dzis.nie.zasne 06.06.08, 00:53 oflagowaliście swoje bardziej lub mniej warczące maszyny? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Christal oj jak my sie, boimy tych lewow IP: *.hsi.kabelbw.de 06.06.08, 13:13 cala okolica mowi o tym jak glowy be,da, spadac* ale komu be nie lubie meczu Odpowiedz Link Zgłoś
switonemsi Re: hej, kibice 06.06.08, 15:38 Nie. To smutne, że Polacy przypominają sobie o tym, że są Polakami tylko w z tak błahych powodów jak mistrzostwa w debilnej grze. Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: hej, kibice 06.06.08, 18:50 Nie, nic nie oflagowałem i nie zamierzam, to tylko sport, jak przegramy-wyjdę z nożem na ulicę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgryzliwy Re: hej, kibice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 21:11 nie. zreszta i tak 90% flag i tak zniknie w poniedzialek Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: hej, kibice 06.06.08, 22:14 na razie przegrywamy na całej linii kontuzjami, a ja tradycyjnie kibibuję drużynie francuskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiking a mnie to wisi IP: *.chello.pl 06.06.08, 23:02 naprawdę od zawsze jest mi ganz egal, która drużyna i z jakiego kraju wygra. Nie umiałem i nie umiem kibicować, nie umiem żyć życiem ludzi, których nie znam i z którymi mnie nic nie łączy. Sukcesy piłkarzy, czy to niemieckich, francuskich, czy polskich są dla mnie tyle warte co plotki osiedlowe. I na pewno nie będę wywieszał flagi państwowej z okazji jakiegoś meczu. A tak w ogóle do meczów mam uraz z powodu zjawiska tzw. kibolstwa, czyli pewnej ilości chamów, którzy idą na mecz nie poto, żeby sgo obejrzeć, ale żeby się schlac i komuś dać po mordzie i jeszcze okna powybijać. Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 to uwazaj bo teraz kibole sa pod patronatem 07.06.08, 00:26 to uwazaj, bo teraz kibole sa pod patronatem miasta, miasto zapewnia im picie, a browarom nawet sprzedaz bez zezwolenia piwa, a nawet bez opłaty... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
techniczny_1 beatrix, kibicujesz Francji bo kreca Cie Araby i 08.06.08, 00:38 Murzyni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. Francuzi to antysemici IP: 80.53.41.* 08.06.08, 02:48 kibicujac Francji jest sie antysemita. Odpowiedz Link Zgłoś
techniczny_1 Re: Francuzi to antysemici 08.06.08, 09:46 Vlad, nie dziwie sie beatrix, bo jej posty wskazuja na wysoki poziom antysemityzmu, ale podejrzewalem, ze cechuje ja rowniez niechec do Murzynow... ale skoro kibicuje Francji? no to tylko pierwiastek antysemicki pozostaje, no chyba ze ja kreca paryskie bagietki... no ale to juz zboczenie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. Re: Francuzi to antysemici IP: 80.53.41.* 08.06.08, 15:34 za bea nie dojdziesz co i jak Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: beatrix, kibicujesz Francji bo kreca Cie Arab 08.06.08, 13:29 kręci mnie dobra piłka pustaku Odpowiedz Link Zgłoś
techniczny_1 Re: beatrix, kibicujesz Francji bo kreca Cie Arab 09.06.08, 14:28 hehehe skoro ja jestem pusty, to widac tobie sie przelewa antysemitko ! upławiara sie odezwala i ludziom ubliza Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: beatrix, kibicujesz Francji bo kreca Cie Arab 09.06.08, 17:36 to ty techniczy do ludzi się zaliczasz? fascynujące! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romek wesoły Re: hej, kibice IP: *.chello.pl 08.06.08, 01:00 znaczy laski robisz? wiem że wiesz, że pytanie padło Odpowiedz Link Zgłoś
switonemsi Re: hej, kibice 07.06.08, 13:02 No kibice to pajace, przecież mówiłem. A cała prasa i media temu przyklaskują. To smutne i żałosne! Odpowiedz Link Zgłoś
amir.khamir Re: hej, kibicki - stroić się! 07.06.08, 11:51 jak w załączonym linku: www.smog.pl/wideo/18678/seksowni_kibice/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poloneZ Re: hej, kibice IP: 83.168.106.* 07.06.08, 12:10 To cudowny biało-czerwony widok, tyle flag narodowych. Mnóstwo nadziei i oczekiwań. Jest pięknie. Żadne inne święto - nawet supernarodowe- nie potrafi tak zjednoczyć narodu wokół jakieś sprawy. A ta sprawa to raptem mały okrągły przedmiot. Gdy nam się powiedzie w niedzielę, w poniedziałek ilu radosnych i uśmięchniętych rodaków na ulicy widać będzie. A jak nam się nie powiedzie to....pal go sześć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Christal kolor bialo czerwony IP: 78.42.20.* 07.06.08, 12:41 hej Austria ma tez* te kolory tylko czerwony bialy czerwony Szwajcaria tez<<<<<<+ tylko tlo czerwone z bialym krzyz*em te bialo czerwone poland juz* pare razy spadlo ze wieszaka a czarno czerwone zloto z+o+lte na gorze hej na samochodach wisza, od tygodnia i u sa,siada caly rok pozdrawiam / w Klagefurt bylam nad tym wörthersee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frycek Re: hej, kibice IP: *.chello.pl 07.06.08, 19:02 Wolałbym, abyśmy w innych dziedzinach odnosili sukcesy, a nie w czymś, co nie daje wymiernej korzyści dla społeczeństwa (nauka, technika, medycyna itp.). Karwa, nawet samochodu nie potrafimy zaprojektować. Odpowiedz Link Zgłoś
baba_w_oknie Re: hej, kibice 07.06.08, 19:36 Gość portalu: frycek napisał(a): Karwa, nawet samochodu nie potrafimy zaprojektować. ''''''''''''''' A Papa-mobile? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frycek Re: hej, kibice IP: *.chello.pl 07.06.08, 21:01 Papa - mobile, to była współpraca niemiecko-watykańska. Mercedes i coś na kształt ambony przeszklonej. Fajne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. nie bo to obciach IP: 80.53.41.* 08.06.08, 02:40 poza tym jakos nie kibicuje pilkarzom - mecze oglada sie na zywo. Ale ciesze sie z 2 miejsca Kubicy w kwalifikacjach, oczywiscie kibicuje Raikonenowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ch hity na mecz IP: *.hsi.kabelbw.de 08.06.08, 11:16 wam zas*piewa christina Stürmer moja sa,siadka i Oliver Pocher Malczewski tez* znany a co z Malysz tak cicho Kubica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Albercik Re: hity na mecz,Niemcy wygraja spoko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.08, 14:04 i to wysoko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. Leci, na TV4 o 19 GP Canada IP: 80.53.41.* 08.06.08, 15:36 I tyle w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 a na polsat sport od 18 studio F1 08.06.08, 17:13 Fin nie da sobie odebrać zwycięstwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. Re: a na polsat sport od 18 studio F1 IP: 80.53.41.* 08.06.08, 18:11 zobaczymy... w Monaco zrobil dokladnie to samo co ja zrobilem kiedys z ta jednak roznica ze jechal ok 50kmph szybciej ode mnie... Tak czy siak bardzo chcialbym by Kimi zdobyl tytul w tym sezonie tym bardziej ze podobno ma zakonczyc kariere... (i komu ja bede kibicowal?) Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: a na polsat sport od 18 studio F1 08.06.08, 19:44 to komu teraz Vlad kibicujesz, bo Kimi już wypadł, po tym , jak Hamilton go stuknął? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. Re: a na polsat sport od 18 studio F1 IP: 80.53.41.* 09.06.08, 21:39 Jest Kovalainen ale nie chce by wyszlo ze nie kibicuje Kubicy, ciesze sie z kazdego sukcesu bo to swietny kierowca a i BMW to dobra i przyszlosciowa stajnia. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: hej, kibice 09.06.08, 00:07 póki nie ma zwyciestwa a na razie nie ma to nie ma co świetowac a tym samym "latać" z flagami po ulicy i robic wiochy , he he. Odpowiedz Link Zgłoś
herman.brunner Dziekujemy POlsko za POdolskiego i KLose 09.06.08, 00:24 dziekujemy :) Odpowiedz Link Zgłoś
maxencjusz Re: hej, kibice 09.06.08, 01:47 Myślę, że z tym flagami, to trochę jak z reklamą BZWBK z Leo w roli głównej...czyli "for money"... 2 lata temu Tyskie postanowiła zarabiać na hybrydzie naszych barw narodowych, sprawa otarła się prawie o sąd, bo część uznało, że to profanacja flagi. Teraz Tyskie robi to samo, tyle tylko że ktoś postanowił robić zestawy samochodowe. Co nie jest szczególnie oryginalne. Dokładnie to samo zjawisko zaobserwowałem w sobotę w Niemczech. Średnio co 3 samochód jeździ tam wyposażony w podobny zestaw /oczywiście z inną flagą :-)/ Mi tam to nie przeszkadza. Niemniej zgadzam się z Piotrem, że takie flagi lepiej wyglądają po zwycięstwie. A tak realizują, założenie "Tyskiego" pt.czy wywiesiłeś już flagę? bo my musimy na to Tobie zarobić... Inna sprawa, że bardzo denerwuje mnie łączenie piłki, z odkopywaniem resentymentów rodem z Grunwaldu i II Wojny Światowej... Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Sila pieniadza 09.06.08, 10:27 kazala dwom zacieznym pulkom slowianskim na sluzbie germanskiej, zatopic noz w gardle najjasniejszej, acz bezbronnej Rzeczpospolitej.. Hulali na naszych tylach wchodzac w nasza obrone jak w miekka pipke.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ch Robert Kubica wygral w BMW i Hymn Polski byl IP: 78.42.22.* 09.06.08, 14:01 festowany ludzie nie wszystko stracone Hymn: Jeszcze Polska nie zgine.la coraz slynniejszy mnie wzruszaja, dwa Hymne ten co adler .... pozdrawiam Podolski jak od Polski cieszcie bo z Polski i jedyny zaloz*yl czerwona, polska, koszulke Odpowiedz Link Zgłoś
maxencjusz Re: Robert Kubica wygral w BMW i Hymn Polski byl 09.06.08, 16:38 Pewnie, że się cieszę. Niemniej cieszyłbym się znacznie bardziej, gdyby Polacy nie musieli wyjeżdżać z kraju, by coś osiągnąć. Nie myślę, tutaj o Robercie Kubicy, bo F1 rządzi się innymi prawami. Na razie niestety cudu jak nie było, tak nie ma. Chyba, że chodzi o cud rozmnożenia pół kilo dorsza Julci Pitery... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ch krawczyk wrocil IP: 78.42.22.* 09.06.08, 17:49 i inni tez+ wroca, i Andrzej Piaseczny jeszcze nie wyjechal i Malysz Odpowiedz Link Zgłoś
maxencjusz Re: krawczyk wrocil 09.06.08, 23:22 co więcej Irena Santor i Andrzej Rosiewicz też nie wyjechali :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ch esp-ru 2:0 IP: 78.42.22.* 10.06.08, 18:47 oj jak niktorych smuci pada pada deszcz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ch Genf 1:2 dla kogo o tej porze 19.22 IP: *.hsi.kabelbw.de 11.06.08, 19:24 o tej porze dla PORTUGAL za to jutra macie chanse na success Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ch turki wygrali ze Swizzi 2:1 IP: *.hsi.kabelbw.de 11.06.08, 22:49 co czeka jutro Odpowiedz Link Zgłoś