bo my musimy na to Tobie zarobić...

      Inna sprawa, że bardzo denerwuje mnie łączenie piłki, z odkopywaniem
      resentymentów rodem z Grunwaldu i II Wojny Światowej...
      • swantevit Sila pieniadza 09.06.08, 10:27
        kazala dwom zacieznym pulkom slowianskim na sluzbie germanskiej,
        zatopic noz w gardle najjasniejszej, acz bezbronnej Rzeczpospolitej..
        Hulali na naszych tylach wchodzac w nasza obrone jak w miekka pipke..
        • Gość: Ch Robert Kubica wygral w BMW i Hymn Polski byl IP: 78.42.22.* 09.06.08, 14:01
          festowany
          ludzie nie wszystko stracone
          Hymn: Jeszcze Polska nie zgine.la coraz slynniejszy
          mnie wzruszaja, dwa Hymne
          ten co adler ....
          pozdrawiam
          Podolski jak od Polski
          cieszcie bo z Polski i jedyny zaloz*yl czerwona, polska, koszulke
          • maxencjusz Re: Robert Kubica wygral w BMW i Hymn Polski byl 09.06.08, 16:38

            Pewnie, że się cieszę. Niemniej cieszyłbym się znacznie bardziej, gdyby Polacy
            nie musieli wyjeżdżać z kraju, by coś osiągnąć. Nie myślę, tutaj o Robercie
            Kubicy, bo F1 rządzi się innymi prawami.

            Na razie niestety cudu jak nie było, tak nie ma. Chyba, że chodzi o cud
            rozmnożenia pół kilo dorsza Julci Pitery...
            • Gość: Ch krawczyk wrocil IP: 78.42.22.* 09.06.08, 17:49
              i inni tez+ wroca,
              i Andrzej Piaseczny jeszcze nie wyjechal
              i Malysz
              • maxencjusz Re: krawczyk wrocil 09.06.08, 23:22

                co więcej Irena Santor i Andrzej Rosiewicz też nie wyjechali :-)
                • Gość: Ch esp-ru 2:0 IP: 78.42.22.* 10.06.08, 18:47
                  oj jak niktorych smuci
                  pada pada deszcz
                  • Gość: Ch Genf 1:2 dla kogo o tej porze 19.22 IP: *.hsi.kabelbw.de 11.06.08, 19:24
                    o tej porze dla PORTUGAL
                    za to jutra macie chanse na success
                    • Gość: Ch turki wygrali ze Swizzi 2:1 IP: *.hsi.kabelbw.de 11.06.08, 22:49
                      co czeka jutro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka